#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Blog


                    Ubezpieczenie auta w Majdanie Królewskim nie musi być drogie!
06 lipca

Ubezpieczenie auta w Majdanie Królewskim nie musi być drogie!

Autor: #RYDZOWSKITEAM
Oceń:
5
Udostępnij:

Chcesz taniej ubezpieczyć swój samochód w Majdanie Królewskim? Pewnie że tak! Mamy pięć dobrych sposobów na obniżenie ceny swojej polisy. Przeczytaj je i... zaoszczędź już teraz! 

Z tego artykułu dowiesz się:
- ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie OC i AC w Majdanie Królewskim i okolicach?
- jak nie przepłacać za ubezpieczenie samochodu w Majdanie Królewskim?
- w której firmie kupić tanie ubezpieczenie auta w Majdanie Królewskim?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Majdanie Królewskim? 

Cena ubezpieczenia w Majdanie Królewskim zależy od bardzo wielu czynników. Począwszy od roku produkcji i wielkości silnika samochodu, przez doświadczenie za kółkiem, aż do historii ubezpieczania pojazdów. Jest jednak kilka ciekawych tricków, które pomogą Ci zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent na ubezpieczeniu samochodu. W tym tekście zaprezentujemy Ci pięć z nich.

OC w try miga!

Szukaj najtańszego OC w Majdanie Królewskim!

Zakres ubezpieczenia OC jest regulowany przez przepisy prawa, a nie przez poszczególnych ubezpieczycieli. To oznacza, że twoje auto jest chronione w tym samym stopniu niezależnie od wybranego towarzystwa. A skoro tak – dlaczego masz wydać więcej, skoro za taki sam produkt możesz zapłacić nawet o kilkadziesiąt procent mniej? Przy ubezpieczaniu swojego pojazdu z pewnością zaoszczędzisz, korzystając z usług multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia.

Dbaj o terminy ubezpieczenia w Majdanie Królewskim.

Kary za brak ubezpieczenia OC są wysokie. Nawet parę dni bez polisy słono kosztuje, a gdy z ubezpieczeniem spóźnimy się o ponad dwa tygodnie, trzeba pogodzić się ze stratą kilku tysięcy złotych. Poza tym, szkody spowodowane w okresie nieobowiązywania polisy OC należy pokryć z własnej kieszeni. Okaże się to zdecydowanie kosztowniejsze niż najdroższa nawet polisa, zwłaszcza, jeżeli poszkodowany samochód ma znaczącą wartość. Z tego też powodu wykup polisy najzwyczajniej w świecie się opłaca.

Porównuj oferty ubezpieczeń pojazdów w Majdanie Królewskim.

By nie przepłacić za OC w Majdanie Królewskim warto porównać wszystkie oferty ubezpieczeń. Nawet korzystając ze specjalistycznych stron, proces taki jest żmudny i czasochłonny. Na szczęście jest sposób na szybkie poznanie wariantów ubezpieczeń wszystkich towarzystw – i to nawet w mniej niż 2 minuty! Wystarczy wypełnić formularz na stronie multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Dzięki temu, specjaliści #RydzowskiTeam przygotują najatrakcyjniejszą polisę dla Majdanu Królewskiego.
Nasza propozycja ma zauważalną przewagę nad obliczeniami popularnych kalkulatorów ubezpieczeń online. Porównywarki korzystają ze sztywnych tabel cenowych, natomiast kalkulator Rydzowski Ubezpieczenia każde zapytanie wylicza indywidualnie. Dzięki temu ubezpieczenie auta w Majdanie Królewskim będzie tańsze.

Dodaj doświadczonego kierowcę jako współwłaściciela.

Jeżeli jesteś młodym kierowcą, nie miałeś jeszcze szansy na wypracowanie wysokich zniżek. Przez to oferta skierowana do Ciebie będzie mniej atrakcyjna niż ta obliczona dla kogoś z długą historią bezszkodowej jazdy. Przy uznaniu takiego kierowcy za współwłaściciela samochodu będziesz mógł skorzystać z jego zniżek, dzięki czemu cena ubezpieczenia zostanie obniżona.
Bazując na danych przygotowanych w kalkulatorze Rydzowski Ubezpieczenia, za polisę Skody Superb z 2014 roku przez 19-latkę z Majdanu Królewskiego z zaledwie rokiem doświadczenia za kółkiem trzeba wydać minimum 862zł, zaś jeżeli współwłaścicielem pojazdu będzie ojciec tej 19-latki, który przez kilkadziesiąt lat bezszkodowej jazdy wypracował sobie maksymalne zniżki, to cena ubezpieczenia spadnie do 413zł. Jest to gigantyczna oszczędność, którą można uzyskać w bardzo prosty sposób.

Skorzystaj z usług multiagencji.

Samodzielne wyszukiwanie interesującej Cię oferty ubezpieczenia potrafi być żmudne. Musisz znaleźć czas, by zapoznać się z propozycjami wielu towarzystw i nawet korzystając z popularnych porównywarek nie masz pewności, że na pewno wybierasz polisę najbardziej pasującą do twoich potrzeb. Gwarancję najlepszej oferty otrzymasz od multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Wypełnienie naszego formularza zajmie mniej niż 2 minuty, a eksperci #RydzowskiTeam skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie z polisą, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Dodaj komentarz

Oceń wpis:
5
Wystąpił błąd

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą która skomentuje.
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.