#RydzowskiTeam

czekamy na Twój kontakt

Skorzystaj z pomocy naszych
doświadczonych specjalistów.

Pracujemy dla Ciebie
Klienci Indywidualni 17 770 72 12
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Obsługa Online 17 770 72 13
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Klienci Biznesowi 17 770 72 14
pon - pt. 8:00 - 18:00 sob. 9:00 - 13:00
Leasing i kredyt 17 770 72 62
pon - pt. 8:00 - 16:00
Likiwidacja Szkód 17 770 72 64
pon - pt 8:00 - 16:00
Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę online. Zadzwoń! 17 733 46 47

Biuro Prasowe #RydzowskiTeam

Biuro prasowe #RydzowskiTeam jest do Twojej dyspozycji. Masz dodatkowe pytania lub szukasz specjalistycznej informacji? Możemy Ci pomóc. W tematyce ubezpieczeń czujemy się pewnie, a naszą wiedzą i doświadczeniem chcemy dzielić się z innymi.

Dla naszych odbiorców prowadzimy bloga. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się również z czytelnikami mediów.

Do Twojej dyspozycji pozostają nasi specjaliści. Skontaktujesz się z nami za pomocą dedykowanych numerów telefonów, adresu email czy formularza kontaktowego.
biuro prasowe Rydzowski Ubezpieczenia Mielec

#RydzowskiTeam w mediach społecznościowych.

Document icon

Facebook

Document icon

Instagram

#RydzowskiTeam to:

Ponad 10 lat doświadczenia na rynku.

Rydzowski Ubezpieczenia to wiodąca multiagencja z długoletnim stażem na rynku. Swoją historię piszemy już kilkanaście lat. Przez tak długi czas funkcjonowania cieszymy się wysokimi opiniami naszych Klientów.

Tak długie doświadczenie sprawia, że możemy się pochwalić wysokiej klasy specjalistami w naszym zespole. Dzięki temu poza konkurencyjnymi ofertami nasi Klienci mogą skorzystać z wysokiej jakości wsparcia merytorycznego.

Sprawny kanał obsługi zdalnej.

Rydzowski Ubezpieczenia to nie tylko sprawna obsługa w naszym biurze. Odpowiadając na rynkowe trendy i oczekiwania Klientów ciągle rozbudowujemy i rozwijamy naszą zdalną obsługę.

Już teraz na naszej stronie można skorzystać z bardzo szybkiego i intuicyjnego formularza ubezpieczenia samochodu. Dzięki temu rozwiązaniu nasi Klienci nie tracą cennego czasu. Podstawowe dane pomagają nam sprawdzić oferty kilkudziesięciu Towarzystw i przedstawić najlepsze oferty. To kierowcy sami decydują o wyborze konkretnej opcji.

Bezpłatne wsparcie w likwidacji ewentualnych szkód.

Rydzowski Ubezpieczenia jako jedna z nielicznych agencji posiada własny Dział Likwidacji Szkód. Co ważne, na bezpłatną pomoc, mogą liczyć wszyscy kierowcy. Naszego wsparcia nie ograniczamy tylko do grona naszych klientów.

Działalność wewnętrznego Działu Likwidacji Szkód z bezpłatną obsługą jest ewenementem na obecnym rynku ubezpieczeń. Jednak wierzymy, że takie zaangażowanie jest elementem społecznej odpowiedzialności biznesu.

Obsługa Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Nasz szeroki i doświadczony zespół specjalistów działa w ramach kilku działów. Dzięki specjalizacji w wybranych dziedzinach możemy zagwarantować bardzo wysoką i konkurencyjną na rynku jakość współpracy.

W swojej pracy wspieramy nie tylko dużą grupę Klientów indywidualnych ale również jednostki biznesu. Począwszy od działalności jednoosobowych, przez średnie przedsiębiorstwa aż po międzynarodowe spółki. Jesteśmy w stanie zagwarantować również wysoki poziom obsługi w zakresie finansowania i ubezpieczeń dla instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych.

Kontakt z Biurem Prasowym #RydzowskiTeam

formularz kontaktowy

łatwy i wygodny sposób kontaktu

Document icon

porozmawiaj ze specjalistą

tel: 17 770 72 63

lub kom: 880 100 979

droga mailowa

marketing@rydzowski.pl

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.