Ubezpieczenie przyczepy rolniczej 

Przyczepa rolnicza ubezpieczona w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie przyczepy rolniczej to obowiązek każdego rolnika - niezależnie od tego, czy przyczepę wykorzystuje do pracy w ogrodzie czy na działce. Sprawdź oferty ubezpieczenia, już od 38 zł!

Przyczepa rolnicza, ubezpieczona w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Dlaczego ubezpieczenie przyczepy jest obowiązkowe?

Ubezpieczenie OC przyczepy rolniczej jest obowiązkowe. Nawet jeśli jesteś rolnikiem i opłacasz obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika. Każdy pojazd, który jest zarejestrowany lub porusza się po drogach publicznych musi posiadać ważną i opłaconą polisę komunikacyjnego OC. Za brak tej polisy może zostać nałożona kara przez UFG. Warto więc przypilnować tej kwestii. 

Ubezpiecz przyczepę rolniczą!

Ile kosztuje ubezpieczenie przyczepy rolniczej?

Koszt ubezpieczenia przyczepy rolniczej zawiera się zazwyczaj w przedziale od 40 do 80 zł za rok. Mówimy tutaj o obowiązkowej polisie OC pojazdu. Oczywiście zdarzają się oferty ponad ten zakres: zazwyczaj w przypadku pojazdów znacznych gabarytów lub u kierowców ze szkodami w historii dotychczasowych ubezpieczeń.

Który pojazd chcesz ubezpieczyć?

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie dla przyczepy rolniczej?

Tanie ubezpieczenie przyczepy rolniczej z gwarancją ceny możesz wygodnie zakupić za pośrednictwem naszej strony rydzowski.pl i z pomocą doświadczonych specjalistów. Cena ubezpieczenia przyczepy rolniczej może zostać obniżona dzięki szerokiej ofercie różnych Towarzystw i porównywaniu ich ofert. Koszt ubezpieczenia przyczepy rolniczej jest w dużej mierze zależny od:

 • agenta, którego wybierzemy,
 • naszej historii szkodowości,
 • miejsca zamieszkania,
 • rodzaju i marki samej przyczepy rolniczej,
 • konkretnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego (możemy spotkać się z sytuacją gdy w jednym z Towarzystw otrzymamy ofertę nawet dwukrotnie droższą niż u innego Ubezpieczyciela. Dlatego tak ważne jest by agent lub multiagencja, którą wybieramy sprawdził dla nas różne możliwości. Polisa OC w każdym z Towarzystw ma taki sam zakres i sumę odpowiedzialności więc nie warto za to samo płacić nawet podwójnie.)
Ubezpieczenie przyczepy rolniczej online na rydzowski.pl

Ubezpieczenie przyczepy rolniczej - jak zrobić to dobrze?

Znaczna część rolników i posiadaczy przyczep rolniczych ubezpiecza je na zasadzie odnowienia poprzedniej polisy. Bez sprawdzenia innych propozycji. To może powodować niepotrzebne przepłacanie. Rozumiemy to, że nie każdy ma czas na szukanie ofert, których cena i tak nie jest wygórowana. Dlatego przygotowaliśmy kilka wygodnych opcji sprawdzenia i porównania propozycji, nawet jeśli już mamy ofertę od swojego dotychczasowego agenta.

Kup ubezpieczenie przyczepy!

Gdzie ubezpieczyć przyczepę rolniczą?

Ubezpiecz przyczepę rolniczą tam… gdzie najtaniej - to proste.

 • Wyślij formularz - skorzystaj z wygodnego rozwiązania. Podaj podstawowe dane swojej przyczepy rolniczej. Zajmie Ci to tylko 2 minutki!
 • Porównamy dla Ciebie oferty - nasi specjaliści sprawdzą i porównają oferty ubezpieczenia w ponad 20 Towarzystwach Ubezpieczeniowych.
 • Będziesz mógł cieszyć się z oszczędności - specjalista zaproponuje najlepszą ofertę i odpowie na ewentualne pytania. Wszystko załatwimy zdalnie a Ty... możesz zaoszczędzić.

Ubezpieczenie dodatkowe dla przyczepy rolniczej

Część właścicieli decyduje się na dodatkowe ubezpieczenie swoich naczep rolniczych. Szczególnie dotyczy to przyczep nowych, o znacznej wartości lub tych wykorzystywanych do wykonywania usług rolniczych. Koszt ubezpieczenia AutoCasco przyczep rolniczych to wydatek w przedziale od 400 do 1300 zł za rok. W dużej mierze zależy to od wartości pojazdu, historii dotychczasowej szkodowości właściciela oraz wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Podsumowanie

 1. Ubezpieczenie przyczepy rolniczej to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Najtańsza oferta jaką przygotowali nasi specjaliści wyniosła 38 zł na rok.
 2. Najtańsze ubezpieczenie naczepy rolniczej kupisz w Rydzowski Ubezpieczenia.
 3. By nie przepłacać warto porównać różne oferty- zrobią to za Ciebie nasi specjaliści.
 4. Ubezpieczenie przyczepy rolniczej możesz rozszerzyć o inne warianty, na przykład AutoCasco.

Zobacz też: ubezpieczenie kombajnu

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu