#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Ubezpieczenie AC pojazdu firmowego

Dla kogo?

To rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą dodatkowo zadbać o swoje pojazdy firmowe na wypadek uszkodzenia ich, kradzieży lub zniszczenia pojazdu przez innych.  Propozycja zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych.

Tanie ubezpieczenie OC pojazdu zawsze wywołuje uśmiech na twarzach kierowców. Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia samochodu to koniecznie sprawdź porównywarkę ubezpieczeń od Rydzowski Ubezpieczenia. Wszystkie oferty dostępne online, specjalistyczna pomoc i wsparcie ekspertów z zakresu likwidacji szkód.

Jak działa Auto Casco samochodów firmowych?

Ubezpieczenie AutoCasco chroni pojazd w wielu, nawet tych nieprzewidzianych sytuacjach. Skorzystanie z tego rozwiązania może okazać się zbawienne gdy zamiast wydawania firmowych środków, szkody pokryje Ubezpieczyciel.

Ubezpieczyciel pokryje szkody spowodowane przez Ciebie lub Twoich pracowników na pojedzie firmowym.

Dzięki aktywnej polisie AC samochodów firmowych nie musisz obawiać się kosztów, jeśli szkoda na Twoim pojeździe firmowym wystąpi z winy Twojej lub Twoich pracowników. Czasami chwila nieuwagi czy zawahania może spowodować stłuczkę lub doprowadzić do zarysowania pojazdu firmowego. W takich sytuacjach posiadanie ubezpieczenia AC jest zbawienne. Koszty naprawy i serwisowania samochodów firmowych pokryje Ubezpieczyciel.

Ochrona Twoich pojazdów firmowych działa nawet w przypadku kradzieży i wandalizmu.

Przedsiębiorcy posiadający wartościowe samochody firmowe mogą być szczególnie narażeni na kradzież. Równie często spotykamy się z aktami wandalizmu czy przywłaszczania niektórych elementów wyposażenia samochodów firmowych. Auto Casco działa również wtedy gdy żaden element Twojego pojazdy firmowego nie zostanie skradziony, ale wskutek próby włamania dojdzie do uszkodzenia zamka czy wybicia szyby.

Auto Casco chroni Twoje pojazdy firmowe w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

Ubezpieczymy Twoje pojazdy firmowe również od niecodziennych zdarzeń, niezwiązanych ze stłuczką czy wypadkiem. Możesz wybrać wariant ubezpieczenia AC Twojego pojazdu firmowego z ochroną od wszystkich zagrożeń. Auto Casco w zależności od konkretnej oferty może zapewnić ochronę Twoim pojazdom firmowym na wypadek niekorzystnych zjawisk atmosferycznych takich jak burza z gradem, wichura podczas której gałąź może uszkodzić samochód. Zachowasz spokój również w sytuacji gdy gryzonie przegryzą kable lub dzikie zwierzę wyskoczy Ci przed maskę.

Ubezpieczenie dla firm kupisz szybko i wygodnie.

Czas to pieniądz, dlatego szanujemy to i naszą propozycję poznasz w najlepszy dla Ciebie sposób. Przez Internet czy w biurze? Ty wybierasz.

Wypełnij formularz

Zajmie to tylko 2 minutki, czyli: szybko i wygodnie!

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Nasza znajomość nie skończy się w momencie gdy zakupisz ubezpieczenie OC dla pojazdów firmowych. W #RydzowskiTeam będziemy Cię wspierać przez cały czas naszej współpracy. Gwarantujemy bezpłatną obsługę zgłoszenia szkody i pełne wsparcie naszych specjalistów.

1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

W biznesie liczy się czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Rozszerz swoją ochronę.

Życie to ciągłe niespodzianki i nieoczekiwane sytuacje. Dlatego pomyśl o dodatkowych i dobrowolnych ubezpieczeniach dla pojazdów firmowych. Zapytaj o ofertę naszych specjalistów.

Assistance dla firm

Nie czekaj izapewnij pomoc w drodze dla siebie i współpracowników!

Ubezpieczenie szyb

Byś w biznesie zawsze patrzył przed siebie bez obawy o koszty i naprawę!

NNW pojazdu w firmie

W razie wypadku kierowca i pasażerowie otrzymają finansowe wsparcie!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.