#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Ubezpieczenia Łańcut

Dla kogo?

Jesteś mieszkańcem miasta Łańcut, posiadasz samochód. Dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą ofertą a naprawdę skorzystasz.

Tanie ubezpieczenie OC pojazdu zawsze wywołuje uśmiech na twarzach kierowców. Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia samochodu to koniecznie sprawdź porównywarkę ubezpieczeń od Rydzowski Ubezpieczenia. Wszystkie oferty dostępne online, specjalistyczna pomoc i wsparcie ekspertów z zakresu likwidacji szkód.

Na czym polega ochrona ubezpieczenia OC?

Ochrona ubezpieczeniowa jest niezwykle ważnym elementem w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki niej możemy mieć gwarancję stabilizacji i bezpieczeństwa, co z kolei wpływa na komfort i standard życia. Aktualnie, w dobie szybkiego rozwoju technologicznego, zwiększającej się liczby samochodów, dróg ekspresowych, powstających nowych budynków i budowlach należy zatroszczyć się o własne mienie i ubezpieczyć je od następstw nieszczęśliwych wypadków. Nie można również zapomnieć o człowieku, który może ubezpieczyć swoje zdrowie lub zdrowie swoich bliskich, w ten sposób, w sytuacjach kryzysowych uzyskać pomoc finansową.

Kup ubezpieczenie tak jak Ci wygodnie!

Wypełnij formularz

Zajmie to tylko 2 minutki, czyli: szybko i wygodnie!

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Rozszerz swoją ochronę.

Auto Casco

Pomyśl już teraz o pełnej ochronie i zadbaj w pełni o swój pojazd!

Ochrona zniżek

Nie martw się wzrostem składki, jeśli spowodujesz kolizję!

Zielona karta

Niezbędny element jeśli planujesz wyjazd za granicę.

NNW

W razie wypadku otrzymasz finansowe wsparcie!

Assistance

Nie czekaj i już teraz zapewnij sobie pomoc w drodze!

Ubezpieczenie szyb

Byś zawsze mógł wyraźnie patrzeć przed siebie!

Łańcut w liczbach

Łańcut to nieduże, urocze miasteczko w województwie podkarpackim. Znane przede wszystkim z ciekawych atrakcji turystycznych, a zwłaszcza dawnej rezydencji magnackiej - zamku Lubomirskich i Potockich. Na co dzień stanowi ono jednak ośrodek usługowy dla mieszkańców regionu i okolic.

Na powierzchni 19,40 km² z końcem 2018 roku, odnotowano w Łańcucie liczbę 17 734 mieszkańców. W tym, mniej więcej, samym czasie liczbę mieszkań oszacowano na 5 921 nieruchomości. Od 1995 roku odnotowuje się niewielki, ale stały wzrost ich liczby, natomiast populacja ludności w zasadzie prawie się nie zmieniła od tego czasu.

Przez to małe miasteczko przechodzi bardzo ważna linia kolejowa, ze stacją, o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i międzynarodowym. Linia, biegnąca tą trasą, oznaczona numerem 91 na drodze: Kraków Główny - Medyka stanowi część III Paneuropejskiego Korytarza Transportowego łączącego Niemcy, Polskę oraz Ukrainę.

Nie brakuje tu również dróg publicznych o kategorii wojewódzkiej lub krajowej. Przez Łańcut przechodzą dokładnie cztery:

- autostrada A4
- droga krajowa nr 94
- droga wojewódzka nr 877
- droga wojewódzka nr 881

Według danych statystycznych GUS z 2016 roku, w całym powiecie łańcuckim zarejestrowanych było 54 603 samych pojazdów samochodowych. Modernizacja oraz powstawanie nowych tras drogowych bardzo sprzyja rozwojowi regionu, jednak tym samym, wzmożony ruch uliczny, implikuje również potrzebę zabezpieczenia się od różnych, nieprzewidzianych sytuacji. Nie tylko komunikacyjnych.

Usługi ubezpieczeniowe

Duże czy małe miasto, zawsze istnieje potrzeba zadbania o siebie oraz o swoich bliskich. Mieszkańcy Łańcuta i okolic mogą liczyć na możliwość wyboru najlepszego ubezpieczenia. Łańcut posiada naprawdę szeroką bazę agentów i biur prowadzących usługi w tym obszarze. Bez problemu więc, każdy znajdzie, wśród wielu ofert, odpowiednią dla siebie i najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia:

- zdrowotnego – w tym również pakiety medyczne
- komunikacyjnego - OC, AC, NNW
- mieszkania czy domu - w tym OC w życiu prywatnym
- życia - dopasowane do indywidualnych potrzeb
- inwestycyjnego - na życie lub/i na dożycie
- ochrony prawnej - przy ryzyku kosztów postępowania sądowego
- przedsiębiorców - ubezpieczenie mienia i OC

Żyjemy w czasach, w których właściwie wszystko możemy kupić bez wychodzenia z domu. Internet to naprawdę wygodne i niezwykle przydatne źródło. Wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem i wybrać oraz opłacić usługę online. Czasami to wystarczy, ale tak naprawdę przy wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego do naszych potrzeb ubezpieczenia, nic nie zastąpi indywidualnego doradztwa i spotkania z agentem ubezpieczeniowym. Dobrane na miarę ubezpieczenie może okazać się bardzo cenne, więc warto poświęcić nieco więcej czasu na jego wybór, zwłaszcza, że mamy taką możliwość.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.