#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Ubezpieczenie przyczepy rolniczej.

Ubezpieczenie przyczepy rolniczej to obowiązek, który musimy spełnić. Nie ważne czy prowadzisz gospodarstwo rolne a może naczepę rolniczą po prostu wykorzystujesz do pracy w ogrodzie lub na działce. Polisa OC naczepy rolniczej nie musi być dużym wydatkiem. W Rydzowski Ubezpieczenia mamy dla Ciebie oferty nawet już od 38 zł!

Ubezpieczenie OC przyczepy rolniczej jest obowiązkowe. Nawet jeśli jesteś rolnikiem i opłacasz obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika. Każdy pojazd, który jest zarejestrowany lub porusza się po drogach publicznych musi posiadać ważną i opłaconą polisę komunikacyjnego OC.

W naszym materiale specjaliści ds. ubezpieczeń komunikacyjnych dokładnie przeanalizują cenę, warunki, sposób oraz wybór Ubezpieczyciela przyczepy rolniczej. Chcesz poznać najtańszą ofertę ubezpieczenia naczepy rolniczej już teraz? Skorzystaj z naszego wygodnego formularza.

Ile kosztuje ubezpieczenie przyczepy rolniczej?

Koszt ubezpieczenia przyczepy rolniczej zawiera się zazwyczaj w przedziale od 40 do 80 zł za rok. Mówimy tutaj o obowiązkowej polisie OC pojazdu. Oczywiście zdarzają się oferty ponad ten zakres: zazwyczaj w przypadku pojazdów znacznych gabarytów lub u kierowców ze szkodami w historii dotychczasowych ubezpieczeń.

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie dla przyczepy rolniczej.

Tanie ubezpieczenie przyczepy rolniczej z gwarancją ceny możesz wygodnie zakupić za pośrednictwem naszej strony rydzowski.pl i z pomocą doświadczonych specjalistów. Cena ubezpieczenia przyczepy rolniczej może zostać obniżona dzięki szerokiej ofercie różnych Towarzystw i porównywaniu ich ofert.

Koszt ubezpieczenia przyczepy rolniczej jest w dużej mierze zależny od:

  • agenta, którego wybierzemy,
  • naszej historii szkodowości,
  • miejsca zamieszkania,
  • rodzaju i marki samej przyczepy rolniczej,
  • konkretnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.
cena ubezpieczenia przyczepy rolniczej

Możemy spotkać się z sytuacją gdy w jednym z Towarzystw otrzymamy ofertę nawet dwukrotnie droższą niż u innego Ubezpieczyciela. Dlatego tak ważne jest by agent lub multiagencja, którą wybieramy sprawdził dla nas różne możliwości. Polisa OC w każdym z Towarzystw ma taki sam zakres i sumę odpowiedzialności więc nie warto za to samo płacić nawet podwójnie.

Ubezpieczenie przyczepy rolniczej- jak zrobić to dobrze?

Znaczna część rolników i posiadaczy przyczep rolniczych ubezpiecza je na zasadzie odnowienia poprzedniej polisy. Bez sprawdzenia innych propozycji. To może powodować niepotrzebne przepłacanie. Rozumiemy to, że nie każdy ma czas na szukanie ofert, których cena i tak nie jest wygórowana. Dlatego przygotowaliśmy kilka wygodnych opcji sprawdzenia i porównania propozycji, nawet jeśli już mamy ofertę od swojego dotychczasowego agenta.

Gdzie ubezpieczyć przyczepę rolniczą?

Ubezpiecz przyczepę rolniczą tam… gdzie najtaniej- to proste.

1
Wyślij formularz.

Skorzystaj z wygodnego rozwiązania. Podaj podstawowe dane swojej przyczepy rolniczej. Zajmie Ci to tylko 2 minutki!

2
Porównamy oferty.

Nasi specjaliści sprawdzą i porównają oferty ubezpieczenia w ponad 20 Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

3
Zapłacisz mniej.

Specjalista zaproponuje najlepszą ofertę i odpowie na ewentualne pytania. Wszystko załatwimy zdalnie a Ty... możesz zaoszczędzić.

Ubezpieczenia dodatkowe dla przyczepy rolniczej.

Część właścicieli decyduje się na dodatkowe ubezpieczenie swoich naczep rolniczych. Szczególnie dotyczy to przyczep nowych, o znacznej wartości lub tych wykorzystywanych do wykonywania usług rolniczych. Koszt ubezpieczenia AutoCasco przyczep rolniczych to wydatek w przedziale od 400 do 1300 zł za rok. W dużej mierze zależy to od wartości pojazdu, historii dotychczasowej szkodowości właściciela oraz wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Podsumujmy:

  1. Ubezpieczenie przyczepy rolniczej to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Najtańsza oferta jaką przygotowali nasi specjaliści wyniosła 38 zł na rok.
  2. Najtańsze ubezpieczenie naczepy rolniczej kupisz w Rydzowski Ubezpieczenia.
  3. By nie przepłacać warto porównać różne oferty- zrobią to za Ciebie nasi specjaliści.
  4. Ubezpieczenie przyczepy rolniczej możesz rozszerzyć o inne warianty, na przykład AutoCasco.
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.