Branża ubezpieczeniowa stale się rozrasta i na polskim rynku ubezpieczeniowym pojawiają się nowe, zagraniczne firmy. Jedną z nich jest Wefox, która już w takim krótkim czasie zdążyła zjednać sobie wielu klientów. Ze względu na to, że jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową i pośrednikami firmy Wefox, możemy przygotować korzystną ofertę ochrony. Jeśli jednak chciałbyś się bezpośrednio skontaktować z przedstawicielami firmy Wefox, zadzwoń pod numer +48 22 123 55 55.

Specjalista ds. ubezpieczeń, który może porównać ofertę ubezpieczeń.

Wefox - co to za firma?

Wefox to stosunkowo nowe Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Powstało w 2015 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Wynikiem tego jest pojawienie się Ubezpieczyciela na polskim rynku w 2021 roku. Jednak każdy, kto poszukuje zaufanych i wiarygodnych firm ubezpieczeniowych, nie ma w tym przypadku powodów do obaw. Wefox od kilku lat z powodzeniem działa na niemieckim i szwajcarskim rynku, które są dość wymagające. Obecnie Towarzystwo jest obecne w 9 krajach. Są to między innymi Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Austria czy właśnie Polska. O jego wiarygodności świadczy również fakt, że działa na licencji Księstwa Liechtenstein. Co wyróżnia Wefox? Ubezpieczyciel wykorzystuje technologie, dzięki którym możliwe jest bardzo szybkie rozwiązywanie spraw, nawet tego samego dnia.

Sprawdź ofertę!

Kontakt Wefox

Jak możesz skontaktować się bezpośrednio z polskim oddziałem Wefox? Są dwa sposoby: kontakt telefoniczny lub mailowy. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję wybierz numer na infolinię +48 22 123 55 55. Natomiast jeśli preferujesz kontakt mailowy - napisz na bok@unext.pl W Polsce Wefox współpracuje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Unext. Wspiera ono organizację sieci dystrybucji, obsługę klientów i agentów, wdrożenie produktów, rozliczenie składek oraz likwidację szkód. Z tego względu w mailu znajduje się nazwa Unext.

Ubezpieczenie samochodu Wefox

Jedynym z najczęściej wybieranych ubezpieczeń jest ubezpieczenie samochodu. Z tego powodu znajduje się ono w polskiej polisie Wefox. Zaletą jest fakt, że ubezpieczenie Wefox jest ważne w Unii Europejskiej oraz Algierii, Andorze, Czarnogórze, Islandii, Izraelu, Liechtensteinie, Macedonii, Maroku, Mołdawii, Monako, Norwegii, Rosji (tylko część europejska), San Marino, Szwajcarii, Tunezji, Turcji (tylko część europejska), Ukrainie, Wielkiej Brytanii oraz Watykanie.

Jaki pojazd chcesz ubezpieczyć?

Oferta firmy Wefox

Tak jak już wspomnieliśmy, Wefox oferuje ubezpieczenia w Polsce dopiero od 2021 roku, w związku z czym obecna oferta obejmuje jedynie ubezpieczenie komunikacyjne oraz nieruchomości. Pomimo że w obecnej chwili są to tylko dwie pozycje, dają one dużo możliwości. Ubezpieczenie samochodu Wefox posiada kilka wariantów, o których możesz przeczytać poniżej.

Ubezpieczenie OC Wefox
Ubezpieczenie NNW Wefox
Ubezpieczenie Wefox Assostance
Ubezpieczenie Smarter Casco Wefox
Ubezpieczenie AC Wefox

Ubezpieczenie mieszkania Wefox

Drugie ubezpieczenie, które obecnie jest dostępne dla polskich klientów, dotyczy nieruchomości. W ramach polisy możesz ubezpieczyć całe mienie. Co to oznacza w praktyce? Objęte ochroną zostaną nie tylko mury budynku, ale również elementy stałe (np. drzwi, okna, zabudowę kuchni, garderoby, a nawet solary lub fotowoltaikę na dachu domu). Dodatkowo ubezpieczenie domu może obejmować ruchomości domowe (np. sprzęt elektroniczny, biżuterię, gotówkę, meble). Ubezpieczenie mieszkania Wefox jest zabezpieczeniem przed utratą cennych rzeczy w przypadku wielu zdarzeń – pożaru, zalania mieszkania, a także szkód wyrządzonych przez zwierzęta czy z winy samych lokatorów.

Wefox - gdzie kupić ubezpieczenie?

Ubezpieczenie Wefox możesz kupić bezpośrednio w siedzibie Wefox (czyli w Warszawie) lub przez Internet. Wiemy jednak, że dla wielu osób z pozostałej części kraju może być to sporym utrudnieniem. Właśnie dlatego w naszej multiagencji wprowadziliśmy możliwość zakupu ubezpieczenia Wefox online. 

Jak zlikwidować szkodę w Wefox?

Jak podkreśla sam Ubezpieczyciel, gdy tylko klientom wydarzy się coś złego, Wefox zawsze stanie po ich stronie. Zgłoszenie szkody jest szybkie, zajmuje jedynie kilka minut. Szkodę można zgłosić przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie do partnera Wefox, czyli UNEXT.

Wefox opinie

Chociaż Wefox w Polsce jest od niedawna, posiada wiele pozytywnych opinii. Osoby ubezpieczone chwalą szybkość w rozwiązywaniu spraw. Jednak minusem Wefox jest to, że obecnie posiada siedzibę jedynie w Warszawie, a nie tak jak większość popularnych Towarzystw Ubezpieczeniowych – praktycznie w każdym większym mieście. Warto pamiętać, że najprawdopodobniej jest to tylko kwestia czasu, ponieważ Wefox prężnie się rozwija.

Siedziba firmy Wefox

Siedziba Wefox znajduje się w Warszawie pod adresem: ul. Żwirki I Wigury, nr 16 A, 02-092 Warszawa. Dokładną lokalizację możesz zobaczyć na mapie.

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie mogę znaleźć informacje o firmie Wefox?
Czy można kupić ubezpieczenie Wefox online?
Co cechuje ofertę firmy Wefox?
Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu