#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Sprawdź cenę ubezpieczenia GAP.

kalkulator ubezpieczenia GAP

Kalkulator ubezpieczenia GAP to rozwiązanie, które na rynku zyskuje na coraz większej popularności. Kierowcy, właściciele czy najemcy pojazdów chcą w bardzo szybki sposób poznać koszt takiej polisy. Ubezpieczenie GAP kalkulator ma pomóc nam nie tylko w zorientowaniu się w kosztach ale również w szybkim porównywaniu ofert różnych agentów czy brokerów.

Ważne: dzięki naszym specjalistom i bardzo proklienckiej polityce cenowej możemy zaoferować Ci najtańszy GAP w Polsce!

Sprawdź cenę ubezpieczenia GAP. U nas masz najwyższy rabat.

wybierz odpowiednią wartość Twojego samochodu:

Kalkulator ubezpieczenia GAP online.

Ubezpieczenie GAP kalkulator jeszcze kilka lat temu było rozwiązaniem zarezerwowanym tylko dla brokerów czy najlepszych agentów i pośredników ubezpieczeniowych. Można było się spotkać z nim w salonach samochodowych czy u leasingodawców. Jednak najczęściej nie istniała możliwość szybkiego poznania oferty. Agent czy pośrednik zapraszał nas na spotkanie i podczas rozmowy proponował odpowiednie rozwiązanie.

Ile kosztuje ubezpieczenie GAP w Rydzowski Ubezpieczenia? 

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową z doświadczonym zespołem specjalistów. W podstawowym wariancie porównujemy i proponujemy różne warianty OC AC wraz z najtańszym w Polsce ubezpieczeniem GAP. Jeśli jednak nie skorzystasz z naszej oferty OC lub AutoCasco również otrzymasz rabat na zakup polisy GAP- konkretny wariant przygotują nasi specjaliści.

Cena polisy GAP dla samochodu o wartości do 100 tys. zł

Znaczna część samochodów ma wartość oscylująca około 100 tys. zł. Tutaj przy obecnej sytuacji na rynku spokojnie wystarczy zdecydować się na limit odszkodowania do 50 tys. zł. Taką formę ochrony możesz nabyć już nawet za 900zł.

Kalkulator ubezpieczenia GAP dla auta o wartości do 100 tys. zł.zapytaj specjalistę o tani GAP

Jak widzisz nasze rabaty sięgają już tutaj do ponad 800 zł. Porównując wszystkie oferty różnych Ubezpieczycieli- nasi specjaliści dodatkowo mogą zaoszczędzić na pakiecie OC AC. Wtedy wspólnie możemy jednorazowo zredukować koszt pełnego ubezpieczenia o nawet tysiąc złotych!

Cena polisy GAP dla samochodu o wartości do 150 tys. zł

Kolejną znaczącą grupą samochodów są te o wartości do 150 tys. zł. Obecnie pojazdy utrzymują wartość lub ich spadek jest nieznaczny. Chociaż w przypadku niektórych modeli warto zastanowić się nad wyższym limitem- 100 tys. zł przy okresie ubezpieczenia na 5 lat.

Limit odszkodowania do 50 tys. zł jest w przypadku takiej wartości pojazdu jak najbardziej słusznym wyborem.

Kalkulator GAP dla samochodu do wartości 150 tys. zł.zapytaj specjalistę o tani GAP

Przy takich wartościach samochodów- dla Klientów, którzy skorzystają z naszej propozycji polisy OC AC- możemy zastosować jeszcze wyższe rabaty. Jeśli nie wybierzesz naszej propozycji ubezpieczeń komunikacyjnych i tak możesz liczyć na rabat. Zapytaj o niego naszego specjalistę. 

Cena polisy GAP dla samochodu o wartości do 200 tys. zł

Kalkulator tani GAP dla samochodu o wartości 200 tys. zł.zapytaj specjalistę o tani GAP

Przy takich wartościach samochodów- dla Klientów, którzy skorzystają z naszej propozycji polisy OC AC- możemy zastosować jeszcze wyższe rabaty. Jeśli nie wybierzesz naszej propozycji ubezpieczeń komunikacyjnych i tak możesz liczyć na rabat. Zapytaj o niego naszego specjalistę. 

Ubezpieczenie GAP cena.

Cena ubezpieczenia GAP wbrew pozorom nie jest horrendalnie wysoka. Składka jest uzależniona od rodzaju wybranego przez nas GAPu, okresu ubezpieczenia, limitu odszkodowania oraz wartości samochodu.

Cena ubezpieczenie GAP.

Cena za ubezpieczenie GAP dla osób, które nie sprawdziły jeszcze naszej oferty może wydawać się wysoka. Bardzo duża część właścicieli pojazdów dotąd nawet nie pytała o ofertę GAP ponieważ obawiała się ogromnych kosztów, które mogłyby okazać się nieopłacalne.

W Rydzowski Ubezpieczenia proponujemy najlepsze stawki za ubezpieczenie GAP, dodatkowo porównamy dla Ciebie wszystkie oferty pakietów OC AC. Wtedy dzięki naszym specjalistom skorzystasz ze specjalnych, promocyjnych stawek GAP.

kalkulator GAP online

Ubezpieczenie GAP kalkulator Rydzowski Ubezpieczenia.

Poniżej skorzystaj z łatwego formularza zapytania- zostaw do siebie kontakt. Jesteśmy na tyle pewni siebie, że możemy zaproponować Ci najlepszą ofertę ubezpieczenia GAP. Masz już ofertę? Porównaj ją z naszą propozycją i sprawdź ile jeszcze możesz zaoszczędzić.

Poza poprawnymi danymi kontaktowymi, możesz napisać jaki pojazd chcesz ubezpieczyć w ramach polisy GAP. Jego wartość fakturową. Jeśli masz już ofertę ubezpieczenia GAP- również napisz wysokość zaproponowanej składki. Sprawdzimy o ile mniej możesz zapłacić.

Formularz zapytania

Co wpływa na cenę GAP?

Czynników, które wpływają na wysokość składki za ubezpieczenie GAP jest wiele. To m.in.:

ubezpieczenie GAP kalkulator
  • wybrany wariant ubezpieczenia GAP
  • rodzaj pojazdu
  • wartość pojazdu przy zawarciu umowy
  • suma ubezpieczenia pojazdu
  • okres trwania ubezpieczenia
  • sposób przygotowania oferty- agent lub broker ma wpływ na ostateczną wysokość składki.

Jeśli interesujesz się ubezpieczeniem GAP swojego samochodu lub motocykla: wyślij do nas szybki i prosty formularz kontaktowy. Nasi specjaliści w krótkim czasie przygotują dla Ciebie ofertę z gwarancją ceny.

Masz już ofertę ubezpieczenia GAP dla siebie? Skorzystaj z naszego formularza i sprawdź o ile możesz jeszcze obniżyć koszt polisy.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.