#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Blog


                    Tańsze ubezpieczenie auta w Dębicy jest możliwe!
07 czerwca

Tańsze ubezpieczenie auta w Dębicy jest możliwe!

Autor: #RYDZOWSKITEAM
Oceń:
0
Udostępnij:

Jak kupić tanie ubezpieczenie auta w Dębicy?

Kończy Ci się ubezpieczenie Twojego samochodu i chcesz oszczędzić nawet kilkaset złotych względem poprzedniej polisy? Poznaj nasze sposoby na zmniejszenie wydatków na OC Twojego pojazdu. Koniecznie sprawdź! 

Z tego artykułu dowiesz się:

- ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie OC AC w Dębicy i okolicach?
- jak nie przepłacać za ubezpieczenie samochodu w Dębicy?
- w której firmie kupić tanie ubezpieczenie auta w Dębicy?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Dębicy? 

Cena ubezpieczenia w Dębicy zależy od bardzo wielu czynników. Począwszy od roku produkcji i wielkości silnika samochodu, przez doświadczenie za kółkiem, aż do historii ubezpieczania pojazdów. Jest jednak kilka ciekawych tricków, które pomogą Ci zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent na ubezpieczeniu samochodu. W tym tekście zaprezentujemy Ci pięć z nich.

Szukaj najtańszego OC w Dębicy!

Zakres ubezpieczenia OC jest regulowany przez przepisy prawa, a nie przez poszczególnych Ubezpieczycieli. To oznacza, że twoje auto jest chronione w tym samym stopniu niezależnie od wybranego towarzystwa. A skoro tak – dlaczego masz wydać więcej, skoro za taki sam produkt możesz zapłacić nawet o kilkadziesiąt procent mniej? Przy ubezpieczaniu swojego pojazdu z pewnością zaoszczędzisz, korzystając z usług multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia.

Dodaj doświadczonego kierowcę jako współwłaściciela.

Jeżeli jesteś młodym kierowcą, nie miałeś jeszcze okazji na zbudowanie wysokich zniżek. Przez to oferta skierowana do Ciebie będzie mniej atrakcyjna niż ta przygotowana dla kogoś z długą historią bezszkodowej jazdy. Przy uznaniu takiego kierowcy za współwłaściciela samochodu będziesz mógł skorzystać z jego zniżek, dzięki czemu cena ubezpieczenia zostanie obniżona.

Bazując na danych przygotowanych w kalkulatorze Rydzowski Ubezpieczenia, za polisę Audi A4 z 2002 roku 23-latka z Dębicy z zaledwie dwoma latami doświadczenia za kółkiem trzeba zapłacić minimum 976zł, zaś jeżeli współwłaścicielem pojazdu będzie ojciec tego 23-latka, który przez kilkadziesiąt lat bezszkodowej jazdy wypracował sobie maksymalne zniżki, to cena ubezpieczenia spadnie do 441zł. Jest to gigantyczna oszczędność, którą można uzyskać w bardzo prosty sposób.

Porównuj oferty ubezpieczeń pojazdów w Dębicy.

By nie przepłacić za OC w Dębicy warto porównać wszystkie oferty ubezpieczeń. Nawet korzystając ze specjalistycznych stron, proces taki jest żmudny i czasochłonny. Na szczęście jest sposób na szybkie poznanie wariantów ubezpieczeń wszystkich towarzystw – i to nawet w mniej niż 2 minuty! Wystarczy wypełnić formularz na stronie multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Dzięki temu, specjaliści #RydzowskiTeam przygotują najatrakcyjniejszą polisę dla Dębicy.

Taka propozycja ma przewagę nad obliczeniami popularnych kalkulatorów ubezpieczeń online. Porównywarki korzystają ze sztywnych tabel cenowych, natomiast kalkulator Rydzowski Ubezpieczenia każde zapytanie wylicza indywidualnie. Dzięki temu ubezpieczenie auta w Dębicy będzie tańsze.

Dbaj o terminy ubezpieczenia w Dębicy.

Kary za brak ubezpieczenia OC są wysokie. Nawet parę dni bez polisy słono kosztuje, a gdy z ubezpieczeniem spóźnimy się o ponad dwa tygodnie, trzeba pogodzić się ze stratą kilku tysięcy złotych. Poza tym, szkody spowodowane w okresie nieobowiązywania polisy OC należy pokryć z własnej kieszeni. Okaże się to zdecydowanie kosztowniejsze niż najdroższa nawet polisa, zwłaszcza, jeżeli poszkodowany samochód ma znaczącą wartość. Z tego też powodu wykup polisy najzwyczajniej w świecie się opłaca.

Skorzystaj z usług multiagencji.

Samodzielne wyszukiwanie interesującej Cię oferty potrafi być żmudne. Musisz znaleźć czas, by zapoznać się z ofertą wielu towarzystw i nawet korzystając z popularnych porównywarek nie masz pewności, że na pewno wybierasz polisę najbardziej pasującą do twoich potrzeb. Gwarancję najlepszej oferty otrzymasz od multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Wypełnienie naszego formularza zajmie mniej niż 2 minuty, a eksperci #RydzowskiTeam skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie z polisą, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

ubezpieczenie oc w Dębicy
Wypełnij formularz.

Szybko i prosto!

Poznaj ofertę.

jak kupić tanie OC w Dębicy
Odwiedź nasze biuro.

Al. Niepodległości 5.

Mielec, 39-300

poradnik tanie ubezpieczenie Dębica
Skontaktuj się z nami.

Oszczędź na OC.

tel: 17 773 46 47

Dodaj komentarz

Oceń wpis:
0

Komentarze

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje.
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.