Gwarancja usunięcia wad i usterek

Gwarancja usunięcia wad i usterek. Rydzowski Ubezpieczenia.

Realizujesz ważny projekt i inwestor wymaga od Ciebie wniesienia zabezpieczenia? Warto byś rozważył opcję gwarancji ubezpieczeniowej usunięcia wad i usterek. Sprawdź, na czym ona dokładnie polega i dowiedz się jak ją otrzymać w Rydzowski Ubezpieczenia.

Gwarancja usunięcia wad i usterek. Rydzowski Ubezpieczenia.

Czym jest gwarancja usunięcia wad i usterek?

Najprościej wyjaśniając, ubezpieczeniowa gwarancja usunięcia wad i usterek to forma zabezpieczenia, której może wymagać od Ciebie inwestor/ kupujący po zakończeniu zleconych prac. To w pełni zrozumiałe, w szczególności, gdy projekt był kosztowny i czasochłonny. W końcu, nawet jeśli obowiązuje okres gwarancji, to inwestor może obawiać się, że zakończysz swoją działalność gospodarczą i w razie wad w projekcie, nie będzie miał od kogo wyegzekwować odszkodowania. Dlatego często inwestorzy mogą zaproponować Ci dwie opcje: wstrzymanie części wypłaty na poczet zabezpieczenia usunięcia wad i usterek lub zapłatę całości, ale pod warunkiem, że będziesz mieć umowę ubezpieczeniową usunięcia wad i usterek.

 

 

Potrzebujesz gwarancji usunięcia wad i usterek?

Napisz do nas - przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Przesuń w prawo aby wysłać

Gwarancja usunięcia wad i usterek - czy warto ją rozważyć?

Oczywiście. Dzięki udzielonej gwarancji przez Ubezpieczyciela, Twoja wypłata nie zostanie częściowo wstrzymana przez inwestora. A to z pewnością duży plus - przestoje finansowe nigdy nie są mile widziane, a w szczególności, gdy chcesz się nadal rozwijać i inwestować w swoją firmę. Jeśli więc potrzebujesz gwarancji ubezpieczeniowej usunięcia wad i usterek - wyślij do nas formularz kontaktowy. Udzielimy Ci najważniejszych informacji i przygotujemy dokument.

Ubezpieczeniowa gwarancja usunięcia wad i usterek

Stronami umowy ubezpieczeniowej gwarancji usunięcia wad i usterek są 3 podmioty:

  • beneficjent gwarancji ,

  • zleceniodawca,

  • Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Zapytaj o gwarancję ubezpieczeniową!

Gwarancja usunięcia wad i usterek - na jaki czas?

Zastanawiasz się nad okresem obowiązywania gwarancji usunięcia wad i usterek? Czas jej trwania zależy w głównej mierze od zapisów w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że standardowy czas obowiązywania to 60 miesięcy. Znacznie dłużej może natomiast obowiązywać gwarancja łączona, bo nawet 8 lat.

Gdzie pytać o gwarancję usunięcia wad i usterek?

Gwarancję otrzymasz w firmie Rydzowski Ubezpieczenia. Wystarczy, że wyślesz formularz kontaktowy, a skontaktuje się z Tobą specjalista, który porozmawia z Tobą i wyjaśni jakie dokumenty będą potrzebne. A także przedstawi treść gwarancji i wszystkie inne, ważne parametry jak np. okres trwania gwarancji, zabezpieczenie gwarancji, które później będą zawarte na umowie gwarancji. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Najczęściej zadawane pytania 

Co to jest gwarancja ubezpieczeniowa?
Jakie jeszcze gwarancje ubezpieczeniowe można otrzymać w Rydzowski Ubezpieczenia?
Czy broker ubezpieczeniowy też może pomóc mi w uzyskaniu gwarancji ubezpieczeniowej?
Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu