#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Ubezpieczenie OC i AC Stalowa Wola

Ubezpieczenie samochodu w Stalowej Woli to sprawa, którą interesują się wszyscy kierowcy. Właściciele samochodów zastanawiają się często: ile kosztuje ubezpieczenie OC, gdzie najlepiej kupić ubezpieczenie samochodu w Stalowej Woli i czy szkody mają wpływ na utratę zniżek. Odpowiedzi na te i wiele podobnych pytań znajdują się w artykule. Przeczytaj, by dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat.

Internetowa porównywarka ubezpieczeń samochodu w Stalowej Woli.

Ile kosztuje OC samochodu w stalowej Woli ?

Obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup komunikacyjnej polisy OC w Stalowej Woli. Niedotrzymanie tego obowiązku może nas niestety sporo kosztować. Szczęśliwie, wśród kierowców rośnie poziom świadomości o bezpieczeństwie. Odsetek osób, które nie posiadają obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu jest coraz mniejszy. Już na długo przed końcem obowiązywania polisy, poszukują pełnych informacji i konkretnych ofert ubezpieczenia. Coraz częściej zwracają uwagę również na korzystną cenę i specjalne rabaty.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na zapytanie: ile kosztuje ubezpieczenie OC w Stalowej Woli? Z czego to wynika? Na wysokość składki za ubezpieczenie auta w Stalowej Woli na wpływ naprawdę wiele czynników. Eksperci z multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia regularnie przygotowują zestawienie, które pokazują poziom cen za polisę OC samochodu w Stalowej Woli. Dzięki temu możemy w łatwy i przystępny sposób poznać średnią cenę ubezpieczenia auta w powiecie stalowowolskim.

Cena za ubezpieczenie samochodu w Stalowej Woli.

Młodzi kierowcy ze Stalowej Woli– ile zapłacą za ubezpieczenie OC samochodu?

Według corocznych statystyk największą ilość wypadków i kolizji powodują kierujący w przedziale wiekowym od 18 do 24 roku życia. Rozwijanie dużych prędkości wraz z niewielkim doświadczeniem za kierownicą to często bardzo niebezpieczne połączenie. Te fakty mają oczywiście odzwierciedlenie w podejściu Ubezpieczycieli do młodych kierowców ze Stalowej Woli. W całym kraju polisy obowiązkowe OC pojazdu są zdecydowanie droższe dla osób w tym przedziale wiekowym. 

A teraz konkrety: ile dokładnie za ubezpieczenie swojego samochodu zapłacą młode osoby ze Stalowej Woli i okolic? Przeciętna wysokość polisy to 1126 złotych. Co ważne, to aż o 320% więcej niż średnia cena za polisę OC + NNW dla kierowcy w wieku 32 lat, który również kupuje ubezpieczenie w Stalowej Woli za pośrednictwem serwisu rydzowski.pl. Jednak dzięki pomocy dobrego agenta i kilku jego radom możemy zdecydowanie obniżyć ten wydatek. 

Wystarczy jako współwłaściciela dodać kierowcę z wyższymi zniżkami. Taki prosty zabieg pomoże młodemu kierowcy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Co ma wpływ na wysokość składki OC? - wypadek lub kolizja w Stalowej Woli.

Na cenę ubezpieczenia komunikacyjnego w Stalowej Woli duży wpływ ma również historia jazdy danego kierowcy. Jeśli spowodował on kilka szkód, straci zniżki za bezwypadkową jazdę. Warto zaznaczyć, że zazwyczaj za 1 rok jazdy bez szkody kierowcy otrzymują do 10% zniżek. Pełne zniżki wynoszą 60%.

W praktyce oznacza to, że po kolizji w Stalowej Woli koszt ochrony samochodu wzrośnie. Czy można temu zapobiec? Dobrym pomysłem jest ubezpieczenie od utraty zniżek. To rozsądna opcja, mając na uwadze ilość zdarzeń komunikacyjnych w Stalowej Woli.

Gdzie najlepiej kupić OC w Stalowej Woli?

Ubezpieczenie samochodu Stalowa WOla można kupić stacjonarnie lub online. Agencje ubezpieczeniowe i biura ubezpieczeń w Stalowej Woli znaleźć można w wielu miejscach. Najpopularniejsze punkty znajdują się na ulicach: Jana Pawła II, Leopolda Okulckiego, Siedlanowskiego czy księdza Jerzego Popiełuszki.

Zakup polisy w tych miejscach wiąże się jednak z koniecznością zagospodarowania sporej ilości czasu na dojazd. Wygodniejszą opcją jest wybór taniego OC przez Internet. Opcję taką oferuje multiagencja Rydzowski Ubezpieczenia.

Kup ubezpieczenie tak jak Ci wygodnie!

Czy cena OC w innych miastach jest niższa?

W porównaniu do innych miast, cena OC w Stalowej Woli jest niska. Według statystyk, miasta w  województwie podkarpackim znajdują się w czołówce miast w Polsce, w których można kupić najtańsze OC.

najtańsze ubezpieczenie samochodu stalowa wola

Dodatkowe ubezpieczenie samochodu w Stalowej Woli.

Oprócz podstawowego ubezpieczenia samochodu, kierowcy często decydują się na dodatkową ochronę auta. Do najchętniej wybieranych wariantów ubezpieczenia samochodu w 2021 roku można zaliczyć: AC Stalowa Wola, Assistance Stalowa Wola i NNW Stalowa Wola.

Autocasco Stalowa Wola.

Opcja Autocasco w Stalowej Woli jest bardzo popularna. Wybór tego wariantu to gwarancja, że ubezpieczyciel pokryje szkody spowodowane przez kierowcę lub innych uczestników ruchu drogowego. Co więcej, ochrona AC działa również w przypadku kradzieży samochodu, aktów wandalizmu lub zniszczenia wybranego elementu samochodu. AC w Stalowej Woli można kupić zarówno stacjonarnie jak i online na stronie multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia.

Przykład:

Monika zawsze jest zabiegana i zapracowana. Tym razem rozmawiając przez telefon nie zauważyła, że samochód przed nią hamuje i uderzyła w niego. Poszkodowany z polisy OC Moniki zlikwidował swoją szkodę a Monika dzięki ubezpieczeniu AC mogła oddać swoje auto do renomowanego serwisu. Za naprawę auta uszkodzonego z jej winy również zapłacił Ubezpieczyciel.

Poszerz ochronę swojego auta.

Auto Casco

Pomyśl już teraz o pełnej ochronie i zadbaj w pełni o swój pojazd!

Ochrona zniżek

Nie martw się wzrostem składki, jeśli spowodujesz kolizję!

Zielona karta

Niezbędny element jeśli planujesz wyjazd za granicę.

NNW

W razie wypadku otrzymasz finansowe wsparcie!

Assistance

Nie czekaj i już teraz zapewnij sobie pomoc w drodze!

Ubezpieczenie szyb

Byś zawsze mógł wyraźnie patrzeć przed siebie!

Assistance Stalowa Wola.

Kolejnym popularnym rozszerzeniem pakietu ubezpieczenia auta w Stalowej Woli jest Assistance. Kierowca, który zdecyduje się ma taką opcję zyskuje pewność, że w razie problemów w trasie, uzyska profesjonalną pomoc. Na przykład, gdy dojdzie do kolizji, ubezpieczyciel zapewni holowanie pojazdu, serwis w trasie lub udzielenie zastępczego.

Przykład:

Mateusz jechał autostradą A4 w kierunku Krakowa kiedy nagle w kokpicie zaświeciły się wszystkie kontrolki i samochód odmówił posłuszeństwa. Dzięki pakietowi ubezpieczeń z Assistance Mateusz mógł wezwać bezpłatną pomoc, która odstawiła pojazd do serwisu. Skorzystał również z pojazdu zastępczego by móc kontynuować dalszą podróż.

NNW komunikacyjne Stalowa Wola.

Zakup NNW komunikacyjnego w Stalowej Woli to rozsądna decyzja. Tym bardziej, że wypadki w tym mieście nie są rzadkością. Dzięki NNW, Ubezpieczyciel zrekompensuje poniesione straty pasażerom, którzy podróżowali w samochodzie. Ze względu na to, że cena  NNW w Rzeszowie zazwyczaj oscyluje w granicy 30 złotych, na ten wariant decyduje się zdecydowana większość kierowców.

Przykład:

Adam z powodu nadmiernej prędkości spowodował dość poważny wypadek. Na jego nieszczęście podróżował z nim jego najlepszy kolega, który wskutek wypadku złamał rękę. Środki z polisy komunikacyjnego NNW pozwoliły opłacić kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach i rehabilitację.

Zakup polisy prosty jak nigdy dotąd!

1
Formularz

Wypełnij formularz dotyczący pojazdu, który chcesz ubezpieczyć.

2
Kontakt

Tuż po otrzymaniu formularza Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

3
Porównanie

Nasz specjalista sprawdzi i porówna wszystkie dostępne warianty ubezpieczenia.

4
Oszczędność

Dzięki korzystnej ofercie zaoszczędzisz nawet do kilkuset złotych!

#RydzowskiTeam - więcej niż ubezpieczenia Stalowa Wola.

Specjaliści z multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia służą pomocą na każdym etapie. Tuż po tym, jak klient zarejestruje pojazd w Wydziale Komunikacji w stalowej Woli, pomagają w wyborze najkorzystniejszego pakietu ochrony. Później służą pomocą i chętnie odpowiadają na pytania. Co więcej, z ich pomocy może skorzystać kierowca, który był uczestnikiem lub sprawcą kolizji. Specjaliści z działu likwidacji szkód załatwią wszystkie formalności. 

Pytania o odpowiedzi:

Gdzie mogę porównać oferty OC w Stalowej Woli?

Co prawda cenę ubezpieczenia samochodu można poglądowo sprawdzić, korzystając z porównywarek internetowych. Najpopularniejszą porównywarką, która oferuje sprzedaż jest rankomat.pl.

Kolejną marką, która oferuje Rzeszów ubezpieczenie samochodu przez Internet jest mubi.pl. Dodatkowo internetową sprzedaż uruchomiła lokalna multiagencja Rydzowski Ubezpieczenia.

Jak działają porównywarki samochodowe w Stalowej Woli?

Najpopularniejsze porównywarki ubezpieczeń korzystają ze sztywnych tabel cenowych i przygotowanych wcześniej ofert. Ich atutem jest możliwość bardzo szybkiego zakupu ubezpieczenia auta.

Wyjątkiem tutaj jest serwis rydzowski.pl. W tym przypadku kierowcy mają możliwość bezpośredniej rozmowy ze specjalistą, a także gwarancję najniższej ceny. Dedykowany doradca sprawdzi i porówna wszystkie oferty i różne pakiety.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.