Konsultant

Nasi doradcy są w tej chwili do Twojej dyspozycji

Telefon
17 773 46 47

dzisiaj do 17:00

Ubezpieczenie OC i AC TarnówUbezpieczenie OC i AC Tarnów

Ubezpieczenia OC i AC Tarnów

Najtańsze ubezpieczenie OC i AC w Rzeszowie

Obowiązek ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ciąży na każdym posiadaczu pojazdu mechanicznego. Wykup polisy jest wydatkiem, który dokonujemy tylko raz w roku. Niezwykle ważne jest więc, aby wybrać taką ochronę, która zapewni nam, nie tylko, poczucie bezpieczeństwa, ale co najważniejsze nie zrujnuje naszego domowego budżetu. Najkorzystniej jest więc przeanalizować wszystkie, dostępne na rynku oferty i wybrać tę najkorzystniejszą dla nas.

Tarnów, to miasto posiadające ponad sto tysięcy mieszkańców, a liczba poruszających się po nich samochodów, w ciągu ostatnich dwudziestu lat zwiększyła się trzykrotnie. Miasto jest węzłem komunikacyjnym, położonym przy autostradzie A4 oraz linii kolejowej E30, co wiąże się z natężonym ruchem pojazdów, a w konsekwencji pojawiającymi się bardzo często stłuczkami i kolizjami drogowymi. Bardzo istotne jest więc, aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi wypadkami, które mogą spotkać każdego z nas. Ubezpieczenia komunikacyjne Tarnów oferują szeroki wybór polis, zapewniając wybór  licznych ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Każdy z nas znajdzie ofertę dobraną do potrzeb i możliwości finansowych. Tak samo młody wiekiem i stażem kierowca, jak i doświadczony, posiadający pełne zniżki uczestnik ruchu drogowego. Ubezpieczenie OC Tarnów to również bardzo wiele ofert i pakietów ubezpieczeniowych zaspokajających potrzeby oraz oczekiwania wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta, a tym samym potencjalnych klientów.

Ubezpieczenie dobrowolne - AC

Ubezpieczenie autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym, które zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wypłaty odszkodowania. Obejmuje między innymi drobne stłuczki, uszkodzenia, ale również akty wandalizmu czy kradzieży pojazdu, a w odróżnieniu od ubezpieczenia OC, gwarantuje odszkodowanie właścicielowi pojazdu. Bardzo ważnym, a tym samym godnym polecenia, jest także dodatkowe ubezpieczenie Assistance, zapewniające pomoc serwisową, informacyjną oraz medyczną w przypadku kolizji, kradzieży, czy np. zwykłej awarii samochodu.

 

 

 

Ubezpieczenie komunikacyjne obowiązkowe

Jest to polisa, która obejmuje szkody, które związane są z udziałem pojazdu w ruchu drogowym, a następstwem których może być uszkodzenie lub całkowite zniszczenie mienia, czy  spowodowane utraty zdrowia, przez osoby poszkodowane w wypadku. Ubezpieczenie OC, jest podstawowym ubezpieczeniem, o którym nie można zapomnieć, ponieważ za brak jego posiadania nakładane są wysokie kary finansowe.