Konsultant

Nasi doradcy są w tej chwili do Twojej dyspozycji

Telefon
17 773 46 47

dzisiaj do 17:00

Nasz zespółNasz zespół

Poznaj nasz zespół

Shield

UBEZPIECZENIA

Obsługa Klientów Indywidualnych

Ewa Wesołowska-Rabiniak

Ewa Wesołowska-Rabiniak

Tel. kom.: 533 349 444
Tel.: 17 733 46 47 wew. 04
e.wesolowska@rydzowski.pl

Anna Ozimek

Anna Ozimek

Tel. kom.: 533 000 320
Tel.: 17 733 46 47 wew. 02
a.ozimek@rydzowski.pl

Elżbieta Patyk

Elżbieta Patyk

Tel. kom.: 733 133 983
Tel.: 17 733 46 47 wew. 05
e.patyk@rydzowski.pl

Ewelina Bugaj

Ewelina Bugaj

Tel. kom.: 733 733 643
Tel.: 17 733 46 47 wew. 03
e.bugaj@rydzowski.pl

Sabina Kasprzak

Sabina Kasprzak

Tel. kom.: 690 810 700
Tel.: 17 733 46 47 wew. 08
s.kasprzak@rydzowski.pl

Klaudia Rydzowska

Klaudia Rydzowska

Tel. kom.: 731 640 630
Tel.: 17 733 46 47 wew. 15
k.rydzowska@rydzowski.pl

Marcelina Dudzik - Zuzel

Marcelina Dudzik - Zuzel

Tel. kom.: 602 425 350
Tel.: 17 733 46 47 wew. 01
m.dudzik@rydzowski.pl

Karolina Bugaj

Karolina Bugaj

Tel. kom.: 730 370 360
Tel.: 17 733 46 47 wew. 13
k.bugaj@rydzowski.pl

Daniel Rydzowski

Daniel Rydzowski

Tel. kom.: 530 496 763
Tel.: 17 733 46 47 wew. 10
d.rydzowski@rydzowski.pl

Obsługa Klientów Biznesowych

Anna Jer

Anna Jer

Tel. kom.: 608 237 878
Tel.: 17 733 46 47 wew. 06
a.jer@rydzowski.pl

Katarzyna Kołton

Katarzyna Kołton

Tel. kom.: 734 217 777
Tel.: 17 733 46 47 wew. 12
k.kolton@rydzowski.pl

Marcelina Kolbusz

Marcelina Kolbusz

Tel. kom.: 536 555 055
Tel.: 17 733 46 47 wew. 11
m.kolbusz@rydzowski.pl

Natalia Kużdżał

Natalia Kużdżał

Tel. kom.: 733 733 323
Tel.: 17 770 72 63 wew. 30
n.kuzdzal@rydzowski.pl

Mateusz Rydzowski

Mateusz Rydzowski

Tel. kom.: 535 583 584
Tel.: 17 733 46 47 wew. 00
mateusz@rydzowski.pl

Dział Rozliczeń

Lucyna Małek

Lucyna Małek

Tel. kom.: 734 211 777
Tel.: 17 733 46 47 wew. 14
l.malek@rydzowski.pl

Karolina Seferynowicz - Kapustka

Karolina Seferynowicz - Kapustka

Tel. kom.: 734 211 777
Tel.: 17 733 46 47 wew. 09
k.seferynowicz@rydzowski.pl

Martyna Maziarz

Martyna Maziarz

Tel. kom.: 734 211 777
Tel.: 17 733 46 47 wew. 07
m.maziarz@rydzowski.pl

LEASING

Ilona Kusek

Ilona Kusek

Tel. kom.: 533 187 187
Tel.: 17 770 72 62 wew. 57
i.kusek@rydzowski.pl