Ubezpieczenie szkolne PZU

Uczennica, która ma ubezpieczenie szkolne PZU - możesz kupić na stronie rydzowski.pl

Jeśli jesteś rodzicem to z pewnością wiesz, jak ważna jest odpowiednia ochrona dziecka. Jak ją zapewnić dziecku, kiedy przebywa poza domem? Przede wszystkim za pomocą ubezpieczenia szkolnego np. z PZU. 

Wybierz pakiet dla dziecka 

PZU ubezpieczenie szkolne - warianty

Chcesz postawić na sprawdzoną i przede wszystkim polską firmę ubezpieczeniową? Ubezpieczenie szkolne PZU będzie dobrą decyzją. Tym bardziej, że wybór polis jest w tym przypadku zróżnicowany - we współpracy z PZU przygotowaliśmy 9 wariantów szkolnego NNW dla dzieci i młodzieży. Każdy z pakietów NNW dla ucznia można kupić online. Zakres i ceny są zróżnicowane, więc każdy rodzic może dopasować ofertę zarówno do potrzeb dziecka, jak i do zakładanego przez siebie budżetu. Najtańsze NNW PZU można nabyć już za 32 zł/ rocznie. Jeśli zastanawiasz się nad zakresem najkorzystniejszej dla Twojego dziecka polisy, chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję. Możesz też sprawdzić ranking ubezpieczeń szkolnych.

Ubezpieczenie szkolne, które można kupić online. Rydzowski Ubezpieczenia.

Prywatne ubezpieczenie dziecka - PZU

Ubezpieczenie szkolne dla swojego dziecka możesz wykupić indywidualnie. Nie musisz decydować się na polisę, którą proponuje szkoła. Takie ubezpieczenie możesz znaleźć między innymi w PZU. Jak już wspominaliśmy, w ofercie ubezpieczyciela dostępnych jest 9 wariantów. Pakiety uwzględniają szereg sytuacji które mogą przytrafić się Twojemu dziecku. Dzięki odpowiednio dobranemu ubezpieczeniu możesz zminimalizować ryzyko finansowe - w razie nieszczęśliwego zdarzenia ubezpieczyciel wypłaci rekompensatę finansową, którą jako rodzic będziesz mógł wykorzystać na rehabilitację itd. 

Wybierz ubezpieczenie szkolne!

Ubezpieczenie szkolne w PZU - ile kosztuje?

Zastanawiasz się, jaki jest koszt ubezpieczenia szkolnego? Cena ubezpieczenia PZU NNW szkolnego jest uzależniona przede wszystkim od zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia. Jeśli jako rodzic uważasz, że Twojemu dziecku wystarczy podstawowy wariant, to koszt ochrony będzie niski. Wyniesie zaledwie 32 złote rocznie. Oczywiście są dostępne także bardziej rozbudowane warianty. Z naszego doświadczenia wiemy, że największą popularnością cieszą się oferty za około 50-60 zł rocznie. Oczywiście, w sytuacji, gdy dziecko jest bardzo aktywne lub gdy często uczestniczy w różnorodnych wycieczkach, to warto pomyśleć nad bardziej rozbudowanym zakresem ochrony. 

Ubezpieczenie dla przedszkolaka w PZU - Rydzowski Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie dla przedszkolaka w PZU - ile kosztuje?

Pakiety szkolnego NNW w PZU są decydowane dla osób do 26 roku życia. W praktyce oznacza to, że koszt ubezpieczenia nie jest uzależniony od wieku dziecka, lecz od wybranego zakresu ochrony. Ubezpieczenie przedszkolaka można nabyć już za 32 złote rocznie - to jest najtańszy wariant. Są dostępne także pakiety za 39 zł, 49 zł, 57 zł, 99 zł, 149 zł, 210 zł, 320 zł, 475 zł. By kupić ochronę szkolnego ubezpieczenia PZU wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię pakiet, uzupełnisz dane dziecka i opłacisz polisę online. Oczywiście, jeśli interesuje Cię ubezpieczenie przedszkolaka w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym - również pomożemy Ci wybrać korzystną ofertę. Współpracujemy z wieloma firmami, więc z pewnością dobierzemy ochronę dla Twojego dziecka. 

Sprawdź cenę ubezpieczenia!

Ubezpieczenie szkolne w PZU - co obejmuje?

Zarówno ubezpieczenie PZU NNW Szkolne, jak i PZU NNW Edukacja gwarantuje zwrot kosztów poniesionych w związku z leczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków. Do takich przypadków Ubezpieczyciel zalicza:

  • zakup przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych (np. protezy, ortezy, szyny, gorsety, aparaty słuchowe),
  • odbudowę stomatologiczną zębów stałych,
  • rehabilitację,
  • operacje i zabiegi chirurgiczne,
  • następstwa ukąszenia przez kleszcza,
  • następstwa ugryzienia przez psa,
  • następstwa wypadku komunikacyjnego,
  • następstwa uprawiania sportów.

Ubezpieczenie szkolne w PZU a koszty leczenia szpitalnego

Poza wypłatą odszkodowania Ubezpieczyciel zapewnia zwrot kosztów leczenia, wypłatę diety szpitalnej związanych z wypadkami oraz chorobami (również koronawirusa), a jeśli niezdolność dziecka do nauki trwa dłużej niż 2 tygodnie – zapłatę za każdy dzień, w którym dziecko nie może się uczyć. Dobrym rozwiązaniem jest oferta PZU NNW Edukacja. W tym ubezpieczeniu możesz samodzielnie wybrać wysokość sumy ubezpieczenia, od której zależy wysokość wypłat w razie wypadku oraz zdecydować o momencie wypłaty odszkodowania (po zakończeniu leczenia i rehabilitacji lub od razu za sam fakt zdarzenia). 

Ubezpieczenie ucznia online. Rydzowski Ubezpieczenia.

Jak ubezpieczyć ucznia w PZU?

Aby wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie szkolne, warto kierować się potrzebami swojego dziecka. Jeśli Twoje dziecko jest aktywne fizycznie, wybierz wariant, który oferuje powypadkową pomoc rehabilitacyjną i pielęgnacyjną. Jeśli Twoje dziecko nosi okulary, uwzględnij w ubezpieczeniu zwrot kosztów naprawy okularów korekcyjnych uszkodzonych lub zniszczonych w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Sprawdź pakiety ubezpieczeń!

Ubezpieczenie dziecka PZU - kup online 

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej kupić ubezpieczenie? Możesz zrobić to w naszej multiagencji nawet bez wychodzenia z domu. W naszej ofercie znajdziesz polisę szkolną PZU online, którą wspólnie dopasujemy do potrzeb Twojego dziecka, ale również do Twoich możliwości finansowych. Natomiast, jeśli będziesz chciał ubezpieczyć dziecko w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym - pomożemy Ci przeanalizować dostępne u nas oferty ubezpieczenia szkolnego. Wyślij wiadomość do naszych specjalistów, a my nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi.

Ubezpieczenie szkolne - najczęściej zadawane pytania

Czy warto kupić ubezpieczenie szkolne?
PZU NNW Edukacja - ile wynosi odszkodowanie?
PZU ubezpieczenie szkolne - opinie
Ubezpieczenie wycieczki szkolnej - PZU
Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu