Ubezpieczenie Assistance

Kobieta zawarła umowę ubezpieczenia assistance na rydzowski.pl i może liczyć na pomoc po kolizji.

Assistance to rozwiązanie dla osób, które posiadają już aktywne inne ubezpieczenie, na przykład OC lub AC ale chcą dodatkowo rozszerzyć swoją ochronę na wypadek awarii samochodu, braku paliwa i innych problemów na drodze.

W ramach pakietu Assistance zakupionego w Rydzowski Ubezpieczenia, przyjechała pomoc drogowa.

Na czym polega Assistance?

Gdy jesteśmy w trasie może przydarzyć się nam nagła awaria. Niestety zazwyczaj w takiej sytuacji musimy poradzić sobie sami… chyba, że mamy aktywny Assistance. Wtedy możemy liczyć na odpowiednią pomoc już na miejscu zdarzenia. Podstawowe wsparcie uzyskamy poprzez dedykowaną infolinię a gdy to nie wystarczy na miejscu zjawi się mechanik, który podejmie się szybkiej naprawy lub zdecyduje o holowaniu samochodu do odpowiedniego warsztatu. W czasie naprawy Twojego samochodu masz możliwość skorzystania z auta zastępczego.

Zapytaj o assistance!

Holowanie do domu lub warsztatu

W czasie drogi gdy już dojdzie do awarii samochodu, a jego ponowne przywrócenie do użytkowania jest na miejscu niemożliwe - jeśli posiadasz aktywny Assistance nie pozostaniesz bez pomocy. Również gdy jesteś uczestnikiem kolizji czy wypadku- w ramach Assitance masz możliwość skorzystania z usługi holowania do domu, na parking lub miejsce naprawy. Zakres i obszar holowania jest zależny od tego, na jaką ofertę i konkretny wariant się zdecydujesz. Często ta usługa jest proponowana w bardzo niskiej i przystępnej cenie od razu przy zakupie polisy OC lub AC.

Opieka i wsparcie dla Ciebie i pasażerów

Zazwyczaj nie podróżujemy sami. Jeśli w trasie, z dala od domu przytrafi się nam awaria, kolizja czy inne nieprzewidziane zdarzenie możemy skorzystać z zastępczego transportu do miejsca docelowego lub noclegu. To ogromne wsparcie pozwalające kontynuować naszą podróż bez dalszych przeszkód. Kolejnym elementem Assistance z którego możemy skorzystać jest opieka i porada lekarska. Choroba czy infekcja nie wybiera i także w czasie podróży możemy poczuć się gorzej. Dlatego w takim przypadku możemy liczyć na podstawową teleporadę a w razie potrzeby na wizytę w dedykowanej przychodni czy nawet transport odpowiednich leków. Oczywiście zakres takiej pomocy zależy od takie jaki wariant Assistance wybraliśmy.

Ubezpieczenie Assistance z Rydzowski Ubezpieczenia jest przydatne podczas awarii pojazdu.

Dlaczego warto wybrać Assistance?

  • Ty i pasażerowie możecie liczyć na pomoc niezależnie od tego jak daleko od domu jesteście.
  • W przypadku awarii lub uszkodzenia pojazdu nie pozostajesz sam. Korzystasz z holowania pojazdu do warsztatu i noclegu dla siebie oraz pasażerów.
  • Assistance, w zależności od wariantu, jest korzystnym rozwiązaniem oferowanym w przystępnej cenie do najpopularniejszych ubezpieczeń, takich jak OC lub AC.
Kup ubezpieczenie assistance!

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody

Nasza znajomość nie skończy się w momencie zakupu ubezpieczenia. Będziemy Cię wspierać nadal. Gwarantujemy obsługę zgłoszenia szkody i pełne wsparcie naszych specjalistów.

  1. Poinformuj nas o wystąpieniu szkody - Jeśli przydarzył Ci się wypadek lub kolizja, po prostu zadzwoń!
  2. Zgłosimy szkodę za Ciebie - cenimy Twój czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści. 
  3. Zadbamy o formalności - skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.
  4. Wypłata odszkodowania - możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.
Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu