#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Assistance

Dla kogo?

Rozwiązanie dla osób, które posiadają już aktywne inne ubezpieczenie, na przykład OC lub AC ale chcą dodatkowo rozszerzyć swoją ochronę na wypadek awarii samochodu, braku paliwa i innych nieprzewidzianych problemów na drodze.

Na czym polega Assistance?

Assistance to przydatne rozwiązanie, które pozwoli kontynuować podróż i zapewni odpowiednią pomoc na miejscu zdarzenia. W zależności którą ofertę wybierzesz, możesz dopasować odpowiedni wariant do swoich oczekiwań.

Pomoc w przypadku awarii pojazdu.

Gdy jesteśmy w trasie może przydarzyć się nam nagła awaria. Niestety zazwyczaj w takiej sytuacji musimy poradzić sobie sami… chyba, że mamy aktywny Assistance. Wtedy możemy liczyć na odpowiednią pomoc już na miejscu zdarzenia. Podstawowe wsparcie uzyskamy poprzez dedykowaną infolinię a gdy to nie wystarczy na miejscu zjawi się mechanik, który podejmie się szybkiej naprawy lub zdecyduje o holowaniu samochodu do odpowiedniego warsztatu. W czasie naprawy Twojego samochodu masz możliwość skorzystania z auta zastępczego.

Holowanie do domu lub warsztatu.

W czasie drogi gdy już dojdzie do awarii samochodu, a jego ponowne przywrócenie do użytkowania jest na miejscu niemożliwe- jeśli posiadasz aktywny Assistance nie pozostaniesz bez pomocy. Również gdy jesteś uczestnikiem kolizji czy wypadku- w ramach Assitance masz możliwość skorzystania z usługi holowania do domu, na parking lub miejsce naprawy. Zakres i obszar holowania jest zależny od tego, na jaką ofertę i konkretny wariant się zdecydujesz. Często ta usługa jest proponowana w bardzo niskiej i przystępnej cenie od razu przy zakupie polisy OC lub AC.

Opieka i wsparcie dla Ciebie i pasażerów.

Zazwyczaj nie podróżujemy sami. Jeśli w trasie, z dala od domu przytrafi się nam awaria, kolizja czy inne nieprzewidziane zdarzenie możemy skorzystać z zastępczego transportu do miejsca docelowego lub noclegu. To ogromne wsparcie pozwalające kontynuować naszą podróż bez dalszych przeszkód. Kolejnym elementem Assistance z którego możemy skorzystać jest opieka i porada lekarska. Choroba czy infekcja nie wybiera i także w czasie podróży możemy poczuć się gorzej. Dlatego w takim przypadku możemy liczyć na podstawową teleporadę a w razie potrzeby na wizytę w dedykowanej przychodni czy nawet transport odpowiednich leków.Oczywiście zakres takiej pomocy zależy od takie jaki wariant Assistance wybraliśmy.

Dlaczego warto?

Porównaj oferty ubezpieczeń przez Internet i zobacz ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

Kup ubezpieczenie tak jak Ci wygodnie!

Masz do wyboru różne opcje. Niezależnie, którą z nich wybierzesz- my gwarantujemy najlepszą ofertę!

Wypełnij formularz

Zajmie to tylko 2 minutki, czyli: szybko i wygodnie!

Zamów rozmowę

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Nasza znajomość nie skończy się w momencie zakupu ubezpieczenia. Będziemy Cię wspierać nadal. Gwarantujemy bezpłatną obsługę zgłoszenia szkody i pełne wsparcie naszych specjalistów.

1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

Cenimy Twój czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Rozszerz swoją ochronę.

Życie jest pełne niespodzianek i nieoczekiwanych sytuacji. Jeśli chcesz czuć się bezpieczniej- skorzystaj z naszych komplementarnych propozycji i wzmocnij swoją ochronę.

Document icon
Auto Casco

Pomyśl już teraz o pełnej ochronie i zadbaj w pełni o swój pojazd!

Document icon
Ubezpieczenie szyb

Byś zawsze mógł wyraźnie patrzeć przed siebie!

Document icon
NNW

W razie wypadku otrzymasz finansowe wsparcie!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.