#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Bezpłatnie zgłosimy szkodę za Ciebie!

Zgłoszenie szkody i likwidacja w #RydzowskiTeam. Chcemy Cię wspierać również w takiej sytuacji. dlatego pomagamy zarówno w przypadku szkód komunikacyjnych, majątkowych czy osobowych. Naszą opieką obejmujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy oraz instytucje. Nie musisz być naszym dotychczasowym Klientem by korzystać z darmowego wsparcia.

Jak poprosić o bezpłatną pomoc w zgłoszeniu i likwidacji szkody? 

Pomoc otrzymasz w ramach naszego wewnętrznego Działu Likwidacji Szkód. Wystarczy, że wypełnisz niżej bardzo prosty formularz kontaktowy. Zostaw swój numer i adres email. Możesz również krótko opisać Twój przypadek. 

Formularz zapytania

Wolisz tradycyjne metody kontaktu?

Internetowy formularz to nie wszystko. Specjaliści ds. Likwidacji Szkód czekają na Ciebie również w naszym biurze. Możesz również do nas zadzwonić lub napisać maila. Poniżej znajdziesz w jednym miejscu wszystkie niezbędne dane kontaktowe. 

Document icon
Odwiedź biuro.

Al. Niepodległości 5.

Mielec, 39-300

Document icon
Zadzwoń.

Dział Likwidacji Szkód.

tel: 17 770 72 64

Document icon
Napisz maila.

Dedykowany adres:

szkody@rydzowski.pl

Jak wygląda likwidacja szkód w Rydzowski Ubezpieczenia?

1
Twoje zgłoszenie.

Gdy zgłosisz szkodę nasz specjalista skontaktuje się by poznać szczegóły i odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania.

2
Dokumentacja szkody.

Przygotowujemy niezbędną dokumentację, również zdjęciową. Dbamy o formalne przygotowanie do skutecznej likwidacji szkód.

3
Zgłoszenie szkody.

Zgłaszamy za Ciebie szkodę do Towarzystwa. Organizujemy oględziny i utrzymujemy kontakt z Ubezpieczycielem.

4
Wypłata odszkodowania.

Wspieramy Cię i informujemy o postępach aż do momentu wypłaty odszkodowania. Cały proces jest dla Ciebie zupełnie bezpłatny.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia #RydzowskiTeam?

  • Ogromna oszczędność czasu. Nasi specjaliści załatwią za Ciebie formalności i poprowadzą korespondencję z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  • Dopełnienie formalności. Nasz doświadczony zespół zadba o terminowość i poprawne przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów.
  • Stały kontakt ze specjalistą. Nie musisz wysłuchiwać nudnej melodii na infolinii. Na bieżąco masz dostęp do aktualnych informacji o etapie działania w przypadku Twojej szkody.

Jakie szkody pomagają zgłosić specjaliści z Rydzowski Ubezpieczenia?

Na naszą pomoc możesz liczyć w przypadku wystąpienia wszystkich rodzajów szkód. Poniżej znajdziesz konkretne informacje o każdym rodzaju. Dzięki temu dowiesz się, jak w praktyce wygląda proces zgłaszania szkody i wypłaty odszkodowania. 

Szkody komunikacyjne.

Szkody komunikacyjne to jeden z najczęstszych rodzajów szkód. Choć temat wydaje się prosty i nieskomplikowany to jednak dosyć często dochodzi do kłopotów lub opóźnień w procesie likwidacji szkód.

W Rydzowski Ubezpieczenia nie tylko możesz skorzystać z ubezpieczenia w korzystnej cenie ale również z darmowej pomocy w zgłoszeniu i likwidacji ewentualnych szkód. Możesz liczyć na pomoc zarówno w szkodach z OC sprawcy jak i w przypadku szkód zgłaszanych z ubezpieczenia Auto Casco.

Zgłoszenie szkody za pośrednictwem naszego Działu Likwidacji Szkód to bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki temu możesz nie tylko zaoszczędzić czas ale również nerwy. Masz dostęp do aktualnych informacji na temat postępu w likwidacji Twojej szkody i w każdej chwili możesz dopytać naszego specjalistę.

Szkody majątkowe.

