Konsultant

Nasi doradcy są w tej chwili do Twojej dyspozycji

Telefon
17 773 46 47

dzisiaj do 17:00

Ubezpieczenie OC i AC BrzeskoUbezpieczenie OC i AC Brzesko

Ubezpieczenia OC i AC Brzesko

Najtańsze ubezpieczenie OC i AC w Brzesku

Ubezpieczenia komunikacyjne Brzesko nie tylko chronią, ale są również doskonałym sposobem na spokojne korzystanie z auta. OC jest to ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich mechanicznych pojazdów w Polsce i obejmuje swoją ochroną motocykle, samochody oraz innego rodzaju pojazdy wolnobieżne i specjalistyczne. Jeśli klient ma stłuczkę to szkody pokrywa OC, natomiast gdy przypadkiem o nim zapomni, to szkody pokrywa on i jeszcze płaci składki OC wstecz. OC jest obowiązkowe, ale już AC czyli Auto Casco, jest dobrowolne. Jednak mądrzy klienci wykupują OC oraz AC. 

Jak kupić OC?

Obecnie kupno OC nie jest trudne - można je kupić nawet online, lub można odwiedzić agenta ubezpieczeniowego w biurze i porozmawiać, sprawdzić nawet wszystkie dostępne u niego firmy ubezpieczeniowe i dobrać najlepszy wariant dla siebie. Polacy często zmieniają OC, co pewien czas lub nawet co roku – ponieważ gdy inna firma daje lepsze warunki to naprawdę warto skorzystać. Trudno się dziwić takiemu wyborowi. OC to przede wszystkim ochrona - nawet rowerzysta powinien mieć wykupione OC, ponieważ rowerzyści sami często ulegają wypadkom, czy nieraz je powodują, np. wjeżdżając w pieszych. OC w ostatnich latach co prawda podrożało, ale jak to się mówi: „ Na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać”.

Czy OC to dobra ochrona?

Zdecydowanie tak! OC chroni doskonale i często sprawia, że niejeden z nas może spokojnie i bez problemów podróżować. OC nie tylko pomaga, ale jest też świetnym sposobem na dobre podróżowanie. Bez wykupionego OC możemy się obawiać nie tylko prawnych problemów, ale także sporych kosztów finansowych. 

Zakup OC daje:

* bezpieczeństwo;

* finansową pomoc w sytuacji wypadku;

* poczucie, że my, jako płatnicy składki OC nie będziemy musieli pokrywać kosztów z własnego portfela.

Jest to ogromny komfort psychiczny.  Dlatego naprawdę warto pamiętać o wykupieniu polisy OC. W momencie gdy o nim zapomnimy, to i tak będziemy musieli zapłacić OC wstecz i to z dodatkową karą finansową. To na pewno, w danym momencie, nadweręży nasze możliwości finansowe oraz przysporzy nam niepotrzebnego stresu. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej agencji ubezpieczeniowej, która, nie tylko nam zawsze o nim przypomni, ale również dopasuje go do naszych indywidualnych potrzeb. Lepiej zatem nie ryzykować, lecz zapłacić najkorzystniejszą dla nas składkę i cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa, nie tylko swoim, ale również całej swojej rodziny. OC to ogromna ochrona, poczucie bezpieczeństwa, pomoc oraz wsparcie, gdy np. spowodujemy wypadek lub ktoś narazi nas na leczenie szpitalne, utratę zdrowia, czy inne związane z wypadkiem problemy. W Brzesku sprzedawane jest OC doskonałej jakości, a agenci ubezpieczeniowi chętnie udzielają wszelkich wskazówek i porad. Odpowiadają na wszystkie nurtujące nas pytania oraz pomagają wybrać najbardziej korzystny dla nas wariant. Zachęcamy do spotkania oraz rozmowy o OC, to najlepsze rozwiązanie dla każdego z nas, posiadającego samochód, jeżdżącego nim nie tylko na co dzień, ale również sporadycznie.