#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Bagaż w podróży

Dla kogo?

To ubezpieczenie jest dedykowane wszystkim turystom, którzy chcą zabezpieczyć się na wypadek utraty bagażu. Każdemu z nas zdarza się czasami zapomnieć o małej walizce lub torbie z laptopem. Podczas podróży taka sytuacja może nas bardzo dużo kosztować. Gdy wykupimy ubezpieczenie bagażu w podróży możemy liczyć na pomoc w jego odzyskaniu lub zwrot wartości przedmiotów.

Tanie ubezpieczenie OC pojazdu zawsze wywołuje uśmiech na twarzach kierowców. Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia samochodu to koniecznie sprawdź porównywarkę ubezpieczeń od Rydzowski Ubezpieczenia. Wszystkie oferty dostępne online, specjalistyczna pomoc i wsparcie ekspertów z zakresu likwidacji szkód.

Na czym polega ubezpieczenie bagażu w podróży?

Ochrona w ramach ubezpieczenia bagażu obejmuje zarówno czas podróży, pobyt w hotelu lub przejazdy. To Ty decydujesz na jaki zakres i wysokość ochrony chcesz się zdecydować.

Zwrot kosztów za skradziony lub zniszczony bagaż.

Bagaż to nieodłączny element każdej podróży. szczególnie gdy wybieramy się poza granice naszego kraju. Niestety nawet najlepiej zorganizowany wyjazd może zamienić się w przykre wspomnienie jeśli nasz bagaż podróżny zostanie skradziony lub zniszczony. Jeśli go ubezpieczyliśmy Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje utratę bagażu w razie kradzieży na lotnisku, w hotelu czy podczas przejazdów. Ubezpieczyciel może pokryć straty również wtedy gdy bagaż zostanie zniszczony podczas akcji ratowniczej czy wskutek działania odpowiednich służb.

Odszkodowanie na wypadek opóźnienia w transporcie bagażu.

Czy wiesz, że masz możliwość zabezpieczenia się na wypadek gdyby bagaż nie dotarł na czas w wyznaczone miejsce. Wszystko zależy oczywiście od zakresu ochrony jaki wybierzesz. W takiej sytuacji Ubezpieczyciel może pokryć zakup niezbędnych przedmiotów na czas oczekiwania na dostarczenie bagażu. Mowa tu na przykład o środkach higieny osobistej czy dodatkowej odzieży, parasola lub przekąsek.

Pomoc w odnalezieniu i odzyskaniu bagażu.

W podróży działa na nas cała masa bodźców, dlatego możemy sami zagubić lub pozostawić bagaż w hotelu, dworcu czy na lotnisku. W tego typu sytuacji, w zależności czy wybraliśmy taki zakres ochrony, możemy zwrócić się o pomoc, która działa na zasadzie assistance. Odpowiedni doradca z ramienia Ubezpieczyciela sprawdzi i zweryfikuje czy nasz bagaż nie został już odnaleziony oraz poinstruuje gdzie w danym kraju i w jaki sposób zgłosić utratę bagażu podróżnego.

Dlaczego warto ubezpieczyć bagaż podczas podróży?

Porównaj oferty ubezpieczeń przez Internet i zobacz ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

Ubezpiecz podróż szybko i wygodnie!

Masz do wyboru różne opcje. Niezależnie, którą z nich wybierzesz- my gwarantujemy najlepszą ofertę!

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to 60 sekund. Nasz specjalista przedstawi ofertę.

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Przyjemny odpoczynek w górach czy nad morzem to idealny sposób na odpoczynek. Niestety czasami dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń. W takich sytuacjach możesz liczyć na pomoc naszego Działu Likwidacji Szkód.

1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

Cenimy Twój czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Zadbaj w pełni o bezpieczeństwo podczas wyjazdu. Poza pokryciem ewentualnych strat w związku z utratą bagażu, możesz rozszerzyć swoją ochronę. Porozmawiaj o tym z naszym specjalistą. Teraz ofertę sprawdzisz również online.

Leczenie za granicą

W razie potrzeby Ubezpieczyciel pokryje koszty wizyty lekarskiej i leczenia.

OC w podróży

Zabezpiecz się przed finansowymi skutkami spowodowanych prze Ciebie szkód.

NNW w podróży

Zadbaj o ochronę na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.