#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Blog


                    Oszczędzaj na ubezpieczeniu auta w Wadowicach Górnych
18 stycznia

Oszczędzaj na ubezpieczeniu auta w Wadowicach Górnych

Autor: #RYDZOWSKITEAM
Oceń:
5
Udostępnij:

Każdy kierowca musi wykupić ubezpieczenie OC. To jest wydatek, który potrafi znacząco nadwyrężyć niejeden portfel. Specjalnie dla Was odpowiadamy na pytanie - czy w Wadowicach Górnych da się tanio ubezpieczyć swój samochód?

W tym artykule dowiesz się:
-Jakie oferty ubezpieczeń otrzymują kierowcy z Wadowic Górnych
-Co wpływa na wysokość ceny ubezpieczenia
-Gdzie otrzymasz najlepszą ofertę OC w Wadowicach Górnych

Ile się płaci za OC w Wadowicach Górnych?

Ciężko jest określić dokładnie średnią cenę ubezpieczenia auta dla Wadowic Górnych czy też przeciętną stawkę płaconą przez mieszkańców Wadowic. Jest to spowodowane przez fakt, że wszyscy jesteśmy różnymi kierowcami, z różnym doświadczeniem za kółkiem, o różnych poziomach zniżek, jeżdżącymi różnymi samochodami. Orientacyjną sytuację na rynku ubezpieczeń jednak można poznać, analizując konkretne przykłady, przygotowane przez multiagencję Rydzowski Ubezpieczenia.

OC i AC w Wadowicach Górnych: Ford Focus za 434zł

Oferta taka została obliczona przez specjalistów z #RydzowskiTeam dla 41-latka, który ma kilkanaście lat bezszkodowej jazdy za sobą, a obecnie porusza się Fordem Focusem z 2012 roku. Zaangażowanie eksperta multiagencji pomogło w obniżeniu ceny ubezpieczenia. Z tego powodu warto korzystać z usług doświadczonych agencji, których kompetencje są potwierdzone przez wielu zadowolonych Klientów.

Honda Civic - 619zł za OC i NNW w Wadowicach Górnych

Nawet młodzi kierowcy mogą liczyć na dobrą ofertę ubezpieczenia. 22-latek otrzymał powyższą ofertę dla swojej Hondy Civic z 2016r, którą bez szkód porusza się od trzech lat. W tym czasie zdążył wypracować sobie wysokie zniżki, co było głównym czynnikiem, który w znaczący sposób pomógł w przygotowaniu tak atrakcyjnej oferty przez multiagencję Rydzowski Ubezpieczenia.

Czym kierują się Klienci przy szukaniu ubezpieczenia?

Jest kilka kryteriów, które kierowcy uznają za kluczowe przy poszukiwaniu ubezpieczenia. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na atrakcyjną cenę. Ważny też jest wysoki poziom obsługi, długoletnie doświadczenie, możliwość sprawdzenia oferty przez Internet oraz usługi dodatkowe oferowane przez ubezpieczyciela.
Wszystko to, co dla kierowców jest ważne zapewnia multiagencja Rydzowski Ubezpieczenia. Nasza wykwalifikowana i doświadczona grupa specjalistów przedstawia najlepszą możliwą ofertę w dogodnym, wybranym przez Klienta terminie. Ofertę od nas otrzymasz po wypełnieniu prostego w obsłudze formularza – zajmuje to dwie minuty! W #RydzowskiTeam znajdują się również eksperci do spraw likwidacji szkód, z których wiedzy można skorzystać bezpłatnie. Przez kilkanaście lat naszej pracy nasi Klienci utwierdzili się w przekonaniu, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i doceniają szeroki wachlarz usług, co przejawia się w licznych pozytywnych referencjach. Na ten moment jest to już ponad 100 opinii ze średnią oceną 5,0.
Document icon

Wypełnij formularz.

Szybko i prosto!

Poznaj ofertę.

Document icon

Odwiedź nasze biuro.

Al. Niepodległości 5.

Mielec, 39-300

Document icon

Skontaktuj się z nami.

Oszczędź na OC.

tel: 17 773 46 47

Dodaj komentarz

Oceń wpis:
5
Wystąpił błąd

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą która skomentuje.
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.