Dział obsługi Klienta indywidualnego

Specjaliści ds. obsługi Klientów indywidualnych, którzy chętnie przygotują ofertę taniego OC.

Dział obsługi klientów indywidualnych to jeden z najważniejszych sektorów w naszej firmie. W jego obrębie kontaktujemy się z klientami, wyjaśniamy warunki ubezpieczenia i pomagamy w wyborze najkorzystniejszego wariantu ochrony. Sprawdź, jakie usługi jeszcze oferujemy i poznaj nas bliżej!

Specjalistka ds. ubezpieczeń podczas pracy w firmie #RydzowskiTeam.

Kilka słów o nas

Dział obsługi Klienta powstał w 2008 roku. Od tego czasu cały czas go rozwijamy i zmieniamy dla naszych Klientów. Odpowiadając na oczekiwania i realne potrzeby ubezpieczających, znacznie rozbudowaliśmy naszą ofertę i nawiązaliśmy współpracę z ponad dwudziestoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Dzięki temu możemy porównać różne warianty ochrony i zaproponować najkorzystniejszy z nich. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do biura na Al. Niepodległości 5. Obecnie mamy dostępnych pięciu specjalistów, więc gwarantujemy szybką i profesjonalną pomoc w wyborze ochrony. 

Zapytaj o ofertę!

Jak możemy Ci pomóc?

  • Porównamy różne opcje ubezpieczenia. 
  • Znajdziemy najtańszy wariant ochrony. 
  • Doradzimy Ci w wyborze zakresu polisy.
  • Przygotujemy umowę ubezpieczeniową. 
  • Przypomnimy Ci o kończącym się OC.

Poznaj dział obsługi Klienta 

Jakie są godziny otwarcia biura?

W Rydzowski Ubezpieczenia staramy się odpowiadać na potrzeby Klientów. Wiemy, że część osób dużo czasu spędza w pracy, więc nasze biuro jest czynne zarówno w dni robocze jak i w sobotę. Od poniedziałku do piątku jesteśmy dostępni w godzinach od 08:00 do 18:00. Natomiast w sobotę przyjmujemy Klientów od 09:00 do 13:00. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami – zapraszamy do biura w Mielcu na Al. Niepodległości 5.

Co możesz u nas ubezpieczyć?

Oferujemy całe spektrum produktów ubezpieczeniowych. Ochroną możemy objąć zarówno pojazdy, jak i nieruchomości czy urządzenia ekologiczne. Chętnie doradzimy też w kwestii ubezpieczenia zdrowia i życia i pomożemy w wyborze najlepszego pakietu NNW dla ucznia. Natomiast osobom, które planują wakacyjny, biznesowy lub zarobkowy wyjazd – zaproponujemy polisę turystyczną. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub do wysyłania formularza.

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu