#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Bezpłatne auta zastępcze z OC sprawcy w Mielcu.

Auto z OC sprawcy w Mielcu: tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o wynajmie auta zastępczego z OC sprawcy. W Rydzowski Ubezpieczenia, organizujemy poszkodowanym w zdarzeniach drogowych, bezpłatne samochody zastępcze. W ramach wewnętrznego działu likwidacji szkód zajmujemy się wszystkimi formalnościami- cały proces jest dla naszych Klientów bezpłatny.

Samochód zastępczy z OC sprawcy w Mielcu z wypożyczalni samochodów Moskito Mielec.

Auto zastępcze z OC sprawcy w Mielcu.

Nasi specjaliści organizują samochody zastępcze z OC sprawcy. Odbierzesz je w Mielcu lub zostaną podstawione pod Twój dom. W Rydzowski Ubezpieczenia nie tylko przygotujemy dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie samochodu, ale również poprowadzimy cały proces likwidacji szkód.

Gwarantujemy bardzo przejrzyste warunki wynajmu samochodów oraz nową i bezpieczną flotę samochodów zastępczych, którą łatwo zauważyć na ulicach Mielca. Oczywiście szkoda z OC sprawcy gwarantuje Ci zupełnie bezpłatny samochód zastępczy.

Zastępcze auto z OC sprawcy- skorzystaj w Mielcu.

Jak wypożyczyć auto zastępcze z OC sprawcy? Wszystkim zajmą się nasi specjaliści. Jeśli potrzebujesz auta z OC sprawcy zadzwoń do nas w godzinach pracy lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego online.

Napisz kiedy doszło do szkody oraz jaki samochód został uszkodzony. Nie zapomnij o poprawnych danych kontaktowych- to ważne.

Formularz zapytania

Sprawdź w Rydzowski Ubezpieczenia: czy przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy?

Kiedy przysługuje auto zastępcze z OC sprawcy? Świadomość w zakresie praw osób poszkodowanych w zdarzeniach drogowych jest jeszcze niska. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że przysługuje mu samochód zastępczy, jeśli jego uszkodzony pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy.

 Praktyczne przykłady, kiedy przysługuje auto zastępcze z OC sprawcy:

 • zatrzymanie dowodu rejestracyjnego uszkodzonego pojazdu przez Policję
 • uszkodzona szyba
 • uszkodzone lusterko
 • pęknięta lampa lub uszkodzone kierunkowskazy
 • nieotwierające się poprawnie drzwi kierowcy

Jakie auto zastępcze z OC sprawcy mogę otrzymać?

To jaki samochód zastępczy otrzymasz, jest uzależnione od klasy i segmentu Twojego uszkodzonego pojazdu.

Specjaliści #RydzowskiTeam mogą zorganizować nowe samochody m.in. marki Toyota. Mowa tu o modelach samochodów zastępczych z 2021 i 2022 roku, na przykład Toyota C-HR czy Toyota Yaris. Zarówno w wersji z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów.

Wypożyczalnia Moskito Mielec auta zastępczego z OC sprawcy w Mielcu.
Przykładowe samochody zastępcze organizowane przez specjalistów #RydzowskiTeam.

Kiedy przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy?

Z OC sprawcy samochód zastępczy przysługuje, gdy został uszkodzony w takim stopniu, iż nie spełnia prawnych wymagań do poruszania się na drogach. Tłumacząc konkretnie: przesłankami do skorzystania z samochodu zastępczego są uszkodzenia oświetlenia, zderzaków, szyb, kół czy układu kierowania.

Oczywiście w znacznej części wypadków drogowych lub poważniejszych kolizji- uszkodzenia pojazdu kierowcy poszkodowanego, ewidentnie wskazują na brak możliwości użytkowania tego samochodu w ruchu drogowym.

Auto zastępcze z OC sprawcy a szkoda całkowita.

Nasi specjaliści organizują również samochód zastępczy po szkodach całkowitych. Wtedy również możesz liczyć na pojazd zastępczy, którego koszt pokryje Ubezpieczyciel sprawcy. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w zdarzeniu drogowym, w szczególności w przypadku szkód całkowitych- możesz skorzystać z aut zastępczych.

Brak sprawnego samochodu nie powinien Cię ograniczać, dlatego możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Komu przysługuje w Mielcu auto zastępcze z polisy OC sprawcy?

W Mielcu z samochodu zastępczego może skorzystać posiadacz pojazdu, bez względu na to czy jest osobą fizyczną , czy też prowadzi firmę. Aby skorzystać z bezpłatnego auta zastępczego z OC sprawcy, wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami z działu likwidacji szkód.

Z samochodu zastępczego możesz skorzystać jeśli nie posiadasz innego samochodu lub jeśli drugie auto jest użytkowane przez innego domownika, na przykład: żona dojeżdża nim do pracy.

W związku z korzystaniem z organizowanego przez nas pojazdu zastępczego nie ponosisz żadnych kosztów- odpowiadasz tylko za koszt eksploatacji auta. W praktyce: odbierasz w pełni zatankowany samochód i musisz dbać tylko o odpowiedni poziom paliwa.

Kto płaci za samochód zastępczy w Mielcu?

Organizujemy zupełnie bezpłatny samochód zastępczy. Koszt jego wynajmu ponosi Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym sprawca wykupił swoją polisę OC. Rozliczenie odbywa się w sposób bezgotówkowy dla Ciebie, a wszystkimi formalnościami zajmują się nasi specjaliści.

Auto zastępcze to Twoje prawo, za które nie ponosisz żadnych kosztów.

Auto zastępcze z OC sprawcy- podstawa prawna.

Pokrycie kosztów samochodu zastępczego nie jest dobrą wola Ubezpieczyciela, ale jego obowiązkiem w uzasadnionych przypadkach- o czym wspominaliśmy powyżej.

W tej kwestii wypowiedział się Sąd Najwyższy, w wyroku z 17 listopada 2011 r. (sygn. akt. III CZP 5/11).

auto zastępcze moskito Mielec
Sąd Najwyższy:

„Odpowiedzialność Ubezpieczyciela z tytułu umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za uszkodzenie albo zniszczenie pojazdu (…) obejmuje celowe i ekonomicznie uzasadnione wydatki na najem pojazdu zastępczego; nie jest ona uzależniona od niemożności korzystania przez poszkodowanego z komunikacji zbiorowej.”

Czy otrzymasz pieniądze zamiast samochodu zastępczego?

To częste pytanie. Odpowiedź brzmi: nie. Jeśli zrezygnujesz ze skorzystania z auta zastępczego z OC sprawcy i tak nie możesz liczyć na otrzymanie tych środków w innej formie.

Dlatego jeśli uszkodzenia Twojego samochodu kwalifikują Cię do skorzystania z bezpłatnego zastępczego auta z OC sprawcy- warto z takiej możliwości skorzystać dla własnej wygody.

Klasy samochodów zastępczych.

Przy wniosku o auto zastępcze z OC sprawcy kluczową sprawą jest segment samochodu. Po zdarzeniu drogowym przysługuje Ci taki sam lub niższy segment pojazdu jakim się poruszałeś.

Za odpowiednie dopasowanie segmentu samochodu zastępczego odpowiadają nasi specjaliści.

Samochód zastępczy po wypadku w Mielcu.

Auto zastępcze z OC sprawcy- jak długo możesz korzystać?

Czas korzystania z samochodu zastępczego jest uzależniony od rodzaju szkody i metody jej likwidacji.

 Do kiedy auto zastępcze z OC sprawcy przy naprawie serwisowej?

W przypadku szkody częściowej i naprawy auta z OC sprawcy w ASO lub innym serwisie: z samochodu zastępczego możesz korzystać do momentu naprawy Twojego uszkodzonego auta.

Auto zastępcze z OC sprawcy w wariancie kosztorysowym.

Jeśli zdecydujesz się na metodę likwidacji szkody poprzez kosztorys: z samochodu zastępczego możesz korzystać do momentu wypłaty odszkodowania. Okres ten jest wydłużony o czas technologicznej naprawy przewidziany w kosztorysie Ubezpieczyciela.

 Auto zastępcze z OC sprawcy, do kiedy po szkodzie całkowitej?

W przypadku szkody całkowitej możesz korzystać z samochodu zastępczego do momentu otrzymania odszkodowania. Ten okres jest wydłużany wtedy o przewidziany czas zagospodarowania środków na zakup nowego auta. W zależności od Towarzystwa ubezpieczeniowego może to być 7 lub 14 dni.

Zastępcze auto z OC sprawcy- na co zwrócić uwagę?

Przy korzystaniu z samochodu zastępczego z OC sprawcy możesz liczyć na naszą pomoc. Organizujemy auta zastępcze z jasnymi zasadami korzystania, bez limitu kilometrów i udziałów własnych w ewentualnych szkodach.

Jeśli jednak decydujesz się na auto zastępcze innej firmy, zwróć uwagę na:

 • dzienny limit kilometrów
 • udział w szkodach podczas wynajmu
 • miejsce oddania samochodu po okresie wypożyczenia
 • sposób rozliczenia z Ubezpieczycielem sprawcy

Nasi specjaliści z działu likwidacji szkód, organizują w Mielcu i okolicach, samochody zastępcze z OC sprawcy na prostych warunkach. Zajmujemy się zapewnieniem auta zastępczego:

 • bez limitu kilometrów
 • bez udziałów w ewentualnych szkodach w czasie korzystania
 • auto oddajesz w Mielcu, a nie na przykład w Rzeszowie czy Tarnowie
 • auto odbierasz również w Mielcu lub możemy zorganizować jego podstawienie na terenie naszego powiatu
 • dostawca auta samodzielnie rozlicza się z Ubezpieczycielem sprawcy- nie ponosisz kompletnie żadnych kosztów

Auto zastępcze z OC sprawcy opinie.

Samochód zastępczy z OC sprawcy forum. Takie hasło często jest obecne w polskim Internecie. Jakie są opinie o korzystaniu z samochodów zastępczych po kolizji z OC sprawcy? Przede wszystkim użytkownicy doceniają specjalistów, którzy edukują w zakresie tego prawa. Jak wspominaliśmy wyżej: nie każdy zdaje sobie sprawę z przysługującego mu pojazdu zastępczego, nawet na terenie powiatu mieleckiego.

Osoby, które dzielą się negatywnymi opiniami o tej formie pomocy po kolizji, żalą się na firmy stosujące dodatkowe ograniczenia, takie jak limit kilometrów.

Dlatego jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego działu likwidacji szkód: zorganizujemy zastępcze auto na jasnych warunkach i bez żadnych ,,haczyków” w regulaminie.

Dodatkowe pytania o wypożyczenie samochodu zastępczego w Mielcu.

Czy działacie tylko w powiecie mieleckim?

Z racji, że nasze biuro jest w Mielcu, obsługujemy cały powiat mielecki.

Oczywiście możemy zorganizować również samochód zastępczy w powiatach okolicznych. Auto zastępcze z OC sprawcy Kolbuszowa czy samochód zastępczy z OC sprawcy Tarnobrzeg nie jest dla nas kłopotem.

Gdzie w Mielcu wypożyczyć auto zastępcze z OC sprawcy?

W Mielcu i okolicach działa kilka wypożyczalni samochodów z OC sprawcy. Jedną ze znanych jest wypożyczalnia samochodów Moskito. Auto zastępcze z OC sprawcy w Moskito Mielec- wszystkie szczegóły możesz poznać bezpośrednio kontaktując się z tą firmą.

Nasi specjaliści działają nie tylko w obszarze ubezpieczeń ale również wspieramy osoby w razie wystąpienia szkód i organizacji samochodów zastępczych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.