Ubezpieczenie pojazdów

Ubezpieczenie pojazdów w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Szukasz ubezpieczenia dla samochodu lub innego pojazdu? Doskonale trafiłeś! W Rydzowski Ubezpieczenia specjalizujemy się w polisach komunikacyjnych dla osób indywidualnych i firm. Zapraszamy sprawdzenia oferty i oczywiście do kontaktu z nami!

Ubezpieczenie pojazdów. Kup polisę online na rydzowski.pl.

Kilka słów o ubezpieczeniu pojazdów

Na samym początku warto wyjaśnić, że zdecydowana większość pojazdów musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie oc. Wyjątkiem są pojazdy wolnobieżne, pod warunkiem, że nie wyjeżdżają na publiczne drogi. Wszystkie pozostałe, w tym również te nieużywane, a zarejestrowane modele aut, jednośladów, przyczepek itd. muszą zostać objęte ochroną. W przeciwnym wypadku, UFG nałoży karę finansową, a ta nie należy do najtańszych. Prawny obowiązek dotyczy tylko komunikacyjnego OC, ale w niektórych sytuacjach możesz być postawiony przez koniecznością zakupu AC. Autocasco może być wymagane przez bank lub firmę leasingową, gdy zdecydujesz się na kredyt lub leasing.

Sprawdź ofertę!

 

Sprawdź ofertę ubezpieczenia

Kobieta, która kupiła ubezpieczenie auta online na stronie rydzowski.pl

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu osobowego to jeden z najważniejszych elementów naszej oferty. W jego ramach możemy zaproponować ochronę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klientów. Rozumiemy, że w przypadku podstawowego ubezpieczenia OC pierwsze skrzypce gra niska cena. Z tego względu zawsze śledzimy aktualne promocje i porównujemy oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy zaproponować najtańsze ubezpieczenie oc auta. Natomiast w przypadku bardziej rozbudowanego wariantu ubezpieczenia pojazdu, analizujemy zakres. 

Ubezpiecz samochód!

Ubezpieczenie dodatkowe dla samochodów

Ubezpieczenie samochodu OC w niektórych przypadkach może nie wystarczyć - w szczególności, jeśli kierowca często wyrusza w długie trasy. Uzupełnienie ubezpieczenia pojazdu, które możemy zaproponować to:

 • NNW - ochrona od następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • ASS - pomoc w przypadku awarii samochodu i konieczności holowania.
 • AC - ochrona na wypadek szkody całkowitej, częściowego zniszczenia bądź kradzieży pojazdu.
 • ubezpieczenie GAP - ochrona wartości nowych, maksymalnie 6-letnich pojazdów, która zadziała w momencie szkody całkowitej lub kradzieży.

Dodatkowe ubezpieczenie samochodu to też ochrona szyb czy ochrona zniżek. W Rydzowski Ubezpieczenia możemy wydać też Zielona Kartę.

Ochrona jednośladów od 49 zł

Ubezpieczenie samochodu osobowego to ważny, ale nie jedyny element naszej oferty. W Rydzowski Ubezpieczenia oferujemy całą gamę polis komunikacyjnych, między innymi ubezpieczenie motocykla i ubezpieczenie skutera. Poniżej wymieniliśmy też inne pojazdy, które możemy objąć ochroną ubezpieczeniową.

Ubezpieczenie Simsona

Szukasz OC Simsona? Nasze stawki są znacząco niższe od propozycji nawet wiodących porównywarek w Polsce. Oferujemy ochronę tego pojazdu już od 38 złotych. Kup online!

Więcej szczegółów
Ubezpieczenie Simsona w Rydzowski Ubezpieczenia.

Skuter elektryczny

W Rydzowski Ubezpieczenia oferujemy ochronę zarówno dla standardowych, jak i elektrycznych czy trójkołowych skuterów.  OC elektryka jest dostępne od 40 złotych rocznie. Kup online!

 

Więcej szczegółów
Ubezpieczenie skutera elektrycznego Rydzowski Ubezpieczenia.

Motocykl typu cross

Jeśli motocykl typu cross posiada homologację, to ubezpieczenie pojazdu jest obligatoryjne. U nas możesz kupić OC już od 119 złotych. Sprawdź!

Więcej szczegółów
Ubezpieczenie motocykla typu cross w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Motorower Romet

W Rydzowski Ubezpieczenie kupisz też OC Rometa. Koszt polisy to ok. 40 złotych rocznie. Wypełnij formularz ubezpieczenia jednośladu.

Więcej szczegółów
Ubezpieczenie motoroweru typu Romet.

Motorynka

U nas znajdziesz też ofertę ubezpieczenie motorynki w wyjątkowo niskiej cenie od 38 złotych. Kup polisę online!

Więcej szczegółów
Ubezpieczenie motorynki w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie przyczepek: rolniczych i samochodowych

Ubezpieczenie przyczepki samochodowej czy rolniczej również jest obowiązkowe. Na szczęście koszt polisy tego pojazdu nie jest wygórowany. W Rydzowski Ubezpieczenia za podstawowy wariant ochrony Klienci płacą średnio 40 zł rocznie! To naprawdę korzystna kwota! Przeliczając ją na 12 miesięcy wyjdzie nam około 3,30 zł miesięcznie. Oczywiście, koszt ubezpieczenia pojazdu jest zależy od kilku parametrów, ale jeśli nie masz na swoim koncie wielu szkód, a Twój wiek przekracza 26 lat, to możesz mieć pewność, że nasi specjaliści przygotują dla tanią ofertę OC. Zakup AC dla tego pojazdu też jest możliwy, ale na taki wariant decydują się najczęściej posiadacze specjalistycznych przyczep rolniczych czy tych, które zostały wzięte w leasing.

