#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Assistance pojazdu firmowego

Dla kogo?

Rozwiązanie jest dedykowane przedsiębiorcom, którzy posiadają już inne aktywne ubezpieczenie pojazdów firmowy i chcą rozszerzyć ochronę. go. Usługa Assistance zapewni pomoc w momencie awarii samochodu służbowego, braku paliwa czy innych nieprzewidzianych problemów w trasie.

Tanie ubezpieczenie OC pojazdu zawsze wywołuje uśmiech na twarzach kierowców. Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia samochodu to koniecznie sprawdź porównywarkę ubezpieczeń od Rydzowski Ubezpieczenia. Wszystkie oferty dostępne online, specjalistyczna pomoc i wsparcie ekspertów z zakresu likwidacji szkód.

Assistance pojazdów firmowych- na czym polega?

Assistance to przydatne rozwiązanie, które w przypadku awarii czy innego problemu pozwoli kontynuować jazdę pojazdem służbowym podczas pracy czy podróży. Dedykowany specjalista zapewni odpowiednią pomoc na miejscu zdarzenia. W zależności od wyboru oferty możesz dopasować odpowiedni wariant do potrzeb, specyfiki i wymagań swojej działalności.

Pomoc w przypadku awarii pojazdu firmowego..

W trasie mogą nam się przydarzyć różne awarie. W wielu przypadkachjesteśmy zdani sami na siebie, chyba że posiadamy aktywną usługę Assistance dla samochodów firmowych. Możemy wtedy liczyć na pomoc na miejscu zdarzenia. Wsparcie uzyskamy dzwoniąc na infolinię, a jeśli sytuacja będzie tego wymagać, na miejscu pojawi się mechanik, który dokona naprawy lub zdecyduje o holowaniu samochodu do odpowiedniego warsztatu. W czasie naprawy Twoja firma mogła skorzystać z auta zastępczego.

Holowanie pojazdu służbowego.

Aktywna usługa Assistance pojazdów firmowych zapewnia możliwość holowania Twojego pojazdu firmowego, gdy naprawa na miejscu zdarzenia nie jest możliwa do wykonania. Istnieje również opcja skorzystania z tej usługi gdy w czasie jazdy samochodem służbowym zostaniesz uczestnikiem wypadku lub kolizji. Samochód zostanie wtedy odholowany na parking firmowy lub do warsztatu. W zależności od tego jaki wariant usługi wybierzesz, możesz skorzystać z różnego zakresu holowania. Często pakiet Assistance można zakupić w bardzo korzystnej cenie razem z polisą OC lub AC.

Wsparcie również dla firm transportowych.

Prowadzisz firmę transportową, która zajmuje się przewozem różnego rodzaju towarów? W przypadku awarii pojazdu firmowego usługa Assistance może okazać się bardzo przydatna. W sytuacji gdy samochód odmówił posłuszeństwa, a Twoja firma musi dostarczyć produkty w dane miejsce, dziękiodpowiedniemu wariantowi usługi Assistance możliwy będzie przeładunek na auto zastępcze i dowiezienie towaru do jego odbiorcy.

Ubezpieczenie dla firm kupisz szybko i wygodnie.

Czas to pieniądz, dlatego szanujemy to i naszą propozycję poznasz w najlepszy dla Ciebie sposób. Przez Internet czy w biurze? Ty wybierasz.

Wypełnij formularz

Zajmie to tylko 2 minutki, czyli: szybko i wygodnie!

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Nasza znajomość nie skończy się w momencie gdy zakupisz ubezpieczenie OC dla pojazdów firmowych. W #RydzowskiTeam będziemy Cię wspierać przez cały czas naszej współpracy. Gwarantujemy bezpłatną obsługę zgłoszenia szkody i pełne wsparcie naszych specjalistów.

1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

W biznesie liczy się czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Rozszerz swoją ochronę.

Życie to ciągłe niespodzianki i nieoczekiwane sytuacje. Dlatego pomyśl o dodatkowych i dobrowolnych ubezpieczeniach dla pojazdów firmowych. Zapytaj o ofertę naszych specjalistów.

Auto Casco

Pomyśl już teraz o pełnej ochronie i zadbaj o swój pojazd!

Ubezpieczenie szyb

Byś w biznesie zawsze patrzył przed siebie bez obawy o koszty i naprawę!

NNW pojazdu w firmie

W razie wypadku kierowca i pasażerowie otrzymają finansowe wsparcie!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.