#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

NNW w domu

Na domowe wypadki narażone są osoby mieszkające zarówno w mieszkaniach w bloku, jak i w domach jednorodzinnych. Ich skutki mogą być długotrwałe, a leczenie bardzo kosztowne. Jak się przed zabezpieczyć przed skutkami ewentualnych wypadków? Szczególnie pomocne może okazać się ubezpieczenie NNW w domu.

Ubezpieczenie NNW - przydatna opcja dla właścicieli nieruchomości.

Do jakich wypadków najczęściej dochodzi w domu?

Dom to miejsce, w którym powinniśmy się czuć przede wszystkim bezpiecznie i komfortowo. Jednak niestety czasami staje się miejscem, w którym może dojść do wypadku. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w 2019 roku odnotowano 3,1 mln wyjazdów medycznych, z których ponad 70% dotyczyła zdarzeń domowych i wymagała pomocy ratownictwa medycznego. Co może się wydarzyć w nieruchomości? Wypadki, które zdarzają się w domu, to bardzo często:

  • poślizgnięcie,
  • poparzenie,
  • zadławienie,
  • zatrucie czadem.

Warto wiedzieć, że ochroną ubezpieczenia NNW objęte są wszystkie zdarzenia, które mają miejsce wewnątrz mieszkania lub domu oraz na terenie posesji.

Jak się zabezpieczyć przed następstwami nieszczęśliwych zdarzeń?

Kiedy dojdzie do przykrego zdarzenia, poszkodowany może potrzebować pomocy – bardzo często finansowej. W takich przypadkach przydatna jest właśnie polisa NNW w domu. Obejmuje ona pomoc po wypadkach, do których doszło na terenie ubezpieczonej nieruchomości oraz tych, których nie można przewidzieć, ponieważ są zależne od czynników zewnętrznych (np. pożar).

Ubezpieczenie NNW w domu to opcja, którą można kupić w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW w domu – jak działa?

Jeśli w Twoim mieszkaniu lub domu doszło do wypadku, ubezpieczenie NNW jest szczególnie ważne. Co jest przedmiotem tego ubezpieczenia? Właśnie życie i zdrowie. I to nie tylko Twoje, ale także Twojej rodziny, na przykład dzieci lub żony czy męża. Następstwem wypadku może być utracona sprawność, konieczność podjęcia leczenia, przeprowadzenia operacji, uniemożliwienie podjęcia pracy czy konieczność przekwalifikowania zawodowego. Polisa ta zapewni Ci pomoc finansową, która pozwoli na szybki powrót do zdrowia lub pomoże w dostosowaniu mieszkania do nowych potrzeb.

Jaki jest najczęstszy zakres ubezpieczenia NNW w domu?

W większości przypadków obejmuje on leczenie szpitalne, protezy, trwały uszczerbek na zdrowiu oraz śmierć. Ponieważ zakres ubezpieczenia może się różnić, warto przeanalizować warunki poszczególnych firm ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Szczegółowe warunki oraz przypadki, w których Ubezpieczyciel udzieli pomocy, można znaleźć w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia danego Towarzystwa. 

Formularz zapytania

Dlaczego warto pomyśleć o NNW?

Ubezpieczenie NNW gwarantuje rekompensatę finansową po wypadku. Otrzymane środki można przeznaczyć na przykład na dostosowanie domu do potrzeb poszkodowanej osoby, rehabilitację domową czy zakup niezbędnego sprzętu medycznego. A przede wszystkim polisa NNW w domu to pewność i komfort, że nie zostaniesz sam w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia.

Gdzie można kupić polisę NNW?

Ochronę przed następstwem nieszczęśliwych wypadków można nabyć w wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Jednak polisę NNW możesz kupić także nie wychodząc z domu. Gdzie nabyć ubezpieczenie NNW online? Możesz to zrobić w naszej multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie! Nasi specjaliści dokonają indywidualnej analizy Twojej sytuacji i zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.