Konsultant

Nasi doradcy są w tej chwili do Twojej dyspozycji

Telefon
17 773 46 47

dzisiaj do 17:00

Ubezpieczenia BrzeskoUbezpieczenia Brzesko

Ubezpieczenia Brzesko

Najtańsze ubezpieczenia w Brzesku

 

Ochrona ubezpieczeniowa jest niezwykle ważnym elementem w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki niej możemy mieć gwarancję stabilizacji i bezpieczeństwa, co z kolei wpływa na komfort i standard życia. Aktualnie, w dobie szybkiego rozwoju technologicznego, zwiększającej się liczby samochodów, dróg ekspresowych, powstających nowych budynków i budowlach należy zatroszczyć się o własne mienie i ubezpieczyć je od następstw nieszczęśliwych wypadków. Nie można również zapomnieć o człowieku, który może ubezpieczyć swoje zdrowie lub zdrowie swoich bliskich, w ten sposób, w sytuacjach kryzysowych uzyskać pomoc finansową. 

Korzyści płynące z korzystania z usług profesjonalnego brokera ubezpieczeniowego 

Aktualnie biura ubezpieczeniowe w swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych, począwszy od ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych, czy  komunikacyjnych. Nasz agent ubezpieczeniowy porówna oferty wiodących ubezpieczycieli na rynku oraz pomoże wybrać najkorzystniejszą dla Państwa polisę. Specjalnie dla Państwa, przeprowadzimy symulację składek oraz pomożemy w doborze zakresu ubezpieczenia. Ponadto, służymy pomocą w dopełnieniu wszelkich formalności, aby, wszyscy podejmujący z nami współpracę, mogli cieszyć się ochroną, którą gwarantuje im konkretna umowa.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in:

- ubezpieczenia komunikacyjne (ubezpieczenie OC, AC, NNW, Assistance),

- ubezpieczenie mienia (ubezpieczenie domu, mieszkania, domu w budowie, domku letniskowego, itp.),

- ubezpieczenie osobowe (ubezpieczenie zdrowia i NNW, ubezpieczenia na życie, koszty leczenia w podróży, itp.).

O czym warto pamiętać:

Aktualnie gminę Brzesko zamieszkuje ponad 236 tys. Mieszkańców. Zdecydowana większość, to osoby w wieku produkcyjnym. Z roku na rok na drogach Brzeska i okolic zwiększa się liczba pojazdów mechanicznych. Dużą rolę odgrywa również obecność autostrady A4 – niestety, ale z pewnością, wpływa na zwiększenie liczby wypadków komunikacyjnych na tym terenie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych - poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC - posiadaczom pojazdów mechanicznych oferujemy ubezpieczenia AC, Assistance oraz NNW, które chronią przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków, kradzieży, zniszczeń czy innych tragicznych w skutkach wydarzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pomagamy również w doborze ubezpieczeń mienia, obejmujących budynki, domy i mieszkania,
w zakresie których możemy ubezpieczyć mury wraz z elementami stałymi oraz ruchomości domowe. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!