Zgłoszenie szkody

Zgłoszenie szkody z pomocą firmy Rydzowski Ubezpieczenia.

Zgłaszanie szkody

Zgłoszenie i likwidacja szkody to skomplikowany i nierzadko czasochłonny proces. Wiele osób nie wie jak to zrobić dobrze. Właśnie dlatego pomagamy Naszym Klientom - zarówno osobom fizycznym, firmom  jak i instytucjom, które po nieszczęśliwym zdarzeniu starają się o odszkodowanie. Co ważne, na wsparcie naszych specjalistów można liczyć w każdym przypadku. Niezależnie od tego, czy wystąpiła szkoda komunikacyjna, majątkowa czy osobowa.

Zgłoś szkodę!

Czy warto poprosić o pomoc w zgłoszeniu i likwidacji szkody?

Samodzielne zgłoszenie szkody stanowi dla wielu osób spore wyzwanie. Konieczne jest bowiem spełnienie wszystkich formalności, takich jak udokumentowanie szkody, opisanie jej i pozostawanie w bieżącym kontakcie z Ubezpieczycielem. To zaś wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu prawa. Zdecydowanie wygodniej jest więc powierzyć to zadanie naszym specjalistom z Działu Likwidacji Szkód. Tym bardziej, że dla Klientów firmy Rydzowski Ubezpieczenia pomoc w likwidacji szkody i organizacja samochodu zastępczego z OC sprawcy w Mielcu jest zupełnie bezpłatna. Wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej.

Jak wygląda likwidacja szkód w Rydzowski Ubezpieczenia?

  1. Twoje zgłoszenie - gdy zgłosisz szkodę nasz specjalista skontaktuje się by poznać szczegóły i odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania.
  2. Dokumentacja szkody - przygotowujemy niezbędną dokumentację, również zdjęciową i zadbamy o formalne przygotowanie do skutecznej likwidacji szkód.
  3. Zgłoszenie szkody - na tym etapie zgłaszamy za Ciebie szkodę do Towarzystwa, organizujemy oględziny i utrzymujemy kontakt z Ubezpieczycielem.
  4. Wypłata odszkodowania - wspieramy Cię i informujemy o postępach aż do momentu wypłaty odszkodowania. Jeśli jesteś Klientem naszej firmy, proces jest dla Ciebie zupełnie bezpłatny.
Po stłuczce kobieta postanowiła zadzwonić do firmy Rydzowski Ubezpieczenia, która pomaga w likwidacji szkód.

Jak się z nami skontaktować?

Według wielu Klientów najwygodniejszy jest kontakt online. Warto jednak wiedzieć, że internetowy formularz to nie wszystko. Specjaliści ds. likwidacji szkód czekają na Ciebie również w naszym biurze na al. Niepodległości w Mielcu. Możesz również do nas zadzwonić lub napisać maila. Zapraszamy do kontaktu!

Zgłoś szkodę!

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia #RydzowskiTeam?

  1. Ogromna oszczędność czasu. Nasi specjaliści załatwią za Ciebie formalności i poprowadzą korespondencję z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  2. Dopełnienie formalności. Nasz doświadczony zespół zadba o terminowość i poprawne przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów.
  3. Stały kontakt ze specjalistą. Nie musisz wysłuchiwać nudnej melodii na infolinii. Na bieżąco masz dostęp do aktualnych informacji o etapie działania w przypadku Twojej szkody.

Jakie szkody możemy zgłosić?

Na naszą pomoc możesz liczyć w przypadku wystąpienia wszystkich rodzajów szkód. Poniżej znajdziesz konkretne informacje o każdym rodzaju. Dzięki temu dowiesz się, jak w praktyce wygląda proces zgłaszania szkody i wypłaty odszkodowania. 

Szkody komunikacyjne
Szkody majątkowe
Szkody osobowe
Szkody zgłaszane z polis firmowych

Ile dni ma Towarzystwo Ubezpieczeniowe na wypłatę odszkodowania?

  • do 30 dni: termin ten liczony jest od dnia zgłoszenia szkody. Jest to standardowy termin w większości przypadków. W tym czasie otrzymamy bezsporną kwotę odszkodowania,
  • do 90 dni: gdy w czasie podstawowych 30 dni niemożliwe było ustalenie okoliczności zdarzenia,
  • powyżej 90 dni: jest to wyjątek od zasady. Wypłata w takim terminie ma miejsce gdy toczy się postępowanie karne lub cywilne. A od tego postępowania zależy stwierdzenie winy lub określenie wysokości ewentualnego odszkodowania.
Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu