Dział obsługi Klienta biznesowego

Dział obsługi Klientów biznesowych z firmy Rydzowski Ubezpieczenia.

W Rydzowski Ubezpieczenia doskonale rozumiemy potrzeby i problemy przedsiębiorców. Wiemy, że dopasowanie zakresu ochrony do faktycznych potrzeb biznesu może być czasochłonnym zadaniem. Właśnie dlatego stworzyliśmy dział biznesowy, który pomaga w doborze optymalnego wariantu ubezpieczenia. Sprawdź, co jeszcze należy do naszych kompetencji i poznaj naszych specjalistów. 

Dział obsługi klienta biznesowego podczas pracy w firmie Rydzowski Ubezpieczenia.

Kilka słów o nas

Dział obsługi Klienta biznesowego powstał w odpowiedzi na zainteresowanie przedsiębiorców usługami ubezpieczeniowymi. Nasza wiedza produktowa i umiejętność analizowania potrzeb biznesu wzbudzały zaufanie zarówno małych firm, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw o rozbudowanej strukturze. Zupełnie naturalnym krokiem było więc powiększenie zespołu specjalistów. Obecnie w dziale pracują cztery osoby. Współpracujemy też z dwoma brokerami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować zindywidualizowaną, dopasowaną nawet do specyficznych potrzeb, ofertę. 

Jak możemy Ci pomóc?

  • Wykonamy audyt ubezpieczeniowy. 
  • Porównamy różne warianty ochrony.
  • Doradzimy Ci w wyborze zakresu polisy.
  • Wynegocjujemy dla Ciebie korzystną cenę. 

Poznaj dział obsługi Klienta biznesowego

Do jakich firm kierujemy swoją ofertę?

W Rydzowski Ubezpieczenia specjalizujemy się w obsłudze firm transportowych, ale oczywiście z naszej oferty mogą skorzystać również przedstawiciele innych branż: usługowo-handlowej, produkcyjnej, budowlanej czy magazynowej. Chętnie przeanalizujemy obecną politykę ubezpieczeniową Twojej firmy i zaproponujemy zakres ochrony, dopasowany do faktycznych potrzeb biznesu.

Poznaj zakres naszych usług

Oferujemy o wiele więcej niż OC pojazdów firmowych! Możemy dla Ciebie przygotować kompleksową ofertę ubezpieczenia floty samochodowej, a także zaproponować Ci ochronę majątku firmy. Oprócz tego, znajdziemy dla Ciebie OC zawodowe, polisę na życie czy ochronę na wypadek utraty źródła dochodu. Natomiast z przedsawicielami firm, które realizują duże kontrakty i biorą udział w przetargach możemy porozmawiać o gwarancji ubezpieczeniowej.

Działamy we współpracy z brokerami

Co zyskasz, wybierając Rydzowski Ubezpieczenia?

Zastanawiasz się nad współpracą z nami? Możesz być pewny, że to dobre posunięcie – mamy rozległą wiedzę branżową i umiejętności analityczne, które pozwolą na ocenę ryzyka w Twojej firmie i dopasowanie zakresu ochrony. Sprawdź, co jeszcze zapewniamy.

  • Optymalizację finansową – wielu przedsiębiorców płaci za zakres ochrony, którego w rzeczywistości nie potrzebuje. W Rydzowski Ubezpieczenia najpierw analizujemy sytuację firmy, zagrożenia i zabezpieczenia, a dopiero później przygotowujemy ofertę.
  • Pomoc w procesie likwidacji szkód – wiemy, że awaria maszyny czy auta dostawczego może mocno wpłynąć na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Współpracując z nami możesz mieć pewność szybkiej i skutecznej likwidacji szkód.
  • Merytoryczne wsparcie -  nie tylko w zakresie ubezpieczenia, ale także w kwestiach finansowo-prawnych. Współpracujemy z adwokatem, który dla naszych Klientów oferuje znacznie niższe ceny niż w przypadku standardowej porady prawnej. 
  • Możliwość załatwienia sprawy online – wiemy, jak cenny jest czas. Mając to na uwadze, oferujemy opcję zdalnego ubezpieczenia. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić czasu na zbędne formalności i na dojazd do naszego biura. 

Jak się z nami skontaktować?

W Rydzowski Ubezpieczenia jesteśmy dla Ciebie dostępni zarówno stacjonarnie (na. ul. Sikorskiego 2) jak i online. Możesz wysłać do nas formularz zapytania, skontaktować się mailowo lub telefonicznie. Oczywiście, po wcześniejszym umówieniu możemy też przyjechać do Twojej firmy. 

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu