Ubezpieczenie HDI

ubezpieczenie-hdi w Rydzowski Ubezpieczenia

 

HDI to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Poznaj ubezpieczenia HDI, czyli najpopularniejsze polisy komunikacyjne i rozwiązania dla rolników.

Specjalistka ds. ubezpieczeń z firmy Rydzowski Ubezpieczenia przygotowuje korzystną ofertę ochrony.

HDI ubezpieczenia

Mimo że HDI posiada 100-letnią tradycję działalności na całym świecie, nie jest to zbyt rozpoznawalny Ubezpieczyciel. Jednak niewiele osób wie, że w Polsce działa on w ramach Grupy Warta, która jest o wiele bardziej popularna. Dlaczego HDI? Nazwa firmy nawiązuje do wartości, którymi się kieruje. Są to harmonia, doświadczenie i innowacyjność. W swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zapytaj o ochronę w HDI!

Historia HDI w Polsce

Firmy ubezpieczeniowe działające pod marką HDI należą do jednej z największych grup działających w Europie - Talanx. W Polsce HDI International Holding AG pojawiło się w 2002 roku - przejęło wtedy Towarzystwo Ubezpieczeniowe Samopomoc S.A. Przez 10 lat polskiej działalności spółka przejmowała kolejne firmy ubezpieczeniowe i łączyła się z nimi, oferując coraz szerszy asortyment usług ubezpieczeniowych. Przełomowy okazał się właśnie rok 2012, kiedy to HDI nawiązało współpracę z jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych Ubezpieczycieli w Polsce, czyli Wartą. Od tego czasu Warta pod znakiem HDI sprzedaje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

Kontakt z HDI

HDI posiada sieć agentów, którzy działają na terenie całej Polski. Ich lokalizacje można znaleźć na mapie dostępnej na stronie Ubezpieczyciela. Ponieważ HDI oferuje swoje polisy za pośrednictwem Warty, kontakt z Towarzystwem można nawiązać również poprzez tę firmę. Poza tym, HDI posiada infolinię, która jest dostępna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00. Kolejnym sposobem jest kontakt przez Internet przez oficjalną stronę HDI. Jeśli zaś chodzi o zakup ubezpieczenia – wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej.

Specjalistka z firmy Rydzowski Ubezpieczenia może zaproponować ubezpieczenie pojazdów HDI.

Ubezpieczenie komunikacyjne HDI

Głównym filarem działalności HDI w Polsce są ubezpieczenia komunikacyjne. Firma kieruje je zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Ubezpieczenia dostępne w ofercie nie dotyczą jedynie samochodów. Możesz zabezpieczyć również swój motocykl czy pojazd rolniczy. Najpopularniejsze ubezpieczenia komunikacyjne, które oferuje HDI, to ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie assistance.

Sprawdź ofertę!

Ubezpieczenie motocykla HDI

Podobnie jak w przypadku samochodów, również każdy kierowca motocykla powinien posiadać ubezpieczenie OC motocykla. Znajduje się ono w ofercie HDI. Oferta ta jest bardzo podobna do oferty dotyczącej samochodu. Różni się ona tym, że dla ubezpieczenia motocykla przewidziano mniej dodatków. Obecnie dostępne to: Ubezpieczenie AC oraz Assistance.

Ubezpieczenie OC w HDI

Ubezpieczenie OC w HDI chroni przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych przez kierowcę osobom trzecim, np. innym uczestnikom ruchu drogowego czy pieszym. Jest to również obowiązkowa polisa, która jest wymagana przez polskie prawo. Ubezpieczenie OC HDI jest pomocne w wielu przypadkach. Jakich? Na przykład podczas:

  • wypadku drogowego, 
  • stłuczki na światłach, 
  • potrącenia pieszego, 
  • zarysowania drugiego samochodu.

Warto jednak wiedzieć, że nie uwzględnia ono wszystkich przypadków, np. uszkodzenia własnego auta czy garażu, rozładowanego akumulatora, wybicia szyby i kradzieży samochodu. Ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkową ochronę. HDI proponuje ubezpieczenia takie jak AC, Assistance, NNW, ubezpieczenie Assistance Opony, Extra 2000 (ubezpieczenie na ryzyko kradzieży), ubezpieczenie szyb.

Szukasz taniego OC pojazdu?

Zaproponujemy Ci korzystną cenę!

Ubezpieczenie pojazdu w Rydzowski Ubezpieczenia Ubezpieczenie pojazdu w Rydzowski Ubezpieczenia

Ubezpieczenia dla rolników w HDI

OC rolnika w HDI
Ubezpieczenie budynków rolniczych w HDI
Ubezpieczenie mienia rolników

Gdzie kupić ubezpieczenie HDI?

Zastanawiasz się gdzie i jak kupić ubezpieczenie HDI? To proste – polisę HDI możesz nabyć przez Internet, również na stronie Rydzowski Ubezpieczenia. Wystarczy, że skorzystasz z naszego formularza kontaktowego. Uzupełnij go danymi, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania. A jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące interesującej Cię polisy, chętnie udzielimy odpowiedzi.

Siedziba HDI

Siedziba HDI mieści się w siedzibie głównej Grupy Warta. Jej adres to: Grupa Warta, rondo I. Daszyńskiego 1, 00-843 Warszawa.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak zalogować się do panelu HDI?
Czy HDI to to samo, co Warta?
Kalkulator ubezpieczeń HDI - czy jest dostępny w sieci?
HDI opinie
Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu