Ubezpieczenie Trasti

Ubezpieczenie Trasti Rydzowski Ubezpieczenia

Trasti to InsurTech słoweńskiego towarzystwa ubezpieczeń Triglav. Ta innowacyjna marka funkcjonuje w naszym kraju od marca 2021 roku. Jej głównym profilem działalności jest sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych. Natomiast podstawowym założeniem dopasowanie produktów do potrzeb klientów i ułatwienie im procesu zakupu polisy.

Kontakt do Trasti:

Jak skontaktować się z firmą Trasti? Istnieją trzy podstawowe opcje:

Infolinia Trasti: 22 250 93 73

Kontakt mailowy z Trasti: kontakt@trasti.pl

Strona www: trasti.pl 

Siedziba Trasti:

Siedziba Towarzystwa Trasti znajduje się w Warszawie.

Dokładny adres to:

Trasti (HPI GMA SP. Z O O)
ul. Świętokrzyska 30 (lokal 30)
00-116 Warszawa

Masz ofertę z Trasti?

Możemy porównać ją z 20 propozycjami innymi Towarzystw. Sprawdź ile zaoszczędzisz. 

Zapytaj o ofertę!

Ubezpieczenia marki Trasti: poznaj szczegóły

Trasti należy do słoweńskiej grupy Zavarovavalnica Triglav, funkcjonującej od 1900 roku. W innych krajach, takich jak Słowenia, Chorwacja, Serbia, Bośnia czy Hercegowina odnosi znaczące sukcesy. W związku z tym, przedstawiciele marki postanowili otworzyć się na kolejny rynek. Specyfika produktów, dostępnych w Polsce jest jednak nieco inna niż w pozostałych krajach. Oferta została dopasowana do lokalnych realiów i potrzeb mieszkańców naszego kraju.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti specjalizuje się w sprzedaży polis komunikacyjnych. Spośród konkurencji wyróżnia się korzystną ofertą cenową, prostotą i rzetelnym podejściem do klienta. Odzwierciedlać ma to główny slogan marki. Trasti – simply fair. Po prostu fair!

Co jeszcze zawiera pełna oferta Trasti?

Oprócz podstawowej opcji zakupu polisy OC, Trasti oferuje kilka innych wariantów ochrony. Obecnie są to:

NNW w Trasti
Pomoc drogowa i Assistance w Trasti
Autocasco Trasti
Zielona Karta Trasti

Gdzie kupić ubezpieczenie Trasti?

Wielu klientów zastanawia się gdzie kupić ubezpieczenie Trasti. Przedstawiciele marki postawili na prostotę rozwiązań i szybkość zakupu polisy. W związku z tym, Klienci mogą kupić polisę Trasti przez Internet. Oferta dostępna jest również w renomowanych sieciach agencyjnych, także w multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia! W miarę upływu czasu, kanały sprzedaży będą rozwijane.

Opinie o Trasti

Mimo, że Trasti działa na polskim rynku od marca 2021 roku, posiada już wiele recenzji. Jakie opinie ma Trasti? Klienci najbardziej chwalą sobie możliwość szybkiego zakupu polisy. Formularze dla kierowców są proste, a ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego klient otrzymuje w ciągu kilku minut. Dobrze postrzegana jest również promocyjna oferta (Zielona Karta za darmo z ubezpieczeniem OC Trasti). Największą wątpliwość osób, które wpisują w wyszukiwarce hasło: opinie Trasti, wzbudza krótki czas funkcjonowania firmy.

Jaki samochód chcesz ubezpieczyć?

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu