#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Blog


                    Chcesz wiedzieć jak obniżyć swoje ubezpieczenie OC? #RydzowskiTeam ma dla Ciebie 5 wskazówek!
20 stycznia

Chcesz wiedzieć jak obniżyć swoje ubezpieczenie OC? #RydzowskiTeam ma dla Ciebie 5 wskazówek!

Autor: #RYDZOWSKITEAM
Oceń:
0
Udostępnij:

W ostatnim wpisie podpowiadaliśmy jak można zaoszczędzić na składce OC będąc młodym kierowcą, choć te sposoby są uniwersalne i sprawdzą się u każdego. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kolejne sposoby na to, jak nie przepłacić za ubezpieczenie OC swojego pojazdu. Chcesz wiedzieć jak obniżyć wysokość swojej polisy OC? Koniecznie czytaj dalej! 

1. OC w pakiecie z innymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

Kupując polisę OC jednocześnie z AC, czy NNW komunikacyjnym – zawsze i praktycznie w każdym towarzystwie dostaniemy zniżkę – jak to bardzo często się zdarza również w wielu innych dziedzinach – w pakiecie najczęściej wychodzi taniej. Czasami wystarczy dokupić pakiet Assistance czy Szyby i już oszczędzamy na naszym OC!

2. OC w pakiecie z innymi ubezpieczeniami, np.: domu, mieszkania, turystycznym itp.

Kolejne potwierdzenie, że „zakupy” w pakiecie pozwalają zaoszczędzić – w niektórych towarzystwach wykupując polisę komunikacyjną wraz z ubezpieczeniem np. mieszkania -  jest możliwość zaoszczędzenie nawet do 20% - działa to na zasadzie zniżki na OC czy OC z AC. Przy wykupie jakiegokolwiek ubezpieczenia - NNW, mieszkania, domu, itp. - dostajemy rabat na polisę komunikacyjną. Zdarza się również odwrotna sytuacja – przy wykupieniu OC dostajemy zniżkę na pozostałe ubezpieczenia. Oczywiście jest to idealne rozwiązanie, w momencie, gdy mamy w planach zakup innych polis – warto wspomnieć o tym podczas rozmowy ze swoim agentem, ponieważ często taniej zapłacimy za ubezpieczenie mieszkania i samochodu niż samego pojazdu. 

3. Nie masz żadnych swoich zniżek, ale przez wiele lat pracy bezkolizyjnie jeździłeś służbowym samochodem? Poszukaj towarzystwa, które to uwzględni. 

Na rynku ubezpieczeniowym, niektóre towarzystwa dają zniżki za bezszkodową jazdę służbowym samochodem. Wymaga to co prawda kilku zaświadczeń, między innymi od pracodawcy za bezkolizyjną jazdę konkretnym lub konkretnymi pojazdami. Następnie, należy również wykazać zaświadczenia o przebiegu ubezpieczeń, którym w tym okresie podlegały. Po spełnieniu wszystkich formalności mamy szansę na uzyskanie tańszej polisy, nawet o kilkaset złotych – w momencie gdy nie posiadamy żadnych innych zniżek, naprawdę warto skorzystać z takiego rozwiązania. 

4. Wznowienie polisy po kolizji czy innej szkodzie.

W momencie, w którym chcemy przedłużyć ubezpieczenie, a poprzedni rok nie był specjalnie udany i obfitował w różnego rodzaju szkody czy kolizje drogowe - a nie mieliśmy oczywiście wykupionej „ochrony zniżek OC i AC” – możemy się spodziewać, że ceny wznowienia polisy nie będą najkorzystniejsze. Warto w tym momencie zrobić rozeznanie wśród innych towarzystw, bo istnieje szansa że któreś z nich może mieć mniej restrykcyjne wyliczenia i uda nam się uzyskać lepszą składkę – w tej sytuacji również jest nieoceniona pomoc agenta, ponieważ dzięki niemu mamy szansę sprawdzić warunki i wyliczyć kalkulacje we wszystkich dostępnych na rynku towarzystwach ubezpieczeniowych, a w efekcie wybrać ofertę najkorzystniejszą dla nas. 

5. Ubezpieczenie kolejnych pojazdów w tym samym towarzystwie.

Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe dają duże zniżki posiadaczom więcej niż jednego pojazdu, podobnie małżonkowie posiadający dwa samochody w rodzinie, mogą liczyć na upusty przy podpisywaniu kolejnej polisy OC. 

I jak podobają Ci się sposoby podane przez specjalistów z #RydzowskiTeam? Jeśli masz więcej pytań zapraszamy Cię do kontaktu!

Dodaj komentarz

Oceń wpis:
0

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą która skomentuje.
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.