Assistance

Dla kogo?

Rozwiązanie dla osób, które posiadają już aktywne inne ubezpieczenie, na przykład OC lub AC ale chcą dodatkowo rozszerzyć swoją ochronę na wypadek awarii samochodu, braku paliwa i innych nieprzewidzianych problemów na drodze.

Na czym polega Assistance?

Assistance to przydatne rozwiązanie, które pozwoli kontynuować podróż i zapewni odpowiednią pomoc na miejscu zdarzenia. W zależności którą ofertę wybierzesz, możesz dopasować odpowiedni wariant do swoich oczekiwań.

Pomoc w przypadku awarii pojazdu.

Gdy jesteśmy w trasie może przydarzyć się nam nagła awaria. Niestety zazwyczaj w takiej sytuacji musimy poradzić sobie sami… chyba, że mamy aktywny Assistance. Wtedy możemy liczyć na odpowiednią pomoc już na miejscu zdarzenia. Podstawowe wsparcie uzyskamy poprzez dedykowaną infolinię a gdy to nie wystarczy na miejscu zjawi się mechanik, który podejmie się szybkiej naprawy lub zdecyduje o holowaniu samochodu do odpowiedniego warsztatu. W czasie naprawy Twojego samochodu masz możliwość skorzystania z auta zastępczego.

Holowanie do domu lub warsztatu.

W czasie drogi gdy już dojdzie do awarii samochodu, a jego ponowne przywrócenie do użytkowania jest na miejscu niemożliwe- jeśli posiadasz aktywny Assistance nie pozostaniesz bez pomocy. Również gdy jesteś uczestnikiem kolizji czy wypadku- w ramach Assitance masz możliwość skorzystania z usługi holowania do domu, na parking lub miejsce naprawy. Zakres i obszar holowania jest zależny od tego, na jaką ofertę i konkretny wariant się zdecydujesz. Często ta usługa jest proponowana w bardzo niskiej i przystępnej cenie od razu przy zakupie polisy OC lub AC.

Opieka i wsparcie dla Ciebie i pasażerów.

Zazwyczaj nie podróżujemy sami. Jeśli w trasie, z dala od domu przytrafi się nam awaria, kolizja czy inne nieprzewidziane zdarzenie możemy skorzystać z zastępczego transportu do miejsca docelowego lub noclegu. To ogromne wsparcie pozwalające kontynuować naszą podróż bez dalszych przeszkód. Kolejnym elementem Assistance z którego możemy skorzystać jest opieka i porada lekarska. Choroba czy infekcja nie wybiera i także w czasie podróży możemy poczuć się gorzej. Dlatego w takim przypadku możemy liczyć na podstawową teleporadę a w razie potrzeby na wizytę w dedykowanej przychodni czy nawet transport odpowiednich leków.Oczywiście zakres takiej pomocy zależy od takie jaki wariant Assistance wybraliśmy.

Dlaczego warto?

Porównaj oferty ubezpieczeń przez Internet i zobacz ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

Kup ubezpieczenie tak jak Ci wygodnie!

Masz do wyboru różne opcje. Niezależnie, którą z nich wybierzesz- my gwarantujemy najlepszą ofertę!

Wypełnij formularz

Zajmie to tylko 2 minutki, czyli: szybko i wygodnie!

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Nasza znajomość nie skończy się w momencie zakupu ubezpieczenia. Będziemy Cię wspierać nadal. Gwarantujemy bezpłatną obsługę zgłoszenia szkody i pełne wsparcie naszych specjalistów.
1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

Cenimy Twój czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Rozszerz swoją ochronę.

Życie jest pełne niespodzianek i nieoczekiwanych sytuacji. Jeśli chcesz czuć się bezpieczniej- skorzystaj z naszych komplementarnych propozycji i wzmocnij swoją ochronę.

Auto Casco

Pomyśl już teraz o pełnej ochronie i zadbaj w pełni o swój pojazd!

Ubezpieczenie szyb

Byś zawsze mógł wyraźnie patrzeć przed siebie!

NNW

W razie wypadku otrzymasz finansowe wsparcie!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.