Wydział Komunikacji Rzeszów

Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Rzeszów i ubezpieczenie online na rydzowski.pl

 

Wydział Komunikacji Rzeszów to miejsce, w którym zarejestrujesz swój samochód. To tu utworzysz profil kierowcy i otrzymasz prawo jazdy. Skorzystasz także z pomocy ekspertów. Na tej stronie #RydzowskiTeam przedstawia podstawowe informacje kontaktowe i dobre rady. Usprawnią one wizytę w rzeszowskim Wydziale Komunikacji. Choć nie jest to oficjalna strona urzędu, w Rydzowski Ubezpieczenia dajemy Ci gwarancję najtańszego ubezpieczenia samochodu. Zapytaj naszych specjalistów o ofertę lub korzystaj z formularza online.

Wydział komunikacji Rzeszów kontakt:

adres: ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów

email: starostwo@powiat.rzeszow.pl

dowody rejestracyjne: 17 867 14 10

prawa jazdy: 17 867 14 03

rejestracja pojazdów: 17 867 17 06 | 17 867 14 07 | 17 867 14 08 | 17 867 14 11

Godziny otwarcia Wydziału Komunikacji w Rzeszowie:

poniedziałek:  od 7.30 do 15.00

wtorek:             od 7.30 do 15.00 

środa:                od 7.30 do 15.00

czwartek:         od 7.30 do 15.00

piątek:              od 7.30 do 15.00

sobota / niedziela: nieczynne

Ważne:

W celu uproszczenia procesu rejestracji pojazdów w Wydziale Komunikacji, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie uruchomiło internetowy system rejestracji wizyt. Dostępny on jest pod adresem kolejka.powiat.rzeszow.pl Sprawy związane z rejestracją pojazdów i wydawaniem praw jazdy można również załatwić w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego, które znajdują się w centrach handlowych: Millenium Hall, Nowy Świat, Plaza. Są one otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-18:00

Rejestrujesz pojazd?
Pamiętaj o OC!

  • sprawdzimy każdą ofertę
  • dajemy gwarancję najlepszej ceny
  • oszczędzasz bez wychodzenia z domu
Ubezpieczenie samochodu w Rydzowski Ubezpieczenia Ubezpieczenie samochodu w Rydzowski Ubezpieczenia

Zamiejscowe Referaty Wydziału Komunikacji w Rzeszowie:

By ułatwić obsługę petentów z miejscowości powiatu rzeszowskiego, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie uruchomiło dwa Zamiejscowe Referaty Wydziału Komunikacji: w Dynowie, obsługujący mieszkańców miasta i gminy Dynów oraz w Sokołowie Małopolskim, obsługujący mieszkańców miasta i gminy Sokołów Małopolski oraz gminy Kamień.

Dynów
Sokołów Małopolski

Na co zwrócić uwagę rejestrując samochód w Rzeszowie?

Przed przystąpieniem do rejestracji samochodu w Wydziale Komunikacji w Rzeszowie koniecznie przygotuj wszystkie niezbędne dokumenty. Dzięki zwróceniu uwagi na te szczegóły przyspieszysz skuteczną rejestrację pojazdu

  • Pamiętaj o potwierdzeniu legalnego nabycia samochodu. Chodzi tu o akt darowizny, umowę kupna pojazdu lub fakturę zakupu samochodu.
  • Nie zapomnij dowodu rejestracyjnego pojazdu i karty pojazdu wraz z zaświadczeniem o ważnych badaniach technicznych.
  • Ważne: Zadbaj o obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdu! Taką polisę musisz posiadać w dniu rejestracji pojazdu.
  • Konieczne jest posiadanie dotychczasowych tablic rejestracyjnych.
 
Numery rejestracyjne z Ukrainy.

Wybierz OC samochodu z gwarancją najniższej ceny!

Porównujemy wszystkie Towarzystwa.

Zaoszczędź na OC!
Ubezpieczenie samochodu w Rydzowski Ubezpieczenia

Rejestracja samochodu w Rzeszowie

Swój pojazd zarejestrujesz w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Rzeszowie. Budynek urzędu znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 15. Formalności załatwisz w pokoju numer 4, który znajduje się na parterze budynku. Z pomocy pracowników możesz skorzystać pod numerem telefonu: 17 780 04 27, 17 780 04 25 lub 17 780 04 28. Wzór wniosku, który jest niezbędny do rejestracji pojazdu możesz pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej. Pamiętaj o koniecznych dokumentach i załącznikach, takich jak: potwierdzenie zakupu, karta pojazdu i tablice rejestracyjne.

Jak dojechać do Wydziału Komunikacji w Rzeszowie?

Budynek Starostwa Powiatowego w Rzeszowie znajduje się w samym centrum miasta. Łatwo do niego trafić, podążając od bardzo charakterystycznego Pomnika Czynu Rewolucyjnego, znajdującego się przy skrzyżowaniu alei Cieplińskiego i Piłsudskiego w stronę równie rozpoznawalnej kładki dla pieszych. Pod rzeczoną kładką należy skręcić w prawo i po prawej stronie będzie znajdować się budynek Starostwa oraz obszerny parking. W razie braku miejsca, kolejny parking znajduje się po drugiej stronie budynku Starostwa. Wjazd znajduje się od strony ulicy Jana III Sobieskiego. W Rzeszowie prężnie funkcjonuje komunikacja miejska. Przystanek zlokalizowany najbliżej Wydziału Komunikacji w Rzeszowie znajduje się przy alei Piłsudskiego, skąd do budynku rzeszowskiego Starostwa Powiatowego mamy raptem 100 metrów. Wystarczy kierować się w stronę kładki dla pieszych i skręcić pod nią w prawo. Zatrzymuje się tam kilkadziesiąt miejskich i podmiejskich linii RTM i PKS, więc dojazd dla mieszkańców okolicznych miejscowości jest równie prosty.

W rzeszowskim Wydziale Komunikacji załatwisz wiele różnych spraw

Rejestracja pojazdów
Dowody rejestracyjne
Wyrejestrowanie pojazdów

Gdzie w Rzeszowie kupić tanie ubezpieczenie OC?

Przypominamy, że rejestracja samochodu musi nastąpić w ciągu 30 dni od momentu zakupu pojazdu. Ten obowiązek reguluje aktualnie obowiązujące w Polsce prawo. Poszukując oferty OC zwracamy szczególną uwagę na cenę. By zaoszczędzić, warto porównywać oferty i wybierać te z najniższą ceną. Taką gwarancję daje Ci multiagencja Rydzowski Ubezpieczenia. Teraz naszą ofertę poznasz również przez Internet.

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu