Konsultant

Nasi doradcy są w tej chwili do Twojej dyspozycji

Telefon
17 773 46 47

dzisiaj do 13:00

Nasz zespółNasz zespół

Poznaj nasz zespół

Shield

Ubezpieczenia

Obsługa klientów indywidualnych

Ewa Wesołowska-Rabiniak

Ewa Wesołowska-Rabiniak

Tel. kom.: 533 349 444
Tel.: 17 733 46 47 wew. 04
e.wesolowska@rydzowski.pl

Anna Ozimek

Anna Ozimek

Tel. kom.: 533 000 320
Tel.: 17 733 46 47 wew. 02
a.ozimek@rydzowski.pl

Elżbieta Patyk

Elżbieta Patyk

Tel. kom.: 733 133 983
Tel.: 17 733 46 47 wew. 05
e.patyk@rydzowski.pl

Klaudia Rydzowska

Klaudia Rydzowska

Tel. kom.: 733 733 323
Tel.: 17 733 46 47 wew. 15
k.rydzowska@rydzowski.pl

Ewelina Bugaj

Ewelina Bugaj

Tel. kom.: 733 733 643
Tel.: 17 733 46 47 wew. 03
e.bugaj@rydzowski.pl

Marcelina Kolbusz

Marcelina Kolbusz

Tel. kom.: 536 555 055
Tel.: 17 733 46 47 wew. 11
m.kolbusz@rydzowski.pl

Karolina Bugaj

Karolina Bugaj

Tel. kom.: 730 370 360
Tel.: 17 733 46 47 wew. 13
k.bugaj@rydzowski.pl

Katarzyna Kołton

Katarzyna Kołton

Tel. kom.: 734 217 777
Tel.: 17 733 46 47 wew. 12
k.kolton@rydzowski.pl

Obsługa klientów biznesowych

Anna Jer

Anna Jer

Tel. kom.: 608 237 878
Tel.: 17 733 46 47 wew. 06
a.jer@rydzowski.pl

Mateusz Rydzowski

Mateusz Rydzowski

Tel. kom.: 535 583 584
mateusz@rydzowski.pl

Magdalena Milewczyk

Magdalena Milewczyk

Tel. kom.: 690 810 700
Tel.: 17 733 46 47 wew. 01
m.milewczyk@rydzowski.pl

Wioletta Przybyło

Wioletta Przybyło

Tel. kom.: 602 425 350
Tel.: 17 733 46 47 wew. 08
w.przybylo@rydzowski.pl

Wsparcie biura

Ewelina Hajduk

Ewelina Hajduk

Tel. kom.: 734 211 777
Tel.: 17 733 46 47 wew. 14
e.hajduk@rydzowski.pl

Karolina Seferynowicz - Kapustka

Karolina Seferynowicz - Kapustka

Tel. kom.: 734 211 777
Tel.: 17 733 46 47 wew. 09
k.seferynowicz@rydzowski.pl

Leasing

Ilona Kusek

Ilona Kusek

Tel. kom.: 533 187 187
Tel.: 17 770 72 62 wew. 57
i.kusek@rydzowski.pl

Barbara Załucka

Barbara Załucka

Tel. kom.: 530 770 100
Tel.: 17 770 72 62 wew. 54
b.zalucka@rydzowski.pl

Paulina Sołdyga

Paulina Sołdyga

Tel. kom.: 530 440 700
Tel.: 17 770 72 62 wew. 55
p.soldyga@rydzowski.pl

Magdalena Olszak

Magdalena Olszak

Tel. kom.: 733 371 333
Tel.: 17 770 72 62 wew. 56
m.olszak@rydzowski.pl