Konsultant

Nasi doradcy są w tej chwili do Twojej dyspozycji

Telefon
17 773 46 47

dzisiaj do 17:00

Ubezpieczenia ŁańcutUbezpieczenia Łańcut

Ubezpieczenia Łańcut

Najtańsze ubezpieczenia w Łańcucie

Łańcut to nieduże, urocze miasteczko w województwie podkarpackim. Znane przede wszystkim z ciekawych atrakcji turystycznych, a zwłaszcza dawnej rezydencji magnackiej - zamku Lubomirskich i Potockich. Na co dzień stanowi ono jednak ośrodek usługowy dla mieszkańców regionu i okolic. 

Łańcut w liczbach

Na powierzchni 19,40 km², z końcem 2018 roku, odnotowano w Łańcucie liczbę 17 734 mieszkańców. W tym, mniej więcej, samym czasie liczbę mieszkań oszacowano na 5 921 nieruchomości. Od 1995 roku odnotowuje się niewielki, ale stały wzrost ich liczby, natomiast populacja ludności w zasadzie prawie się nie zmieniła od tego czasu.

Przez to małe miasteczko przechodzi bardzo ważna linia kolejowa, ze stacją, o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i międzynarodowym. Linia, biegnąca tą trasą, oznaczona numerem 91 na drodze: Kraków Główny - Medyka stanowi część III Paneuropejskiego Korytarza Transportowego łączącego Niemcy, Polskę oraz Ukrainę. 

Nie brakuje tu również dróg publicznych o kategorii wojewódzkiej lub krajowej. Przez Łańcut przechodzą dokładnie cztery:

 • autostrada A4
 • droga krajowa nr 94
 • droga wojewódzka nr 877
 • droga wojewódzka nr 881

Według danych statystycznych GUS z 2016 roku, w całym powiecie łańcuckim zarejestrowanych było 54 603 samych pojazdów samochodowych. Modernizacja oraz powstawanie nowych tras drogowych bardzo sprzyja rozwojowi regionu, jednak tym samym, wzmożony ruch uliczny, implikuje również potrzebę zabezpieczenia się od różnych, nieprzewidzianych sytuacji. Nie tylko komunikacyjnych. 

Usługi ubezpieczeniowe

Duże czy małe miasto, zawsze istnieje potrzeba zadbania o siebie oraz o swoich bliskich. Mieszkańcy Łańcuta i okolic mogą liczyć na możliwość wyboru najlepszego ubezpieczenia. Łańcut posiada naprawdę szeroką bazę agentów i biur prowadzących usługi w tym obszarze. Bez problemu więc, każdy znajdzie, wśród wielu ofert, odpowiednią dla siebie i najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia:

 • zdrowotnego – w tym również pakiety medyczne 
 • komunikacyjnego - OC, AC, NNW
 • mieszkania czy domu - w tym OC w życiu prywatnym 
 • życia - dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • inwestycyjnego - na życie lub/i na dożycie
 • ochrony prawnej - przy ryzyku kosztów postępowania sądowego
 • przedsiębiorców - ubezpieczenie mienia i OC

Żyjemy w czasach, w których właściwie wszystko możemy kupić bez wychodzenia z domu. Internet to naprawdę wygodne i niezwykle przydatne źródło. Wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem i wybrać oraz opłacić usługę online. Czasami to wystarczy, ale tak naprawdę przy wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego do naszych potrzeb ubezpieczenia, nic nie zastąpi indywidualnego doradztwa i spotkania z agentem ubezpieczeniowym. Dobrane na miarę ubezpieczenie może okazać się bardzo cenne, więc warto poświęcić nieco więcej czasu na jego wybór, zwłaszcza, że mamy taką możliwość.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ WWW.RYDZOWSKI.PL

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ WWW.RYDZOWSKI.PL