Dział likwidacji szkód

W Rydzowski Ubezpieczenia zdajemy sobie sprawę, że nagłe, niekorzystne wydarzenia dla wielu osób są źródłem ogromnego stresu. By oszczędzić Klientom negatywnych emocji, stworzyliśmy dział, który pomaga w załatwieniu formalności po szkodzie. Sprawdź, jak działamy i poznaj zakres naszych usług. 

Specjalistki ds. likwidacji szkód z firmy Rydzowski Ubezpieczenia

Kilka słów o nas

Jesteśmy świadomi, że zgłoszenie i likwidacja szkody to według wielu osób skomplikowany i czasochłonny proces. By uzyskać należne odszkodowanie trzeba spełnić kilka wymogów. Konieczne jest udokumentowanie zdarzenia, opisanie go i skontaktowanie się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Wszystkie te czynności wymagają przynajmniej minimalnej znajomości prawa. Na szczęście, nasi Klienci nie muszą robić tego samodzielnie. Jesteśmy po to, by w kryzysowych sytuacjach otoczyć opieką i dopilnować wszystkich formalności.

Zgłoś szkodę!

Poznaj dział likwidacji szkód

Jak możemy Ci pomóc?

  • Przeanalizujemy dokumentację szkody.
  • Zgłosimy szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. 
  • Zorganizujemy Ci samochód zastępczy. 
  • Zadbamy o sprawiedliwe odszkodowanie.

Do kogo skierowane są nasze usługi?

W #RydzowskiTeam staramy pomóc się każdej, poszkodowanej osobie. Likwidujemy zarówno szkody osobowe, majątkowe, jak i komunikacyjne - niezależnie od tego, w jakim miejscu do nich doszło. Nasza otwartość na potrzeby Klientów i merytoryczne podejście do każdego tematu sprawiają, że po pomoc zgłaszają się do nas również duże podmioty, w tym np. firmy transportowe. Nie obawiamy się skomplikowanych tematów - mamy duże doświadczenie i wsparcie adwokata.  

Jak się z nami skontaktować?

Miałeś szkodę i zastanawiasz się, co dalej? Skontaktuj się z nami, a chętnie wszystko Ci wyjaśnimy. Możesz zrobić to na kilka sposobów. Przede wszystkim, jesteśmy dla Ciebie dostępni stacjonarnie w Mielcu, w biurze na ul. Sikorskiego 2A/7,  ale oczywiście nie jest to jedyna forma kontaktu. Możesz również napisać do nas maila  lub wysłać formularz zgłoszenia szkody, a my po zapoznaniu się ze sprawą oddzwonimy.

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu