#RydzowskiTeam

czekamy na Tw├│j kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
do┼Ťwiadczonych specjalist├│w.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szk├│d 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö online. Zadzwo┼ä! 17 733 46 47

Ubezpieczenie OC Simsona.

Ubezpieczenie Simsona możesz kupić teraz online. Zdalnie, sprawnie i w najniższej cenie. Ten materiał powstał z udziałem specjalistów działu ubezpieczeń komunikacyjnych. W zespole Rydzowski Ubezpieczenia łączymy wiedzę produktową z porównywaniem ofert ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki solidnej pracy możemy zagwarantować Ci najlepszą propozycję polisy ubezpieczenia Simsona.

tanie ubezpieczenie OC Simsona.

Simson, czy muszę go ubezpieczyć? Jak z przepisami prawa?

Ubezpieczenie Simsona, zarówno skutera jak i motoroweru jest obowiązkowe. Jak mówi Ustawa o Ubezpieczeniach Obowiązkowych z dnia 22 maja 2003 r: posiadacz pojazdu, o którym mowa w art. 2 ust. 1 pkt 10 lit. a i pkt 10a (…) obowiązany jest posiadać ochronę ubezpieczeniową przez cały okres, w którym pojazd jest zarejestrowany, z wyjątkiem zarejestrowanych pojazdów historycznych.

Jak podkreślają specjaliści z multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia: czasami wśród niektórych posiadaczy jednośladów marki Simson pokutuje przekonanie, że tak małych i starszych motorowerów nie trzeba ubezpieczać. Niestety może się to okazać kosztownym błędem.

W ramach materiału o ubezpieczeniu skutera wspominamy również o karach za brak OC motoroweru i skutera.

Ubezpieczenie Simsona- ile kosztuje? Nasze ceny.

Wiemy już, że ubezpieczenie Simsona jest obowiązkowe. Dzięki naszym specjalistom znamy również konkretną podstawę prawną. Teraz przechodzimy do kwestii ceny.

Obawiasz się wysokich kosztów? Spokojnie- lubimy zaskakiwać naszych Klientów tym, jak bardzo oszczędzamy ich pieniądze. Najprostszym sposobem na tanie ubezpieczenie Simsona jest skorzystanie z naszego formularza porównania OC Simsona.

Składka za ubezpieczenie motorowerów i skuterów marki Simson waha się w przedziale od 40 do około 145 złotych. Biorąc pod uwagę rok 2021- w propozycjach Rydzowski ubezpieczenia- przeciętnie za OC Simsona kierujący płacili 91 złotych.

Pewnie znasz już średnie ceny za ubezpieczenie Simsona na innych portalach i porównywarkach ubezpieczeniowych. Nie trudno zauważyć, że nasze stawki są znacząco niższe od propozycji nawet wiodących porównywarek w Polsce. Spokojnie- my też nie rozumiemy po co przepłacać. Wystarczy tak jak nasi specjaliści: sprawdzić dosłownie każdą kalkulację we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych w Polsce.

Miesiąc  Zakres Średnia składka
sierpień OC 86 zł
wrzesień OC 93 zł
październik OC 92 zł
listopad OC 89 zł
grudzień OC 95 zł

Od czego zależy cena Simson ubezpieczenia OC?

Podobnie jak w przypadku innych pojazdów największy wpływ ma:

 • historia szkodowości i wypracowane zniżki prze Ubezpieczającego
 • marka, modeli rok produkcji konkretnego pojazdu Simson
 • wiek oraz miejsce zamieszkania Ubezpieczającego
 • sposób przygotowania oferty oraz indywidualne rabaty agenta
ubezpieczenie OC NNW Simsona

Tanie ubezpieczenie Simsona. Skorzystaj z naszych sposobów.

Tanie ubezpieczenie OC Simsona to standard w naszej pracy. Teraz podzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami- jak możesz zaoszczędzić nawet na tym tak tanim już ubezpieczeniu.

 1. Zacznijmy od klasyki. Porównuj oferty. Masz propozycję od swojego agenta stacjonarnego? Sprawdź propozycję w Internecie. Pamiętaj- możesz ofertę policzyć w wiodących porównywarkach i kalkulatorach, ale również zapytać o propozycję w internetowej multiagencji. Powtórzymy to jeszcze raz: zaskoczymy Cię bardzo pozytywnie naszą ofertą.
 2. Nie musisz koniecznie zawsze wykupywać OC w znanych Towarzystwach. Często mniej popularni Ubezpieczyciele zaoferują dużo bardziej konkurencyjną stawkę.
 3. Wykorzystaj wiedzę i umiejętności naszych specjalistów. Jak już wiesz mamy nieco inny sposób obniżania cen ubezpieczeń niż główne portale i porównywarki.
 4. Masz na swoim koncie szkody? Dopisz do polisy osobę z lepszą historią szkodowości. Pomoże Ci to obniżyć składkę.
 5. Mieszkasz w dużym mieście, ale posiadasz meldunek w małej miejscowości? Śmiało ubezpiecz Simson w tej drugiej lokalizacji. Na pewno dzięki temu dodatkowo zaoszczędzisz.
 6. Jesteś młodą osobą ale już myślisz o ubezpieczeniu samochodu? Już teraz zacznij budować swoją historię- rozpocznij od ubezpieczenia Simsona. Nie zapłacisz zbyt dużo a możesz stworzyć swoją solidną historię ubezpieczeniową.
tanie OC Simsona

TOP ubezpieczenia Simsona w 2021. Gdzie najtaniej?

Jak wynika ze statystyk naszych specjalistów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych: większość przygotowywanych przez nas ofert polisy na Simsona wacha się w przedziale cenowym od około 40 do około 150 złotych.

Poniżej zobaczysz TOP 10 najtańszych ubezpieczeń Simsona. Takie polisy wystawiliśmy w grudniu 2021 roku.

Pojazd Kierowca Zakres i składka
motorower, Simson STAR 25 Krzysztof, 59 lat, Nieciecza OC- 38 zł
motorower, Simson S 53 E Anna, 41 lat, Chwaszczyno OC- 42 zł
 motorower, Simson S 53 Włodzimierz, 68 lat, Luszowice OC + NNW- 69 zł
 skuter, Simson SR 50/1 C Kacper, 24 lata, Wejherowo OC- 88 zł
motorower, Simson S 53 B Sylwia, 32 lata, Podborze OC- 46 zł
skuter, Simson SR 50/1 CE (BUNNY) Paweł, 36 lat, Opoczno OC- 51
skuter, Simson AWO 425 S Dominik, 44 lata, Mielec OC + NNW- 66 zł
 skuter, Simson AWO 425 S Igor, 21 lat, Ciechanów OC- 69 zł
motorower, Simson SR 50/1-M GAMMA G Stanisław, 71 lat, Małe Ciche OC- 41 zł
motorower, Simson S 53 Adam, 28 lat, Wadowice OC- 55 zł

Jak widzisz wydatek na ubezpieczenie OC Simsona nie jest dużym kosztem. Nie przejmuj się więc niektórymi statystykami, które mówią, że przeciętne koszty mogą sięgać nawet kilkuset złotych. Niskim składkom sprzyja również mała miejscowość jako lokalizacja ubezpieczenia, wiek Ubezpieczających ponad 26 lat oraz bezszkodowa dotychczasowa jazda.

Młodzi kierujący oczywiście zapłacą więcej. Dlaczego? Jak wynika z badań policji osoby w wieku do 26 lat są sprawcami największej ilości szkód. Jednak ubezpieczanie skuterów czy motorowerów Simsona jest naprawdę dobrym sposobem na budowanie pozytywnej historii do ubezpieczenia samochodu. Pamiętaj, że takie mniejsze pojazdy możesz zacząć ubezpieczać już w wieku 16 lat.

Najlepsze OC Simsona. Masz to jak w banku.

W naszym materiale często staramy się podkreślać, że gwarantujemy najlepszą ofertę takiego OC Simsona. Teraz wytłumaczymy: skąd nasza pewność i gwarancja oferty oraz czym nasz sposób pracy różni się od innych porównywarek i portali.

1
Wysyłasz formularz.

Uzupełnij bardzo prosty formularz z podstawowymi danymi. Możesz również zostawić nam tylko swój numer.

2
Kontakt naszego specjalisty.

W umówionym terminie dzwoni specjalista. Weryfikuje niezbędne dane.

3
Porównanie każdej oferty.

Sprawdzamy i porównujemy ofertę dosłownie każdego Towarzystwa.

4
Gwarancja propozycji.

Zaproponujemy najlepszą ofertę na ubezpieczenie Twojego Simsona.

 1. A więc tak: chcesz tanio ubezpieczyć swój Simson. Rozumiemy to, dlatego nasz formularz jest bardzo prosty. Potrzebujemy tylko bardzo podstawowych danych i kontaktu do Ciebie.
 2. To Ty decydujesz konkretnie kiedy nasz specjalista zadzwoni do Ciebie. W jakim celu? Zweryfikujemy podane dane, by przygotować najlepsza ofertę nie możemy pozwolić sobie na żaden błąd. W razie potrzeby dopytamy też o pozostałe niezmienne dane. Robimy to po to by ewentualnie sprawdzić możliwość dodatkowych zniżek lub rabatów.
 3. I teraz zaczyna się magia. Żart! Tutaj działamy kompletnie inaczej niż znane porównywarki internetowe. Część z nich po zaprezentowaniu oferty przekieruje Cię na stronę konkretnego Ubezpieczyciela. Inne co prawda porównają oferty i zaproponują płatność na stronie. Jednak… i tak to my damy Ci lepszą ofertę. Dlaczego? Dzięki temu, że porównujemy Twoje dane w każdym Towarzystwie. Robimy to za każdym razem indywidualnie, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych zniżek i programów rabatowych. Automat niestety nie zna tak bardzo warunków każdego Ubezpieczyciela. Porównywarki często korzystają z tabel cenowych i w zależności do jakiego segmentu cenowego zostaniesz zakwalifikowany- taką ofertę otrzymasz. Nie zawsze najlepszą dostępną na rynku.
 4. Teraz już finiszujemy. Jeśli wybierzesz naszą ofertę z gwarancją: polisę otrzymasz na maila lub pocztą. Płatność wykonasz wygodnie za pomocą przelewu.

Pakiety dodatkowego ubezpieczenia Simsona.

Co prawda większość polis dla Simsona to obowiązkowe OC Simson. Jednak część kierowców chce dodatkowo rozszerzyć ochronę. Oczywiście możesz dodatkowo skorzystać z naszej pomocy w zakresie ubezpieczenia NNW na Simson lub Assistance Simson.

Podsumowanie:

 1. Średnia cena za obowiązkowe ubezpieczenie OC skuterów i motorowerów na koniec 2021 roku wyniosła 91 zł za roczną polisę. Takie wyniki są rezultatem sumiennego sprawdzania każdej oferty przez naszych specjalistów.
 2. Najlepsza oferta jaką otrzymał 35 latek z Żagania za ubezpieczenie OC Simsona SR 50/1 C wynosiła zaledwie 38 zł na rok.
 3. W swojej gamie Simson posiadał zarówno pojazdy w klasie skutery jak i motorowery. Ubezpieczenie skuterów Simson jest średnio o 20% tańsze od ubezpieczenia motorowerów tej marki.
 4. Do OC Simsona możemy dodatkowo zakupić ubezpieczenie NNW lub Assistance.
 5. Jeśli zdecydujesz się na poznanie oferty Rydzowski Ubezpieczenia- dajemy Ci gwarancję przygotowania oferty z najlepszą ceną.

Dodatkowe pytania o OC Simsona:

Mam już ofertę na ubezpieczenie Simsona. Czy mogę ją tylko porównać?

Oczywiście. Nasz formularz porównania ubezpieczenia Simsona nie jest wiążący. Po tym jak poznasz ofertę u naszego specjalisty- możesz bez problemu zrezygnować z wyboru naszej oferty. Chociaż- jesteśmy pewni, że będziesz pozytywnie zaskoczony i nie odpuścisz tak dobrej okazji.

porównaj OC Simsona
Dostałem ofertę z innych wiodących porównywarek internetowych. Mogę jeszcze poprosić o porównanie na rydzowski.pl?

Jasne. Jak już wyjaśniliśmy Rydzowski Ubezpieczenia i nasz serwis rydzowski.pl nie działa jak większość porównywarek ubezpieczeniowych. Zawsze naszym potencjalnym Klientom rekomendujemy poznanie naszej propozycji. Wiemy, że to się opłaci ponieważ jesteśmy pewni wysokiej jakości naszej pracy i tego, że gwarantujemy najlepszą ofertę.

sprawdź OC Simsona
Ta strona u┼╝ywa cookie i innych technologii. Korzystaj─ůc z niej wyra┼╝asz zgod─Ö na ich u┼╝ywanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl─ůdarki.