Mężczyzna, który postanowił ubezpieczyć pojazd wolnobieżny w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie pojazdów wolnobieżnych

Ubezpieczenie pojazdów wolnobieżnych rodzi wiele pytań. Wynika to z faktu, że w niektórych przypadkach polisa oc nie jest obowiązkowa, a w innych trzeba ją mieć. Dobrym przykładem może być wózek widłowy. Jeśli ten jest używany wyłącznie na hali magazynowej to podlega pod polisę firmową, ale już w sytuacji, gdy wyjedzie na publiczny parking - pod drogowe przepisy. W momencie niespodziewanej kolizji np. zarysowania zaparkowanego samochodu, brak OC mógłby przysporzyć wielu problemów. Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku koparek czy kombajnów. Jeśli więc zastanawiasz się, czy powinieneś kupić ochronę, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci doradzimy. Możemy też zaproponować krótkoterminowe OC pojazdu wolnobieżnego np. na okres trzech miesięcy.

Ubezpiecz pojazd!

Jaki jest koszt ubezpieczenia pojazdu?

Zastanawiasz się nad ceną ubezpieczenia komunikacyjnego? Na koszt ochrony ubezpieczeniowej wpływa szereg czynników. Najważniejsze z nich to:

 • parametry techniczne pojazdu - tutaj liczy się zarówno marka, model, pojemność silnika, jak i rok produkcji,
 • wiek kierowcy - ubezpieczenie auta lub innego pojazdu może być droższe, jeśli właściciel nie skończył jeszcze 26 roku życia. Ta grupa wiekowa musi się liczyć się z tym, że oc i ac samochodu będzie nieco droższe niż w standardowych przypadkach.
 • historia ubezpieczeniowa - wypadki i szkody w przeszłości mogą podnieść koszt ubezpieczenia. Zniżki za bezszkodową jazdę mogą obniżyć składkę. 
 • miejsce zamieszkania: region, w którym zarejestrowany jest pojazd, wpływa na koszt OC, ze względu na różne statystyki dotyczące wypadków, kradzieży i szkód w różnych obszarach.

Kobieta, która wypełniła formularz ubezpieczenia pojazdu i kupiła polisę online na rydzowski.pl

Ubezpieczenie pojazdów online

W Rydzowski Ubezpieczenia możesz kupić polisę zdalnie - bez czekania w kolejkach, zbędnych dojazdów biura i nielubianych formalności. Wystarczy, że wypełnisz formularz ubezpieczenia pojazdu, a my przygotujemy ofertę. Gdy się na nią zdecydujesz, wszystko załatwimy online - umowę wyślemy drogą pocztową lub mailowo. 

Sprawdź ofertę!

Kalkulator OC - jak działa?

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie oc? Na naszej stronie znajdziesz wygodny kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych. Co prawda, po wypełnieniu nie zobaczysz od razu ceny, ale gwarantujemy, że będzie się opłacało chwilę zaczekać! Nasi specjaliści sprawdzą dostępne oferty i porównają je. Dzięki temu Ty otrzymasz najkorzystniejsze pod względem ceny i zakresu ubezpieczenia. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy, jak działa nasz kalkulator OC.

 • I krok - poprosimy Cię byś wprowadził dane pojazdu (np. markę, model, numer rejestracyjny) i wybrał zakres ubezpieczenia.
 • II krok - zapytamy o kilka dodatkowych kwestii np. czy posiadasz Kartę Dużej Rodziny, która może zagwarantować Ci zniżki na OC.
 • III krok - miejsce na Twoje dane kontaktowe. By się z Tobą skontaktować i przedstawić Ci ofertę na tanie ubezpieczenie samochodu bądź innego pojazdu będziemy potrzebować adresu e-mail, na który prześlemy ofertę (a po zakupie umowę ubezpieczenia oc) lub Twojego numeru telefonu.
 • IV krok - czas na wysłanie formularza! Zaczekaj na kontakt z naszej strony, wybierz najkorzystniejszą opcję ochrony, sformalizuj umowę ubezpieczenia i ciesz się z oszczędności.

Kobieta, która kupiła ubezpieczenie oc w firmie Rydzowski Ubezpieczenia i później mogła liczyć na pomoc w likwidacji szkód.

Pomoc w likwidacji szkód

Dużą zaletą współpracy z nami jest to, że nie urywamy kontaktu w chwili zakupu ubezpieczenia oc online. Cały czas jesteśmy dostępni - służymy merytorycznym wsparciem i pomocą w razie ewentualnej szkody komunikacyjnej. Jeśli przydarzy Ci się kolizja lub inny nieszczęśliwy przypadek, zgłosimy zdarzenie do Towarzystwa Ubezpieczeniowego i postaramy się, byś otrzymał należne odszkodowanie.

Zgłoś szkodę!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC?
Czy przy zakupie ubezpieczenia kierować się wyłącznie ceną?
Z jakimi Towarzystwami współpracuje Rydzowski Ubezpieczenia?
Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu