Blog


                    Tanie OC dla Przecławia? Wiemy co i jak!
25 maja

Tanie OC dla Przecławia? Wiemy co i jak!

Autor: #RYDZOWSKITEAM
Oceń:
5
Udostępnij:

Sprawdź nasze 5 sposobów na łatwą oszczędność nawet kilkuset złotych. Chcesz taniej ubezpieczyć swój samochód w Przecławiu? Przeczytaj i... zaoszczędź już teraz! 

Z tego artykułu dowiesz się:
- ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie OC AC w Przecławiu i okolicach?
- jak nie przepłacać za ubezpieczenie samochodu w Przecławiu?
- w której firmie kupić tanie ubezpieczenie auta w Przecławiu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Przecławiu? 

Cena ubezpieczenia w Przecławiu zależy od bardzo wielu czynników. Począwszy od roku produkcji i wielkości silnika samochodu, przez doświadczenie za kółkiem, aż do historii ubezpieczania pojazdów. Jest jednak kilka ciekawych tricków, które pomogą Ci zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent na ubezpieczeniu samochodu. W tym tekście zaprezentujemy Ci pięć z nich.

OC w try miga!

Szukaj najtańszego OC w Przecławiu!

Zakres ubezpieczenia OC jest regulowany przez przepisy prawa, a nie przez poszczególnych ubezpieczycieli. To oznacza, że twoje auto jest chronione w tym samym stopniu niezależnie od wybranego towarzystwa. A skoro tak – dlaczego masz wydać więcej, skoro za taki sam produkt możesz zapłacić nawet o kilkadziesiąt procent mniej? Przy ubezpieczaniu swojego pojazdu z pewnością zaoszczędzisz, korzystając z usług multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia.

Dbaj o terminy ubezpieczenia w Przecławiu.

Kary za brak ubezpieczenia OC są wysokie. Nawet parę dni bez polisy słono kosztuje, a gdy z ubezpieczeniem spóźnimy się o ponad dwa tygodnie, trzeba pogodzić się ze stratą kilku tysięcy złotych. Poza tym, szkody spowodowane w okresie nieobowiązywania polisy OC należy pokryć z własnej kieszeni. Okaże się to zdecydowanie kosztowniejsze niż najdroższa nawet polisa, zwłaszcza, jeżeli poszkodowany samochód ma znaczącą wartość. Z tego też powodu wykup polisy najzwyczajniej w świecie się opłaca.

Porównuj oferty ubezpieczeń pojazdów w Przecławiu.

By nie przepłacić za OC w Przecławiu warto porównać wszystkie oferty ubezpieczeń. Nawet korzystając ze specjalistycznych stron, proces taki jest żmudny i czasochłonny. Na szczęście jest sposób na szybkie poznanie wariantów ubezpieczeń wszystkich towarzystw – i to nawet w mniej niż 2 minuty! Wystarczy wypełnić formularz na stronie multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Dzięki temu, specjaliści #RydzowskiTeam przygotują najatrakcyjniejszą polisę dla Przecławia.
Taka propozycja ma przewagę nad obliczeniami popularnych kalkulatorów ubezpieczeń online. Porównywarki korzystają ze sztywnych tabel cenowych, natomiast kalkulator Rydzowski Ubezpieczenia każde zapytanie wylicza indywidualnie. Dzięki temu ubezpieczenie auta w Przecławiu będzie tańsze.

Dodaj doświadczonego kierowcę jako współwłaściciela.

Jeżeli jesteś młodym kierowcą, nie miałeś jeszcze okazji na zbudowanie wysokich zniżek. Przez to oferta skierowana do Ciebie będzie mniej atrakcyjna niż ta przygotowana dla kogoś z długą historią bezszkodowej jazdy. Przy uznaniu takiego kierowcy za współwłaściciela samochodu będziesz mógł skorzystać z jego zniżek, dzięki czemu cena ubezpieczenia zostanie obniżona.
Bazując na danych przygotowanych w kalkulatorze Rydzowski Ubezpieczenia, za polisę Fiata Punto z 2002 roku przez 19-latkę z Przecławia z zaledwie rokiem doświadczenia za kółkiem trzeba wydać minimum 816zł, zaś jeżeli współwłaścicielem pojazdu będzie ojciec tej 19-latki, który przez kilkadziesiąt lat bezszkodowej jazdy wypracował sobie maksymalne zniżki, to cena ubezpieczenia spadnie do 314zł. Jest to gigantyczna oszczędność, którą można uzyskać w bardzo prosty sposób.

Skorzystaj z usług multiagencji.

Samodzielne wyszukiwanie interesującej Cię oferty potrafi być żmudne. Musisz znaleźć czas, by zapoznać się z ofertą wielu towarzystw i nawet korzystając z popularnych porównywarek nie masz pewności, że na pewno wybierasz polisę najbardziej pasującą do twoich potrzeb. Gwarancję najlepszej oferty otrzymasz od multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Wypełnienie naszego formularza zajmie mniej niż 2 minuty, a eksperci #RydzowskiTeam skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie z polisą, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Komentarze

Dodaj komentarz
Wystąpił błąd

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.