#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Ubezpieczenie OC pojazdu firmowego

Dla kogo?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i w swojej firmie posiadasz pojazdy mechaniczne - obowiązkowo musisz zadbać o ubezpieczenie OC swoich samochodów. Niezależnie od tego, czy Twoje pojazdy firmowe są użytkowane czy stoją unieruchomione na parkingu, zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem musisz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej posiadacza pojazdu.

Tanie ubezpieczenie OC pojazdu zawsze wywołuje uśmiech na twarzach kierowców. Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia samochodu to koniecznie sprawdź porównywarkę ubezpieczeń od Rydzowski Ubezpieczenia. Wszystkie oferty dostępne online, specjalistyczna pomoc i wsparcie ekspertów z zakresu likwidacji szkód.

Na czym polega ochrona ubezpieczenia OC pojazdów firmowych?

W sytuacji gdy Ty lub Twoi pracownicy spowodują wypadek lub kolizję samochodem firmowym, będziesz zobowiązany do pokrycia kosztów wyrządzonych szkód. Dzięki temu, że Twoje pojazdy firmowe posiadają polisę OC, obowiązek wypłaty odszkodowania będzie spoczywał na Twoim Ubezpieczycielu.

Ubezpieczyciel odpowiada za szkody powstałe w wyniku użytkowania pojazdu firmowego.

Posiadanie obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdu firmowego ochroni Ciebie i współpracowników nie tylko podczas poruszania się pojazdem, ale też w sytuacji wsiadania lub wysiadania z niego, zatrzymywania się czy postoju. Ochrona działa również w przypadku załadowywania lub rozładowywania pojazdu firmowego.

Polisa OC pojazdu firmowego działa również poza granicami Polski

W rozwijającym się biznesie często mamy do czynienia ze służbowymi wyjazdami za granicę. Ubezpieczenie OC Twojego pojazdu firmowego jest ważne nie tylko na terenie Polski, ale obejmuje też państwa Unii Europejskiej oraz Andorę, Islandię, Norwegię, Serbię, Szwajcarię i Liechtenstein. Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Posiadacza Pojazdu gwarantuje więc, że w sytuacji gdy pracownik spowoduje kolizję lub wypadek drogowy poza granicami naszego kraju- powstałe szkody pokryje Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

OC pokrywa finansowe roszczenia również w przypadku szkód osobowych i uszczerbku na zdrowiu.

W wyniku kolizji czy wypadku często poza zniszczeniem pojazdu, dochodzi również do obrażeń ciała i uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczenie OC Twojego pojazdu firmowego pokryje odszkodowanie i koszty leczenia lub rehabilitacji osób poszkodowanych. Ubezpieczyciel odpowiada za powstałe szkody na mieniu do wysokości1 050 000 euro oraz szkody osobowe do wysokości5 210 000 euro. Polisa OC ochroni nie tylko Twoje firmowe finanse ale również pozwala spać spokojnie nie martwiąc się o przyszłość Twojego biznesu.

Dlaczego warto?

Porównaj oferty ubezpieczeń przez Internet i zobacz ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

Ubezpieczenie dla firm kupisz szybko i wygodnie.

Czas to pieniądz, dlatego szanujemy to i naszą propozycję poznasz w najlepszy dla Ciebie sposób. Przez Internet czy w biurze? Ty wybierasz.

Wypełnij formularz

Zajmie to tylko 2 minutki, czyli: szybko i wygodnie!

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Nasza znajomość nie skończy się w momencie gdy zakupisz ubezpieczenie OC dla pojazdów firmowych. W #RydzowskiTeam będziemy Cię wspierać przez cały czas naszej współpracy. Gwarantujemy bezpłatną obsługę zgłoszenia szkody i pełne wsparcie naszych specjalistów.

1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

W biznesie liczy się czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Rozszerz swoją ochronę.

Życie to ciągłe niespodzianki i nieoczekiwane sytuacje. Dlatego pomyśl o dodatkowych i dobrowolnych ubezpieczeniach dla pojazdów firmowych. Zapytaj o ofertę naszych specjalistów.

Auto Casco

Pomyśl już teraz o pełnej ochronie i zadbaj o swój pojazd!

Ubezpieczenie szyb

Byś w biznesie zawsze patrzył przed siebie bez obawy o koszty i naprawę!

NNW pojazdu w firmie

W razie wypadku kierowca i pasażerowie otrzymają finansowe wsparcie!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.