O firmieO firmie

Firma RYDZOWSKI Ubezpieczenia działa na mieleckim rynku od 2008 roku. Zaczynaliśmy jako malutka, rodzinna firma, ale wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów cały czas się szkolimy, rozwijamy, szukamy innowacyjnych rozwiązań i poszerzamy gamę naszych produktów, po to, aby zabezpieczyć wszystkie Państwa potrzeby.

Shield

O firmie

O firmieO firmie

Dla nas najważniejszy jest Klient, a jego zadowolenie jest naszą misją i priorytetem. W 2017 roku przekształciliśmy się w spółkę jawną, natomiast obecnie jesteśmy jedną z wiodących multiagencji ubezpieczeniowych na Podkarpaciu, która dzięki współpracy z różnymi firmami i towarzystwami oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku może zapewnić Państwu kompleksowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi.

 

Cały czas prężnie się rozwijamy, dzięki czemu jesteśmy marką nowoczesną, z długoletnim doświadczeniem oraz tradycją na rynku ubezpieczeniowym, o czym przekonało się już tysiące zadowolonych Klientów, którzy powierzyli nam swoje bezpieczeństwo. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu obsługę kompleksową, przedstawiając najkorzystniejszy, bezkonkurencyjny wariant ubezpieczenia, bez zbędnej straty Państwa drogocennego czasu. Wszystko załatwią Państwo na miejscu, w sympatycznej, miłej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.