#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Blog


                    Jak tanio ubezpieczyć samochód w Radomyślu Wielkim?
01 czerwca

Jak tanio ubezpieczyć samochód w Radomyślu Wielkim?

Autor: #RYDZOWSKITEAM
Oceń:
0
Udostępnij:

Tanie ubezpieczenie auta w Radomyślu Wielkim

Chcesz tanio ubezpieczyć samochód w Radomyślu Wielkim? Trafiłeś pod dobry adres! Na tej stronie poznasz pięć prostych sposobów na obniżenie kosztu Twojego ubezpieczenia. Sprawdź te informacje i zaoszczędź nawet kilkaset złotych! 

Zapytaj o ofertę OC

Z tego artykułu dowiesz się:

- ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie OC AC w Radomyślu Wielkim i okolicach?
- jak nie przepłacać za ubezpieczenie samochodu w Radomyślu Wielkim?
- w której firmie kupić tanie ubezpieczenie auta w Radomyślu Wielkim?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Radomyślu Wielkim? 

Cena ubezpieczenia w Radomyślu Wielkim zależy od bardzo wielu czynników. Począwszy od roku produkcji i wielkości silnika samochodu, przez doświadczenie za kółkiem, aż do historii ubezpieczania pojazdów. Jest jednak kilka ciekawych tricków, które pomogą Ci zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent na ubezpieczeniu samochodu. W tym tekście zaprezentujemy Ci pięć z nich.

Dodaj doświadczonego kierowcę jako współwłaściciela.

Jeżeli jesteś młodym kierowcą, nie miałeś jeszcze okazji na zbudowanie wysokich zniżek. Przez to oferta skierowana do Ciebie będzie mniej atrakcyjna niż ta przygotowana dla kogoś z długą historią bezszkodowej jazdy. Przy uznaniu takiego kierowcy za współwłaściciela samochodu będziesz mógł skorzystać z jego zniżek, dzięki czemu cena ubezpieczenia zostanie obniżona.

Bazując na danych przygotowanych w kalkulatorze Rydzowski Ubezpieczenia, za polisę Opla Astry z 2003 roku przez 21-latka ze Radomyśla Wielkiego z zaledwie rokiem doświadczenia za kółkiem trzeba wydać minimum 929zł. Zaś jeżeli współwłaścicielem pojazdu będzie ojciec tego 21-latka, który przez kilkadziesiąt lat bezszkodowej jazdy wypracował sobie maksymalne zniżki, to cena ubezpieczenia spadnie do 340zł. Jest to gigantyczna oszczędność, którą można uzyskać w bardzo prosty sposób.

Dbaj o terminy ubezpieczenia w Radomyślu Wielkim.

Kary za brak ubezpieczenia OC są wysokie. Nawet parę dni bez polisy słono kosztuje, a gdy z ubezpieczeniem spóźnimy się o ponad dwa tygodnie, trzeba pogodzić się ze stratą kilku tysięcy złotych. Poza tym, szkody spowodowane w okresie nieobowiązywania polisy OC należy pokryć z własnej kieszeni. Okaże się to zdecydowanie kosztowniejsze niż najdroższa nawet polisa, zwłaszcza, jeżeli poszkodowany samochód ma znaczącą wartość. Z tego też powodu wykup polisy najzwyczajniej w świecie się opłaca.

Document icon
Wypełnij formularz.

Szybko i prosto!

Poznaj ofertę.

Document icon
Odwiedź nasze biuro.

Al. Niepodległości 5.

Mielec, 39-300

Document icon
Skontaktuj się z nami.

Oszczędź na OC.

tel: 17 773 46 47

Porównuj oferty ubezpieczeń pojazdów w Radomyślu Wielkim.

By nie przepłacić za OC w Radomyślu Wielkim warto porównać wszystkie oferty ubezpieczeń. Nawet korzystając ze specjalistycznych stron, proces taki jest żmudny i czasochłonny. Na szczęście jest sposób na szybkie poznanie wariantów ubezpieczeń wszystkich Towarzystw – i to nawet w mniej niż 2 minuty! Wystarczy wypełnić formularz na stronie multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Dzięki temu, specjaliści #RydzowskiTeam przygotują najatrakcyjniejszą polisę dla Radomyśla Wielkiego.

Taka propozycja ma przewagę nad obliczeniami popularnych kalkulatorów ubezpieczeń online. Porównywarki korzystają ze sztywnych tabel cenowych, natomiast kalkulator Rydzowski Ubezpieczenia każde zapytanie wylicza indywidualnie. Dzięki temu ubezpieczenie auta w Radomyślu Wielkim będzie tańsze

Szukaj najtańszego OC w Radomyślu Wielkim!

Zakres ubezpieczenia OC jest regulowany przez przepisy prawa, a nie przez poszczególnych ubezpieczycieli. To oznacza, że Twoje auto jest chronione w tym samym stopniu niezależnie od wybranego towarzystwa. A skoro tak – dlaczego masz wydać więcej, skoro za taki sam produkt możesz zapłacić nawet o kilkadziesiąt procent mniej? Przy ubezpieczaniu swojego pojazdu z pewnością zaoszczędzisz, korzystając z usług multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia.

Skorzystaj z usług multiagencji.

Samodzielne wyszukiwanie interesującej Cię oferty potrafi być żmudne. Musisz znaleźć czas, by zapoznać się z ofertą wielu towarzystw i nawet korzystając z popularnych porównywarek nie masz pewności, że na pewno wybierasz polisę najbardziej pasującą do Twoich potrzeb. Gwarancję najlepszej oferty otrzymasz od multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Wypełnienie naszego formularza zajmie mniej niż 2 minuty, a eksperci #RydzowskiTeam skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie z polisą, która spełni wszystkie Twoje wymagania

Dodaj komentarz

Oceń wpis:
0

Komentarze

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje.
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.