#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Komunikacyjne NNW dla firm

Dla kogo?

Dla przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o siebie i swoich pracowników w przypadku nieszczęśliwego wypadku pojazdem firmowym i zapewnić finansowe wsparcie w sytuacji uszkodzeń i obrażeń ciała. Posiadanie takiego ubezpieczenia coraz częściej jest standardem szczególnie w przypadku przedsiębiorstw transportowych.

Tanie ubezpieczenie OC pojazdu zawsze wywołuje uśmiech na twarzach kierowców. Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia samochodu to koniecznie sprawdź porównywarkę ubezpieczeń od Rydzowski Ubezpieczenia. Wszystkie oferty dostępne online, specjalistyczna pomoc i wsparcie ekspertów z zakresu likwidacji szkód.

Jak działa NNW w ubezpieczeniach komunikacyjnych dla firm?

W momencie wypadku drogowego, problemem są nie tylko szkody na pojazdach firmowych. Często dochodzi do obrażeń i uszkodzeń ciała, którym możesz ulec Ty lub Twoi pracownicy. Zdarzyć się mogą również ciężkie przypadki, takie jak trwały uszczerbek na zdrowiu czy nawet utrata życia. Zapewnij swojej firmie wsparcie w razie, gdy podczas prowadzenia firmowego samochodu dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, w którym ucierpi Twój współpracownik.

Ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia i rehabilitacji Twoich pracowników.

Trwały uszczerbek na zdrowiu często wiąże się z kosztowną rehabilitacją oraz długim procesem leczenia, uniemożliwiającym normalną prace. Jeśli w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku dojdzie na przykład: do nieodwracalnych uszkodzeń narządów ruchu, pogorszenia wzroku bądź utraty narządu ciała – Ubezpieczyciel zapewni finansowe wsparcie dla poszkodowanego. Wypłacona kwota będzie procentem sumy ubezpieczenia, dostosowanym do poziomu na jakim ucierpiało zdrowie Twoich pracowników. Dodatkowo możliwy jest również zwrot kosztów rehabilitacji czy zakupu drogiego sprzętu ortopedycznego.

Zwrot kosztów utraconych dochodów firmowych.

Jeśli w wyniku następstwa wypadku pojazdem firmowym Ty lub Twoi pracownicy będziecie operowani lub hospitalizowani, nawet bez wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu– Ubezpieczyciel wypłaci odpowiednie odszkodowanie. Ponadto jeśli leczenie ogranicza Ci możliwość prowadzenia firmy, a w przypadku Twoich pracowników uniemożliwione jest wykonywanie pracy, koszty niedyspozycji zawodowej zostaną pokryte z ubezpieczenia.

Na wypadek śmierci Twojej lub Twoich pracowników – Wasi bliscy otrzymają wsparcie..

Jeśli w wyniku wypadku samochodem firmowym śmierć poniesiesz Ty lub Twój pracownik, cała suma ubezpieczenia zostanie wypłacona najbliższym członkom rodziny. Pozwoli to między innymi na opłacenie kosztów pogrzebu, przyszłej edukacji waszych dzieci oraz zapewni spokojny byt rodzinom.

Ubezpieczenie dla firm kupisz szybko i wygodnie.

Czas to pieniądz, dlatego szanujemy to i naszą propozycję poznasz w najlepszy dla Ciebie sposób. Przez Internet czy w biurze? Ty wybierasz.

Wypełnij formularz

Zajmie to tylko 2 minutki, czyli: szybko i wygodnie!

Zamów rozmowę ze specjalistą

Oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Odwiedź nas w biurze.

Specjaliści czekają na Ciebie w naszym oddziale.

Jesteśmy z Tobą na wypadek wystąpienia szkody!

Nasza znajomość nie skończy się w momencie gdy zakupisz ubezpieczenie OC dla pojazdów firmowych. W #RydzowskiTeam będziemy Cię wspierać przez cały czas naszej współpracy. Gwarantujemy bezpłatną obsługę zgłoszenia szkody i pełne wsparcie naszych specjalistów.

1

Poinformuj nas o wystąpieniu szkody.

Przydarzył Ci się wypadek lub kolizja? Po prostu zadzwoń!

2

Zgłosimy szkodę za Ciebie.

W biznesie liczy się czas, dlatego wszystko załatwią za Ciebie nasi specjaliści

3

Zadbamy o formalności.

Skompletujemy pełną dokumentację i dotrzymamy wszystkich terminów.

4

Wypłata odszkodowania.

Możesz liczyć na naszą pomoc – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnijmy wątpliwości. Cały proces jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

Rozszerz swoją ochronę.

Życie to ciągłe niespodzianki i nieoczekiwane sytuacje. Dlatego pomyśl o dodatkowych i dobrowolnych ubezpieczeniach dla pojazdów firmowych. Zapytaj o ofertę naszych specjalistów.

Auto Casco

Pomyśl już teraz o pełnej ochronie i zadbaj o swój pojazd!

Ubezpieczenie szyb

Byś w biznesie zawsze patrzył przed siebie bez obawy o koszty i naprawę!

Assistance dla firm

Nie czekaj izapewnij pomoc w drodze dla siebie i współpracowników!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.