Leasing quada

Quad, który został sfinansowany w firmie Rydzowski Leasing.

 

Używane quady można kupić już za kilka tysięcy, ale pojazdy z prawdziwego zdarzenia sią zdecydowanie droższe. Ich wartość może wynosić od 30 nawet do 120 000 tysięcy złotych. By nie wydawać całej kwoty, można postawić na leasing quada. 

Quad, który został sfinansowany w firmie Rydzowski Leasing.

Na czym polega leasing quada?

Najprościej wyjaśniając - leasing to umowa między Tobą a firmą leasingową. Ty zobowiązujesz się do comiesięcznej spłaty raty i bezpiecznego użytkowania pojazdu. Natomiast Leasingodawca finansuje Ci wybrany model (np. atv quad tgb, polaris quad) i udostępnia na cały okres leasingu. Zatem, z pojazdu korzystasz Ty, ale pełnoprawnym właścicielem jest firma, która udzieliła Ci finansowania. Na zakup quada możesz zdecydować się na samym końcu, ale nie jest to regułą. Natomiast w trakcie trwania umowy możesz wyruszać w sportowe trasy i cieszyć niezapomnianymi przygodami na offroadzie. Innymi słowy - nie zamrażasz środków finansowych, a i tak masz dostęp do czterech kółek i przeżywasz fantastyczne przygody. Brzmi interesująco, prawda?

Sprawdź ratę leasingu!

Zastanawiasz się nad leasingiem quada?

Napisz do nas - chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Przesuń w prawo aby wysłać

Leasing quad - czy warto?

Oczywiście. O zaletach finansowania leasingiem napisaliśmy już powyżej, ale postaramy się jeszcze skondensować wiedzę w jednym miejscu. Przede wszystkim korzyścią z leasingu quada jest to, że nie musisz kupować pojazdu za gotówkę. Zatem - nie narażasz firmy na duży wydatek czy na przestoje finansowe w firmie. Poza tym, sam podejmujesz decyzję co do wysokości miesięcznej raty. Możesz się też zdecydować na dowolny quad (nie ma znaczenia czy będzie to quad sportsman, quad cf moto, quad linhai, quad odes czy np. quad outlaw).

Wycieczka quadem, który został sfinansowany w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Kto może starać się o leasing?

Leasing to opcja dedykowana przede wszystkim osobom, które prowadzą działalność gospodarczą. A także rolnikom, posiadającym NIP. Warto jednak wiedzieć, że starając się o finansowanie trzeba spełnić też kilka warunków. Przykładowo, leasingu nowego quada mogą nie otrzymać podmioty z poważnymi problemami finansowymi. Podkreślił to specjalista ds. leasingu. Korzystając z oferty firm leasingowych trzeba mieć świadomość, że przeprowadzają one analizę wypłacalności firm. Warto więc dbać o ten aspekt i troszczyć się o pozytywną historię finansową. Mniejsze znaczenie ma natomiast długość funkcjonowania firmy - jeśli dopiero zaczynasz przygodę z biznesem, firma leasingowa może poprosić Cię o dodatkowe dokumenty, ale nie powinno być to problematyczne.

Zapytaj o ofertę leasingu!

Leasing quada - warunki finansowania 

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad opcją finansowania, warto byś wcześniej poznał podstawowe warunki leasingu na quada. Pokrótce wymieniamy je poniżej:

  • prowadzenie działalności gospodarczej - w przypadku osób fizycznych rekomendowaną opcją jest kredyt
  • posiadanie dobrej historii finansowej - co prawda warunki otrzymania leasingu quada są łagodniejsze od wymagań, jakie stawia bank przed firmami starającymi się o kredyt. Mimo to, podmiot finansujący z pewnością zainteresuje się czy nie jesteś wpisany do rejestru dłużników)
  • wraz z chwilą zawarcia umowy leasingu na quad, zobowiązujesz się używania pojazdu zgodnie z przeznaczeniem.

Ile kosztuje leasing quada?

Koszt leasingu quada jest uzależniony od kilku czynników. Przede wszystkim od tego, jaka jest wartość pojazdu, na jaki czas chcesz wziąć leasing i jaka jest wysokość opłaty wstępnej. Niekiedy zdarza się, że cena leasingu wynosi poniżej 1000 zł/ msc. Natomiast w przypadku droższych modeli koszt ten jest nieco wyższy. My przygotowaliśmy przykładową ofertę leasingu quada o wartości 100 000 zł. Sprawdź!

Oferta leasingu quada - oprocentowanie zmienne
Oferta leasingu quada - oprocentowanie zmienne
Ta para wzięła quada w leasingu. Jeśli też myślisz o finansowaniu - skontaktuj się ze specjalistami z Rydzowski Leasing,

Kalkulator leasingu quada 

Ile będzie wynosić rata leasingu quada? I jaka jest wymagana wpłata początkowa? - to kwestie nad którymi zastanawiają się przedsiębiorcy. By rozwiać wątpliwości i wstępnie zorientować się w tym temacie, proponujemy narzędzie jakim jest kalkulator leasingu quada. Wystarczy, że podasz tam wartość netto pojazdu, wybierzesz wysokość wpłaty własnej i podasz wstępnie okres leasingu. Dzięki temu orientacyjnie będziesz mógł poznać wysokość raty leasingowej. Jeśli jednak chcesz poznać dokładną wartość - wyślij formularz i zaczekaj na kontakt ze strony specjalisty.

Sprawdź ratę leasingu!

Jaki rodzaj leasingu będzie najlepszy?

Rodzaj finansowania trzeba zawsze dopasować do specyfiki biznesu i obecnych potrzeb. Warto bowiem pamiętać, że w zupełnie innej sytuacji sprawdzi się leasing zwrotny, a w odmiennej leasing operacyjny quada. Poniżej pokrótce opisujemy poszczególne rodzaje.

Leasing zwrotny quada
Leasing operacyjny quada
Leasing finansowy quada

Gdzie znaleźć korzystną ofertę finansowania?

To standardowe pytanie, które zadają sobie przedsiębiorcy zainteresowani leasingiem. Opcji finansowania jest wiele. Leasingowaniem quadów zajmują się bowiem firmy takie jak Idea Leasing, Getin Leasing czy Millenium Leasing. Propozycji leasingu quadów jest więc mnóstwo. Jednak my zdecydowanie polecamy udać się lub skontaktować z przedsiębiorstwem Rydzowski Leasing, gdzie koszt leasingu jest niewielki. Innymi słowy - można liczyć na korzystny leasing i profesjonalną obsługę.

Leasing quada Rydzowski Leasing.

Leasing quada - opinie

Przedsiębiorcy nierzadko dzielą się opiniami na temat finansowania czerokołówców. Niemniej, niezależnie od tego, czy chodzi o pojazdy młodzieżowe quad czy pojazdy ze zdecydowanie mocniejszym silnikiem - możliwość finansowania leasingiem zazwyczaj jest pozytywnie oceniana. Oczywiście, wiele zależy od sposobu podejścia specjalistów z firm leasingowych i od zapisów z umowy leasingu. Aczkolwiek w większości przypadków, przedsiębiorcy wymieniają pozytywne aspekty leasingu quada: nie trzeba martwić się finansami. Wygodne, dopasowane o możliwości finansowych raty również są oceniane pozytywnie. 

Zapytaj o leasing quada!

Jakie dokumenty są potrzebne do leasingu quada?

 

Osoby, prowadzące działalność, która podlega wpisowi do CEIDG
Spółki prawa handlowego
Dodatkowe dokumenty

Czy ubezpieczenie quada jest obowiązkowe?

Tak. Chociaż wiele osób się zastanawia się nad kwestią ubezpieczenia quada - przepisy prawa mówią jasno. Każdy quad powinien być objęty ochroną OC. Natomiast w przypadku umowy leasingu, konieczny jest także zakup AC. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją możesz wysłać formularz kontaktowy (zamieściliśmy go poniżej) lub wprowadzić dokładne dane pojazdu do kalkulatora OC/AC.

Najczęściej zadawane pytania

Czy leasing wpływa na zdolność kredytową?
Kiedy można zarejestrować quad jako ciągnik rolniczy?
Jakie małe pojazdy można jeszcze wziąć w leasing w Rydzowski Leasing?
Jakie quady najczęściej są brane w leasing?
Jaki rodzaj leasingu wybrać?
Formularze ubezpieczenia w Brzesku.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Specjalista do spraw ubezpieczeń w Brzesku.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu