Cennik ubezpieczenia GAP

Ubezpieczenie GAP kupisz w Rydzowski Ubezpieczenia

Kalkulator ubezpieczenia GAP to rozwiązanie, które na rynku zyskuje na popularności. Kierowcy, właściciele czy najemcy pojazdów chcą w bardzo szybki sposób poznać koszt takiej polisy. Ubezpieczenie GAP kalkulator ma pomóc nam nie tylko w zorientowaniu się w kosztach, ale również w szybkim porównywaniu ofert różnych agentów czy brokerów ubezpieczeniowych.

Kalkulator ubezpieczenia GAP online

Jeszcze kilka lat temu, rozwiązanie jakim był kalkulator ubezpieczenia GAP, było zarezerwowane tylko dla brokerów czy najlepszych agentów i pośredników ubezpieczeniowych. Można było się spotkać z nim w salonach samochodowych czy u leasingodawców. Jednak najczęściej nie istniała możliwość szybkiego poznania oferty. Agent czy pośrednik zapraszał nas na spotkanie i podczas rozmowy proponował odpowiednie rozwiązanie. Teraz znacznie sie to zmieniło. Ceny są ogólnodostępne, a polisę można kupić online nawet na naszej stronie. 

Wartość samochodu do 100 tysięcy

Okres umowy
Zakres ubezpieczenia
Składka jednorazowa
2 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
972 zł Kup polisę!
3 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
1272 zł Kup polisę!
4 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
1720 zł Kup polisę!
5 lat
GAP
limit GAP 50 tys.
2057 zł Kup polisę!

Znaczna część samochodów ma wartość oscylująca około 100 tys. zł. Tutaj przy obecnej sytuacji na rynku spokojnie wystarczy zdecydować się na limit odszkodowania do 50 tys. zł. Taką formę ochrony możesz nabyć już nawet za 900zł. Dodatkowo, porównując wszystkie oferty różnych Ubezpieczycieli- nasi specjaliści dodatkowo mogą pomóc zaoszczędzić Ci na pakiecie OC AC. Wtedy wspólnie możemy jednorazowo zredukować koszt pełnego ubezpieczenia o nawet tysiąc złotych!

Wartość samochodu do 150 tys. 

Okres umowy
Zakres ubezpieczenia
Składka jednorazowa
2 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
1047 zł Kup polisę!
3 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
1384 zł Kup polisę!
4 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
1870 zł Kup polisę!
5 lat
GAP
limit GAP 50 tys.
2207 zł Kup polisę!

Kolejną znaczącą grupą samochodów są te o wartości do 150 tys. zł. Obecnie pojazdy utrzymują wartość lub ich spadek jest nieznaczny. Chociaż w przypadku niektórych modeli warto zastanowić się nad wyższym limitem - 100 tys. zł przy okresie ubezpieczenia na 5 lat. Limit odszkodowania do 50 tys. zł jest w przypadku takiej wartości pojazdu jak najbardziej słusznym wyborem. Przy takich wartościach samochodów - dla Klientów, którzy skorzystają z naszej propozycji polisy OC AC- możemy zastosować jeszcze wyższe rabaty. Jeśli nie wybierzesz naszej propozycji ubezpieczeń komunikacyjnych i tak możesz liczyć na rabat. Zapytaj o niego naszego specjalistę. 

Wartość samochodu do 200 tys. zł

Okres umowy
Zakres ubezpieczenia
Składka jednorazowa
2 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
1159 zł Kup polisę!
3 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
1533 zł Kup polisę!
4 lata
GAP
limit GAP 50 tys.
2094 zł Kup polisę!
5 lat
GAP
limit GAP 50 tys.
2468 zł Kup polisę!

Przy takich wartościach samochodów - dla Klientów, którzy skorzystają z naszej propozycji polisy OC AC- możemy zastosować jeszcze wyższe rabaty. Jeśli nie wybierzesz naszej propozycji ubezpieczeń komunikacyjnych i tak możesz liczyć na rabat. Zapytaj o niego naszego specjalistę. 

Ubezpieczenie GAP - kalkulator Rydzowski Ubezpieczenia

Poniżej skorzystaj z łatwego formularza zapytania - zostaw do siebie kontakt. Jesteśmy na tyle pewni siebie, że możemy zaproponować Ci najlepszą ofertę ubezpieczenia GAP. Masz już ofertę? Porównaj ją z naszą propozycją i sprawdź ile jeszcze możesz zaoszczędzić. Poza poprawnymi danymi kontaktowymi, możesz napisać jaki pojazd chcesz ubezpieczyć w ramach polisy GAP.  Jego wartość fakturową. Jeśli masz już ofertę ubezpieczenia GAP - również napisz wysokość zaproponowanej składki. Sprawdzimy o ile mniej możesz zapłacić.

Jaki pojazd chcesz ubezpieczyć?

Ubezpieczenie GAP cena

Cena ubezpieczenia GAP wbrew pozorom nie jest horrendalnie wysoka. Składka jest uzależniona od rodzaju wybranego przez nas GAPu, okresu ubezpieczenia, limitu odszkodowania oraz wartości samochodu. Cena za ubezpieczenie GAP dla osób, które nie sprawdziły jeszcze naszej oferty może wydawać się wysoka. Bardzo duża część właścicieli pojazdów dotąd nawet nie pytała o ofertę GAP ponieważ obawiała się ogromnych kosztów, które mogłyby okazać się nieopłacalne. W Rydzowski Ubezpieczenia proponujemy najlepsze stawki za ubezpieczenie GAP, dodatkowo porównamy dla Ciebie wszystkie oferty pakietów OC AC. Wtedy dzięki naszym specjalistom skorzystasz ze specjalnych, promocyjnych stawek GAP.

Co wpływa na cenę GAP?

Czynników, które wpływają na wysokość składki za ubezpieczenie GAP jest wiele. To m.in.

  • wybrany wariant ubezpieczenia GAP, 
  • rodzaj GAP
  • wartość pojazdu przy zawarciu umowy, 
  • suma ubezpieczenia pojazdu, 
  • okres trwania ubezpieczenia, 
  • sposób przygotowywania oferty - agent lub broker ma wpływ na ostateczną wysokość składki. 

Jeśli interesujesz się ubezpieczeniem GAP swojego samochodu lub motocykla: wyślij do nas szybki i prosty formularz kontaktowy. Nasi specjaliści w krótkim czasie przygotują dla Ciebie ofertę z gwarancją ceny. Masz już ofertę ubezpieczenia GAP dla siebie? Skorzystaj z naszego formularza i sprawdź o ile możesz jeszcze obniżyć koszt polisy.

Ile kosztuje ubezpieczenie GAP w Rydzowski Ubezpieczenia?

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową z doświadczonym zespołem specjalistów. W podstawowym wariancie porównujemy i proponujemy różne warianty OC AC wraz z najtańszym w Polsce ubezpieczeniem GAP. Jeśli jednak nie skorzystasz z naszej oferty OC lub AutoCasco również otrzymasz rabat na zakup polisy GAP- konkretny wariant przygotują nasi specjaliści.Poniżej przedstawiliśmy ceny ubezpieczenia GAP.

 

Przeczytaj też: czy warto kupić GAP

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu