Dział leasingu

Specjalistki ds. leasingu, które chętnie przygotują ofertę finansowania.

Nasze usługi nie kończą się na przygotowywaniu polis ubezpieczeniowych - rozumiejąc potrzeby Klientów, rozwinęliśmy również dział finansowania. Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem lub kredytem  - zapraszamy do kontaktu z nami. 

Specjalistki ds. leasingu z firmy Rydzowski Leasing.

Kilka słów o nas

W Rydzowski Leasing zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla rozwoju firmy są nowoczesne sprzęty, maszyny i pojazdy. Wiemy, ich zakup za gotówkę może stanowić duże wyzwanie i stwarzać ryzyko zatorów finansowych. Alternatywną opcją, którą oferujemy jest leasing. Głównymi zaletami finansowania są: możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty i opcja wykupu leasingowanego przedmiotu. Jeśli rozważasz taki wariant, chętnie Ci wytłumaczymy wszystkie  niezrozumiałe kwestie i przygotujemy kalkulację, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Sprawdź ofertę leasingu!

Jak możemy Ci pomóc?

  • Sprawdzimy Twoją zdolność leasingową.
  • Przygotujemy korzystne oferty finansowania pojazdów, maszyn, sprzętów czy fotowoltaiki. 
  • Zapewnimy Ci merytoryczne wsparcie. 
  • W razie szkody pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie. 
  • Zaproponujemy Ci korzystne ubezpieczenie w leasingu. 

Poznaj dział leasingu

Jak sprawdzić naszą ofertę leasingu?

Jeśli chcesz poznać orientacyjną ofertę leasingu, możesz skorzystać z naszego kalkulatora. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię przedmiot finansowania i wpiszesz jego wartość netto. Będą nam także potrzebne takie informacje jak: wysokość wpłaty własnej, planowany okres leasingu czy procentowa wartość wykupu. Na tej podstawie zobaczysz wstępną, miesięczną ratę leasingową. Natomiast, po wysłaniu formularza, otrzymasz od nas w pełni zindywidualizowaną ofertę. Oczywiście, jeśli preferujesz indywidualny kontakt,  jesteśmy dla Ciebie także dostępni stacjonarnie w Mielcu na Al. Niepodległości 5.

Co zyskujesz, dzięki Rydzowski Leasing

Wybierając Rydzowski Leasing, możesz mieć pewność korzystnej oferty i warunków, dopasowanych do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Decydując się na tę formę finansowania zyskujesz też nowe możliwości rozwoju przedsiębiorstwa i jesteś o krok dalej niż konkurencja! Wynika to z faktu, że aktualizując sprzęt, z którego korzystasz, możesz utrzymać wysoką efektywność pracy i zwrócić uwagę potencjalnych Klientów.

Co finansujemy w Rydzowski Leasing?

W Rydzowski Leasing oferujemy leasing finansowy, operacyjny bądź zwrotny na przejrzystych warunkach. W jego ramach możemy sfinansować:

Kontakt do firmy Rydzowski Ubezpieczenia.
Wyślij formularz
Wyślij wiadomość
Kontakt do firmy ubezpieczeniowej Rydzowski Ubezpieczenia.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ubezpieczenia w Brzesku.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu