#RydzowskiTeam

czekamy na Tw贸j kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
do艣wiadczonych specjalist贸w.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obs艂uga Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szk贸d 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawd藕 nasz膮 ofert臋 online. Zadzwo艅! 17 733 46 47

Defend Insurance

Defend Insurance to dostawca rozwiązań ubezpieczeniowych, który nie jest jeszcze przez wszystkich potencjalnych Klientów znany. Już od kilku lat oferuje w Polsce autorskie produkty ubezpieczeniowe, co powoduje w ostatnim czasie, duży wzrost zainteresowania tą marką. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i dane kontaktowe do Defend Insurance.

najtańszy GAP online
Defend Insurance. Sprawdź logo i najważniejsze opinie Defend Insurance.

Ważne: obecnie nie znajdujesz się na oficjalnej stronie defendinsurance.eu/pl! Jesteśmy jednak partnerem i za naszym pośrednictwem możesz zakupić główne produkty ubezpieczeniowe Towarzystwa Defend. Nasza strona ma pomóc Ci w łatwym odnalezieniu wszystkich niezbędnych informacji o Defend Insurance. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia: skorzystaj z szybkiego kontaktu z naszymi specjalistami. Jeśli jednak szukasz kontaktu bezpośrednio do Defend Insurance: poniżej znajdziesz numery telefonów i adresy email- dzięki temu skontaktujesz się bez problemu z tym Towarzystwem.

Kontakt do Defend Insurance:

Jak sprawnie skontaktować się z firmą Defend Insurance? Masz trzy podstawowe możliwości.

Główny numer kontaktowy: 32 797 10 41

Kontakt mailowy z Defend Insurance: info@defendinsurance.pl

Strona www: www.defendinsurance.eu/pl – znajdziesz tam prosty formularz kontaktowy.

Z pomocą głównej skrzynki mailowej możesz załatwić sprawy związane z zarządzaniem zawartymi umowami i uzyskasz informacje o produktach.

Sprawy związane z obsługą roszczeń możesz kierować na adres email: szkody@defendinsurance.pl.

Siedziba Defend Insurance :

Siedziba Defend Insurance znajduje się w Katowicach.

Dokładny adres to:

DEFEND INSURANCE Sp. z o.o. ul. Ligocka 103
ulica Ligocka 103
40-568 Katowice

Defend Insurance ma też swoje biuro w Warszawie.

ulica Solec 18/20
00-410 Warszawa

Historia marki Defend Insurance:

Grupa DEFEND swoją działalność rozpoczęła w 1994 roku. Od początku budowała swoją markę w sektorze ubezpieczeń dedykowanych dla rynku motoryzacyjnego. W ciągu tego okresu firma stała się jednym z liderów na rynku czeskim. Obecnie oferta marki DEFEND Insurance jest oferowana również w: Wielkiej Brytanii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

W naszym kraju duży krok naprzód firma postawiła w ciągu kilku ostatnich lat. Ma to związek po pierwsze z rozwojem i stworzeniem dodatkowych produktów ubezpieczeniowych, które dotąd nie były oferowane na naszym rynku. Po drugie firma intensywnie rozwinęła i nadal rozwija kanał sprzedaży swoich ubezpieczeń. To właśnie dzięki temu ubezpieczenie GAP jest dostępne w ofercie Rydzowski Ubezpieczenia i w serwisie rydzowski.pl.

Oferta firmy Defend– dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne:

Oferta Defend Insurance jest skierowana zarówno do właścicieli pojazdów osobowych i motocykli jak i do posiadaczy samochodów ciężarowych. Co ważne w ofercie Defend Insurance nie znajdziemy klasycznych i standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych, takich jak obowiązkowe OC, AutoCasco czy Assistance. Firma koncentruje się na dedykowanych i dobrowolnych ubezpieczeniach. Ich główne kategorie to ubezpieczenia od straty finansowej i przedłużone gwarancje zarówno dla pojazdów nowych jak i używanych.

Defend Insurance ubezpieczenie GAP.

Głównym produktem, z którym kojarzy się grupa DEFEND to ubezpieczenie straty finansowej GAP. Taką polisę zarówno dla motocykli, samochodów osobowych jak i ciężarowych kupisz dzięki naszym specjalistom. Krótko tłumacząc: dzięki GAP możesz otrzymać dodatkowe odszkodowanie, które pokryje różnicę między wypłatą z polisy AutoCasco a wartością pojazdu w dniu zakupu. Takie świadczenie przysługuje tylko w dwóch przypadkach: szkody całkowitej pojazdu lub jego kradzieży.

Defend Insurance ma w swojej ofercie również inne warianty polisy GAP, w których ochroną możesz objąć pojazdy kilkuletnie oraz ich wartość ubezpieczyć w wybranym przez siebie zakresie. Konkretne informacje o każdym z wariantów znajdziesz tutaj. Możesz też porozmawiać na ten temat z naszym specjalistą.

sprawdź naszą ofertę GAP!

Co jeszcze zawiera pełna oferta Defend Insurance?

Oprócz najbardziej rozpowszechnionego ubezpieczenia GAP, firma ma w ofercie kilka innych ciekawych rozwiązań.

DEFEND Car Protect

To nic innego jak przedłużenie gwarancji, tzw. ubezpieczenie kosztów naprawy samochodu. Ubezpieczenie zostało stworzone w celu pokrycia kosztów naprawy awarii mechanicznych oraz elektrycznych i elektronicznych elementów pojazdu. Klient ma do wyboru kilka wariantów, które różnią się od siebie zakresem i ceną.

To rozwiązanie jest oferowane wyłącznie u partnerów Defend Insurance, czyli w salonach i komisach, które zawarły umowę współpracy z grupa Defend. Taką polisę zazwyczaj możemy nabyć w dniu zakupu pojazdu.

zapytaj o ofertę DEFEND Car Protect

Carlife Gwarancja

Carlife Gwarancja to innowacyjny produkt ubezpieczeniowy, który pozwala uzyskać dodatkową, nawet trzyletnią ochronę gwarancyjną przed wewnętrznymi mechanicznymi lub elektrycznymi awariami pojazdu. W ramach tego ubezpieczenia możemy skorzystać z ochrony nawet 20 letnich pojazdów osobowych. W razie awarii Defend wskaże nam serwis w którym, zgodnie z wybranym wariantem, będziemy mogli naprawić swój samochód.

W tym momencie Carlife Gwarancja jest oferowana wyłącznie u partnera Defend Insurance: AAA AUTO.

DEFEND Truck Protect

To również polisa przedłużonej gwarancji, w tym przypadku, dla samochodów ciężarowych. W jej ramach możesz uzyskać pokrycie kosztów naprawy awarii mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, a także pneumatycznych i hydraulicznych elementów pojazdów ciężarowych. Szczegóły ubezpieczenia zależą od wybranego przez Ciebie wariantu ubezpieczenia.

Takie ubezpieczenie możesz zakupić u partnerów Defend Insurance: dealerów nowych i używanych pojazdów ciężarowych oraz u najlepszych brokerów i w wybranych multiagencjach.

zapytaj o ofertę DEFEND Truck Protect

Gdzie kupić ubezpieczenie Defend Insurance?

Wielu potencjalnych Klientów zadaje sobie pytanie: ubezpieczenia Defend Insurance- gdzie je kupić? Jak już wspomnieliśmy nie są one dostępne u każdego agenta czy pośrednika. Na szczęście z oferty ubezpieczeń Defend możesz skorzystać w Rydzowski Ubezpieczenia oraz na rydzowski.pl. Oczywiście wyjątkiem w gamie oferty są te pakiety ubezpieczeń, które Defend oferuje wyłącznie u swoich motoryzacyjnych partnerów.

W przypadku najpopularniejszego ubezpieczenia GAP: jesteśmy pewni, że przygotujemy dla Ciebie najbardziej konkurencyjną ofertę.

Defend Insurance opinie.

Defend Insurance działa na polskim rynku już od kilku lat, jednak dopiero w ostatnich 4 latach popularność ich produktów wystrzeliła. Chodzi tu głównie o polisę GAP, która obecnie jest oferowana praktycznie w każdej ofercie finansowania samochodów osobowych.

W sieci same produkty Defend Insurance są ocenianie bardzo pozytywnie. Warunki i zakres są na stronie firmy dosyć dobrze i jasno opisane. Tego typu rozwiązania są też kierowane do świadomych Klientów, którzy w razie dodatkowych pytań mogą skorzystać z dodatkowej pomocy specjalisty.

Opinie o Defend Insurance w ostatnim czasie są naprawdę pozytywne. Proces zakupu polisy jest naprawdę jasny i prosty. W Rydzowski Ubezpieczenia w czasie całej ścieżki ofertowania jesteś wspierany przez doświadczonego specjalistę. Podobnie w likwidacji szkód. Bo właśnie w przypadku zgłoszenia szkód najczęściej Klienci mają do czynienia z Defend Insurance. Czasami nawet drobne uchybienia w tym stresującym dla właściciela pojazdu momencie mogą powodować niepotrzebne spięcia i nieprzychylne opinie. Właśnie dlatego w Rydzowski Ubezpieczenia jeśli przytrafi się szkoda-całością procesu jej likwidacji zajmą się nasi dedykowani specjaliści z działu ds. Likwidacji Szkód.

Siedziba Towarzystwa Defend Insurance.

Ta strona u偶ywa cookie i innych technologii. Korzystaj膮c z niej wyra偶asz zgod臋 na ich u偶ywanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl膮darki.