Blog

Poszerz swoją wiedzę i znajdź wpis, którego szukasz...
Wybierz kategorię
Osoba, która czyta wpisy blogowe, dostępne na stronie rydzowski.pl

Zobacz najnowsze posty na blogu

3 min.

Zastanawiasz się, do kiedy obowiązuje ubezpieczenie szkolne Twojego dziecka? W naszym artykule podpowiemy Ci, gdzie to sprawdzić i doradzimy, jaką polisę nnw wybrać na nowy rok szkolny.

3 min.

Zakup nowego samochodu to ekscytujące wydarzenie, jednak wybór pojazdu to tylko pierwszy krok. Na właścicieli czekają też pewne formalności.

3 min.

Ubezpieczenie szkolne a pobyt w szpitalu – ta kwestia może martwić wielu rodziców, zwłaszcza tych dzieci, które są aktywniejsze i bardziej narażone na wypadki. Odpowiednia polisa to nieocenione wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego zdarzenia w szkole i nie tylko. Zdecydowanie warto się na nie zdecydować, lecz świadomie wybrać ubezpieczenie NNW ucznia. A wybór dostępnych ofert jest naprawdę szeroki. Czy ubezpieczenie szkolne obejmuje pobyt w szpitalu? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

4 min.

Zastanawiasz się nad ubezpieczeniem samochodu i szukasz kalkulatora OC/AC? Dobrze trafiłeś! Na stronie Rydzowski Ubezpieczenia udostępniamy takie narzędzie i dokładnie wyjaśniamy, jak kupić polisę online. Zapoznaj się z naszym materiałem, porównaj oferty OC i zapłać najmniej.

3 min.

Ubezpieczenie na życie dla małżeństw to racjonalna i ekonomiczna opcja. Zamiast płacić składki osobno, można zdecydować się na wspólną ochronę w korzystniejszej cenie. Jakie jeszcze są zalety polisy na życie dla dwojga? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym dokładnie opisujemy to zagadnienie.

3 min.

Dodatkowe ubezpieczenie na wyjazd za granicę – czy warto z niego skorzystać? Wakacje coraz bliżej, a to idealny moment, by pomyśleć nie tylko o wymarzonych kierunkach, ale i o wartościowej i kompleksowej polisie. Warto dobrze przygotować się do wyjazdu i pomyśleć o odpowiedniej ochronie, która może przydać się szczególnie podczas zagranicznych wyjazdów. Na jakie ubezpieczenie samochodu się zdecydować? Podpowiadamy!

3 min.

Przyczepa samochodowa, niezależnie od tego, czy jest wykorzystywana do wakacyjnych podróży, przewozu sprzętu rekreacyjnego, czy transportu towarów, wymaga właściwego ubezpieczenia - warto pamiętać, że OC dla przyczepki jest obowiązkowe. Jednak dla wielu kierowców cały proces wyboru odpowiedniej polisy może być niejasny i czasochłonny, zwłaszcza w gąszczu ofert ubezpieczeń samochodu i przyczepki dostępnych na rynku.

Blog specjalistów o ubezpieczeniu.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Porady specjalistów do spraw ubezpieczeń.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Blog o ubezpieczeniach.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu