#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

TRASTI

Trasti to InsurTech słoweńskiego towarzystwa ubezpieczeń Triglav. Ta innowacyjna marka funkcjonuje w naszym kraju od marca 2021 roku. Jej głównym profilem działalności jest sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych. Natomiast podstawowym założeniem dopasowanie produktów do potrzeb klientów i ułatwienie im procesu zakupu polisy. 

Sprawdź OC w TRASTI!
Trasti to nowe Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Sprawdź logo i najważniejsze opinie Trasti.

Kontakt do Trasti:

Jak skontaktować się z firmą Trasti? Istnieją trzy podstawowe opcje:

Infolinia Trasti: 22 250 93 73

Kontakt mailowy z Trasti: kontakt@trasti.pl

Strona www: trasti.pl

Siedziba Trasti.

Siedziba Towarzystwa Trasti znajduje się w Warszawie.

Dokładny adres to:

Trasti (HPI GMA SP. Z O O)
ulica Świętokrzyska 30 (lokal 30)
00-116 Warszawa

Historia marki Trasti.

Trasti należy do słoweńskiej grupy Zavarovavalnica Triglav, funkcjonującej od 1900 roku. W innych krajach, takich jak Słowenia, Chorwacja, Serbia, Bośnia czy Hercegowina odnosi znaczące sukcesy. W związku z tym, przedstawiciele marki postanowili otworzyć się na kolejny rynek. Specyfika produktów, dostępnych w Polsce jest jednak nieco inna niż w pozostałych krajach. Oferta została dopasowana do lokalnych realiów i potrzeb mieszkańców naszego kraju.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti specjalizuje się w sprzedaży polis komunikacyjnych. Spośród konkurencji wyróżnia się korzystną ofertą cenową, prostotą i rzetelnym podejściem do klienta. Odzwierciedlać ma to główny slogan marki. Trasti – simply fair. Po prostu fair!

Oferta firmy Trasti– ubezpieczenia komunikacyjne.

Oferta Trasti jest skierowana do kierowców i właścicieli pojazdów mechanicznych. Marka specjalizuje się bowiem w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Oczywiście, podstawowym produktem jest obowiązkowa polisa OC. Niemniej, w ofercie Trasti znaleźć też można dodatkowe pakiety, takie jak: NNW, Zielona Karta czy Assistance. Sprecyzowany profil działalności Ubezpieczyciela jest w pełni uzasadniony. Skupienie się jedynie na ryzyku ponoszonym przez osoby korzystające z pojazdów, pozwala na wysoką jakość świadczonych usług. Przedstawiciele marki Trasti gwarantują klientom szybką i kompleksową pomoc. Klienci, mogą więc otrzymać ofertę Trasti po kilku minutach od zgłoszenia chęci zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego.

Trasti ubezpieczenie OC.

Podstawowym produktem w Trasti jest komunikacyjne OC. Innymi słowy, obowiązkowe ubezpieczenie, którym powinien zostać objęty każdy pojazd. W przypadku tej polisy nie ma znaczenia czy jest on używany czy tylko stoi w garażu. Wszystko uregulowane jest prawnie. Trasti nie może zmieniać więc zakresu ochrony czy sum gwarancyjnych. Jednak, jako nowa marka, stara się zachęcić klientów atrakcyjną ceną polisy. W Trasti ubezpieczenie OC jest więc konkurencyjną ofertą na rynku. Dodatkowo, klienci w ramach polisy OC mogą bezpłatnie otrzymać Zieloną Kartę.

Co jeszcze zawiera pełna oferta Trasti?

Oprócz podstawowej opcji zakupu polisy OC, Trasti oferuje kilka innych wariantów ochrony. Obecnie są to:

NNW w Trasti

Najprościej wyjaśniając, NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Kierowcy, którzy na nie się decydują, zyskują ochronę w przypadku wypadku lub kolizji drogowej.Dotyczy ono także: pożaru i wybuchu pojazdu, naprawy samochodu na trasie. Polisą NNW Trasti są objęte osoby, kierujące pojazdem oraz pasażerowie. Ochrona obejmuje także NNW w życiu prywatnym dla głównego posiadacza pojazdu.

Co ważne, suma ubezpieczenia NNW Trasti może wynieść nawet do 200 tysięcy złotych. Wysokość świadczenia jest zależna od wybranego pakietu.

Zielona Karta Trasti

Zielona Karta jest dokumentem, potrzebnym podczas wyjazdu za granicę. Jej zadaniem jest ochrona kierowcy, który spowodował wypadek poza krajem.

W Trasti Zielona Karta jest dostępna za darmo. Otrzymują ją klienci, którzy kupią ubezpieczenie OC i zgłoszą chęć jej posiadania. Warunkiem w Trasti jest to, by złożyć wniosek 14 dni przed podróżą.

Pomoc drogowa i Assistance w Trasti

W ofercie Trasti znajduje się również opcja Assitance. Jest ona gwarancją pomocy powypadkowej. Kompleksowość usług zależy od opcji, którą wybierze klient. Na chwile obecną dostępne są dwa warianty:

Assisance Trasti mini – ubezpieczyciel gwarantuje naprawę samochodu i pomoc serwisową na miejscu zdarzenia. W razie potrzeby zapewni usługę holowania do 200 km.

Assistance Trasti pakiet rozszerzony – w tym wariancie Trasti zwiększyło kilometraż holowania do 1500 km. Dodatkowo, kierowcy mogą liczyć na wynajem samochodu zastępczego. Autocasco Trasti

Autocasco Trasti

Opcja Autocasco Trasti nie jest jeszcze dostępna. Jest to bowiem dobrowolne ubezpieczenie, na które najczęściej decydują się właściciele nowych samochodów.

Obecnie Trasti skupiło się na zapewnieniu Klientom podstawowych pakietów. Nie można jednak wykluczyć, że w przyszłości firma rozbuduje ofertę o Autocasco Trasti.

Trasti - gdzie kupić ubezpieczenie?

Wielu klientów zastanawia się gdzie kupić ubezpieczenie Trasti. Przedstawiciele marki postawili na prostotę rozwiązań i szybkość zakupu polisy. W związku z tym, Klienci mogą kupić polisę Trasti przez Internet. Obecnie głównym kanałem sprzedaży są porównywarki internetowe jak np. Rankomat, Mubi czy Porówneo. Oferta dostępna jest również w renomowanych sieciach agencyjnych, dlatego już wkrótce multiagencja Rydzowski Ubezpieczenia będzie mogła ją Państwu zaoferować. W miarę upływu czasu, kanały sprzedaży będą rozwijane.

Trasti opinie.

Mimo, że Trasti działa na polskim rynku od marca 2021 roku, posiada już wiele recenzji. Jakie opinie ma Trasti? Klienci najbardziej chwalą sobie możliwość szybkiego zakupu polisy. Formularze dla kierowców są proste, a ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego klient otrzymuje w ciągu kilku minut. Dobrze postrzegana jest również promocyjna oferta (Zielona Karta za darmo z ubezpieczeniem OC Trasti). Największą wątpliwość osób, które wpisują w wyszukiwarce hasło: opinie Trasti, wzbudza krótki czas funkcjonowania firmy.

Siedziba Towarzystwa Trasti.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.