#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Pomoc i leczenie za granicą

Dla kogo?

Chcesz przeżyć przygodę życia i wybierasz się na drugi koniec świata? A może po prostu jedziesz na weekendowy wypad w Alpy? W takim razie pomyśl o ubezpieczeniu w razie nagłej wizyty u lekarza. Tego typu ochronę możesz wykupić przed każdą podróżą. Polisa może objąć Ciebie, Twoją rodzinę lub wszystkich innych uczestników wyjazdu.

Tanie ubezpieczenie OC pojazdu zawsze wywołuje uśmiech na twarzach kierowców. Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia samochodu to koniecznie sprawdź porównywarkę ubezpieczeń od Rydzowski Ubezpieczenia. Wszystkie oferty dostępne online, specjalistyczna pomoc i wsparcie ekspertów z zakresu likwidacji szkód.

Na czym polega ubezpieczenie kosztów leczenia?

Wyobraź sobie sytuację, gdy nagle źle się poczujesz podczas wyjazdu i musisz skorzystać z profesjonalnej pomocy lekarza. Czasami niezbędna jest też wizyta w szpitalu. W większości destynacji za taką opiekę musisz samodzielnie zapłacić. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie na wypadek zachorowania, wtedy to Ubezpieczyciel pokryje koszty Twojego leczenia.

Wsparcie w organizacji opieki medycznej za granicą.

Jeśli Twój stan nagle pogorszy się podczas wyjazdu, możesz skorzystać ze wsparcia odpowiedniego specjalisty. Ubezpieczyciel zadba o to by w jak najszybszy sposób zorganizować odpowiednią pomoc. Taka opieka jest niezbędna, ponieważ w innym kraju możemy napotkać poważne kłopoty w dostępności do tamtejszej służby zdrowia. Szczególnie w krajach egzotycznych możemy napotkać również barierę językową. Telefoniczne wsparcie konsultanta lub opieka pracownika na miejscu znajduje się w zakresach polis turystycznych.

Pokrycie kosztów leczenia i wizyt lekarskich.

WW ramach ubezpieczenia kosztów leczenia i opieki medycznej podczas podróży możesz liczyć na zwrot kosztów lub pokrycie: leczenia szpitalnego, specjalistycznego, stomatologicznego, odpowiednich badań czy konsultacji i wizyt lekarskich. Jeśli Twój stan zdrowia będzie na tyle poważny, że podczas wyjazdu trafisz do szpitala- Ubezpieczyciel pokryje koszty w sytuacji, gdy w danym państwie jest wymagane uiszczenie takich opłat. Oczywiście częściej zdarzają się przypadki, w których wystarczy jednorazowa wizyta lekarska lub pojedyncze zaopatrzenie rany. Wtedy Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwróci środki poniesione na ten rodzaj opieki medycznej. Do zwrotu niezbędne jest potwierdzenie wydatków, na przykład za pomocą faktury.

Zwrot kosztów za zakup lekarstw i sprzętu medycznego.

Wyjeżdżając na wakacje zazwyczaj nie możemy zabrać ze sobą większej ilości lekarstw i suplementów. W sytuacji gdy podczas podróży poczujemy się gorzej możemy ze spokojną głową zakupić odpowiednie lekarstwa, za które pieniądze zwróci nam Ubezpieczyciel. Podobnie sytuacja wygląda jeśli będziemy potrzebować sprzętu ortopedycznego, gdy na przykład ulegniemy kontuzji. warunkiem uzyskania zwrotu środków jest ich odpowiednie udokumentowanie poprzez paragon czy fakturę.

Dlaczego warto?

Porównaj oferty ubezpieczeń przez Internet i zobacz ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

Ubezpiecz podróż szybko i wygodnie!

Masz do wyboru różne opcje. Niezależnie, którą z nich wybierzesz- my gwarantujemy najlepszą ofertę!

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to 60 sekund. Nasz specjalista przedstawi ofertę.

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Przyjemny odpoczynek w górach czy nad morzem to idealny sposób na odpoczynek. Niestety czasami dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń. W takich sytuacjach możesz liczyć na pomoc naszego Działu Likwidacji Szkód.

1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

Cenimy Twój czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Zadbaj w pełni o bezpieczeństwo podczas wyjazdu. Poza pokryciem ewentualnych kosztów ratownictwa, możesz rozszerzyć swoją ochronę. Porozmawiaj o tym z naszym specjalistą. Teraz ofertę sprawdzisz również online.

OC w podróży

Zabezpiecz się przed finansowymi skutkami spowodowanych prze Ciebie szkód.

Bagaż w podróży

Nie zapomnij o ubezpieczeniu bagażu: na wypadek zgubienia lub kradzieży.

NNW w podróży

Zadbaj o ochronę na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.