Chcesz zaoszczędzić czas i nie masz ochoty na wysłuchiwanie nudnych melodii na infoliniach Towarzystw Ubezpieczeniowych? Rozumiemy to! Dlatego bezpłatnie pomagamy w zgłaszaniu szkód majątkowych. Nie musisz być Klientem Rydzowski Ubezpieczenia by skorzystać z takiej formy wsparcia.

Uzupełnij formularz kontaktowy lub zgłoś się do naszego biura. Nasi specjaliści zorganizują oględziny likwidatora lub rzeczoznawcy. Poprowadzą również korespondencję z Towarzystwem Ubezpieczeniowym a Ty na bieżącą dostaniesz informacje o postępie w Twojej sprawie.

Dedykowany specjalista przygotuje za Ciebie wymaganą dokumentację i zadba o sprawne procesowanie zgłoszenia w odpowiednim wydziale firmy ubezpieczeniowej. Cały proces likwidacji szkody jest za Ciebie całkowicie darmowy.

Szkody osobowe.

W przypadku szkód osobowych bardzo ważny jest sposób ich zgłoszenia. Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Wystarczy uzupełnić bardzo łatwy formularz zapytania. Następnie jeden z naszych specjalistów ds. Likwidacji Szkód skontaktuje się by opowiedzieć o szczegółach i zadać dodatkowe pytania.

Podobnie jak w przypadku innych szkód zajmujemy się pełnym procesem zgłoszenia i likwidacji. Nasi specjaliści przygotują dokumentację w odpowiedni sposób. Bardzo często by zgłosić szkodę osobową niezbędna jest dokumentacja medyczna. Dlatego ważne by kompletować od początku wszelkie karty informacyjne z placówek medycznych. Warto również gromadzić faktury lub inne potwierdzenia wydatków, które przeznaczamy na leczenie czy zakup odpowiedniego sprzętu medycznego.

Jeśli chcesz skutecznie i w odpowiedni sposób zgłosić szkodę osobową- możesz liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów z Rydzowski Ubezpieczenia. Dzięki temu, masz gwarancję że Twoje zgłoszenie zostanie przygotowane przez doświadczonego specjalistę z zakresu Likwidacji szkód.

Szkody zgłaszane z polis firmowych.

Rydzowski Ubezpieczenia swoim wsparciem obejmuje również firmy i przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu działowi ds. Klientów Biznesowych oferujemy korzystne pakiety ubezpieczeń oraz pełne wsparcie na wypadek powstania szkód.

Poza standardową obsługą ubezpieczeniową oferujemy oczywiście pełne wsparcie na wypadek szkód w majątku firmy czy szkód osobowych w kadrze przedsiębiorstwa. Taką pomoc świadczy nasz wewnętrzny Dział Likwidacji Szkód.

By skorzystać ze wsparcia w likwidacji szkód z polis firmowych wystarczy nas poinformować o takim zdarzeniu. Następnie nasz dedykowany specjalista tłumaczy jak wygląda taki proces zgłaszania szkody i wypłaty odszkodowania. Gromadzimy wymaganą dokumentację i organizujemy ewentualne oględziny przedmiotu szkody. By odciążyć firmę- to my przejmujemy na siebie ciężar prowadzenia korespondencji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Cały proces kończy wypłata należnego odszkodowania.

Ile dni ma Towarzystwo Ubezpieczeniowe na wypłatę odszkodowania? 

  • do 30 dni: termin ten liczony jest od dnia zgłoszenia szkody. Jest to standardowy termin w większości przypadków. W tym czasie otrzymamy bezsporną kwotę odszkodowania.
  • do 90 dni: gdy w czasie podstawowych 30 dni niemożliwe było ustalenie okoliczności zdarzenia.
  • powyżej 90 dni: jest to wyjątek od zasady. Wypłata w takim terminie ma miejsce gdy toczy się postępowanie karne lub cywilne. A od tego postępowania zależy stwierdzenie winy lub określenie wysokości ewentualnego odszkodowania.

Jak zgłosić szkodę w różnych Towarzystwach? Sprawdź poradniki.

Nasi specjaliści przygotowali bardzo przydatne i obszerne poradniki: jak zgłaszać szkody w różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Wystarczy poniżej wybrać odpowiednie dla nas Towarzystwo i poznać szczegóły. 

Document icon
Zgłoszenie szkody w Trasti

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.