Konsultant

Nasi doradcy są w tej chwili do Twojej dyspozycji

Telefon
17 773 46 47

dzisiaj do 17:00

O firmieO firmie

Marka RYDZOWSKI działa na mieleckim rynku od 2008 roku. Zaczynaliśmy jako malutka, rodzinna firma ubezpieczeniowa.

W 2017 roku przekształciliśmy się w spółkę jawną, natomiast obecnie jesteśmy jedną z wiodących multiagencji ubezpieczeniowych na Podkarpaciu. Dzięki współpracy z różnymi firmami i towarzystwami oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku możemy zapewnić Państwu kompleksowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi.

Shield

O firmie

O firmieO firmie

Cały czas prężnie się rozwijamy, dzięki czemu jesteśmy marką nowoczesną, z długoletnim doświadczeniem oraz tradycją na rynku ubezpieczeniowym, o czym przekonało się już tysiące zadowolonych Klientów, którzy powierzyli nam swoje bezpieczeństwo. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu obsługę kompleksową, przedstawiając najkorzystniejszy, bezkonkurencyjny wariant ubezpieczenia, bez zbędnej straty Państwa drogocennego czasu. Wszystko załatwią Państwo na miejscu, w sympatycznej, miłej atmosferze i profesjonalnej obsłudze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów cały czas się szkolimy, rozwijamy, szukamy innowacyjnych rozwiązań i poszerzamy gamę naszych produktów, po to, aby zabezpieczyć wszystkie Państwa potrzeby.
W związku z tym, w 2012 roku, rozszerzyliśmy naszą działalność o dział Lesingów.

 

Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu

Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

 

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku

Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to my wiemy o niej pierwsi. Dzięki temu, nasi Klienci, unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.

 

Skuteczność w finalizowaniu Państwa wniosków

Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy odpowiednio dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu. Profesjonalnie i rzetelnie doradzimy w doborze najbardziej optymalnej oferty, także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.

 

Dla nas najważniejszy jest Klient, a jego zadowolenie jest naszą misją i priorytetem.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.